Брейн-ринг з англійської мови у 8 класі

16.03.2016 року вчителями англійської мови Ждановою О.С. та Ревою В.В. проведено брейн-ринг з англійської мови для учнів 8 класу.

/Files/images/IMG_3939.JPG

Метою даного заходу було поглибити знання учнів з англійської мови з вивчених тем, закріпити граматичні навички, розвинути логічне мислення, пам’ять, увагу, творчі здібності. Розвинути ерудицію учнів, їхню зорову та слухову пам′ять. Виховувати інтерес та повагу до культури англомовного світу. Виховувати повагу до товаришів, прагнення працювати злагоджено та дружно в команді.

/Files/images/IMG_3947.JPG

Мета проведеного заходу була досягнута, адже учні закріпили свої знання з англійської мови, спробували свої сили у різноманітних конкурсах та працювали дружно в команді.

/Files/images/IMG_3984.JPG

Всі переможці та активні учасники заходу були нагороджені добрими словами вчителів та оцінками.