З 14 листопада до 08 грудня 2016 року проводиться конкурс.

Роботи відбіркового туру приймаються до 25 листопада 2016 року.

Запрошуємо учнів 9-11 класів до участі в конкурсі.

25.11.2016

Підсумок конкурсу на кращого перекладача

З метою привернення уваги учнів 9-11 класів школи до вивчення іноземних мов, проблем практичного перекладу з 14 листопада по 25 листопада в школі проходив відбірковий тур (заочний) конкурсу на кращого перекладача. На конкурс були представлені роботи учнів 9,10 та 11 класів. За рішенням шкільного журі визначені кращі переклади, які були направлені для участі в другому етапі конкурсу.

Переможці:

Соловйов Дмитро, 9 клас

Семеніченко Анастасія, 10 клас

08.12.2016

ВІТАЄМО СЕМЕНІЧЕНКО АНАСТАСІЮ!!!!

В рамках проведення Року англійської мови з 14.11 по 8.12 2016 року проводився конкурс на кращого перекладача серед шкіл Миколаївської області. Переклад тексту нашої учениці 10 класу Семеніченко Анастастасія пройшов відбірковий тур і з 200 робіт учасників був визнаний переможцем. Фінальний тур конкурсу та офіційне підведення підсумків відбулося 8 грудня в Миколаївській ЗОШ №22.

Вітаємо Семеніченко Анастасію з перемогою та участю у фінальному турі конкурсу!!!!!

Бажаємо подальших творчих успіхів!!!!

/Files/images/DTKq0W0H7lc.jpg

/Files/images/MGGxMQA4Vto.jpg