Затверджено

від 16.01.2016 №9-р

План заходів

щодо проведення у 2016 році Року англійської мови в м. Миколаєві

1. Забезпечити вивчення англійської мови як другої іноземної у загальноосвітніх навчальних закладах, у яких вона не вивчається як перша.

З 01 вересня 2016 року.

2. Розширити мережу гуртків з вивчення англійської мови у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах, а також сприяти застосуванню цієї мови у роботі з вихованцями, учнями і слухачами за різними напрямами позашкільної освіти.

З 01 вересня 2016 року.

3. Запроваджувати інноваційні форми навчання англійської мови в ЗНЗ (очно-дистанційна, літні мовні табори тощо).

Протягом року.

4. Сприяти участі педагогічних працівників та учнів у фахових конкурсах, олімпіадах та інших змаганнях різних рівнів з англійської мови.

Протягом року.

5. Організувати тематичні виставки та перегляди літератури, «тематичні полиці» й масові заходи до Року англійської мови в Україні в міській науково-педагогічній та шкільних бібліотеках.

Протягом року.

6. Розміщувати на офіційних веб-сайтах управління освіти й навчальних закладів заходи та інформаційні матеріали, спрямовані на популяризацію вивчення англійської мови.

Протягом року.

7. Сприяти участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів у навчальних програмах, мовних іспитах міжнародного рівня.

Протягом року.

8. Впроваджувати досвід провідних вчителів англійської мови і керівників гуртків міста шляхом проведення серії майстер-класів.

Протягом року.

9. Організувати проведення міського конкурсу авторських віршів англійською мовою серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів і вихованців позашкільних навчальних закладів.

Жовтень 2016.

10. Провести літні мовні табори для молоді міста з залученням представників неурядових організацій.

Управління у справах сімї, дітей та молоді.

Червень – серпень 2016 року.

11. Здійснити просвітницьку роботу з популяризації вивчення англійської мови серед молоді міста.

Управління у справах сімї, дітей та молоді.

Протягом року.

12. Продовжити проект «Онлайн англійська мова для внутрішньопереміщених осіб» за підтримки Посольства США в Україні (безкоштовні курси з вивчення англійської мови для переселенців, які проживають в м. Миколаєві).

Управління з питань культури

та охорони культурної спадщини

Миколаївської міської ради,

Центральна міська бібліотека

ім. М.Л. Кропивницького.

Січень-березень 2016 року.

13. Забезпечити організаційну підтримку заходів, присвячених Року англійської мови в м. Миколаєві, що проводять неурядові організації (надання місця проведення, консультаційної та методичної допомоги).

Управління освіти Миколаївської міської ради.

Управління з питань культури та охорони культурної спадщини

Миколаївської міської ради.

Заклади та установи освіти, культури (за узгодженням).

Протягом року.

14. Висвітлювати на Інтернет-порталі «Миколаївська міська рада» та в засобах масової інформації культурно-просвітницькі заходи, які проведено з нагоди Року англійської мови в м. Миколаєві.

Відділ інформаційного забезпечення Миколаївської міської ради.