Для вирішення питань, що стосуються збереження життя чи здоров`я, а також захисту прав та інтересів дитини, учні та батьки можуть звертатися до педагогічних працівників, керівників школи:

- до класного керівника вашого класу;

- до практичного психолога Папахіної Катерини Ігорівни;

- до заступників директора: Кондратьєвої Ганни Володимирівни, Саєнко Світлани Анатоліївни;

- до директора школи Моторної Зінаїди Володимирівни.

Звертайтесь особисто, або через «Скриньку довіри»

В Україні працює Національна дитяча «гаряча лінія»

У житті кожного з нас виникають проблеми, подолати які поодинці важко, а деколи – неможливо. Важливо, щоб в такий момент поряд опинилися люди, здатні не просто вислухати і зрозуміти, але і надати дієву допомогу.

Коло питань, з яких надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії», - насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в Інтернеті.

На Національній дитячій "гарячій лінії консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи, соціальні працівники та соціальні педагоги.

Дитяча «гаряча лінія» працює

по будням з 12 до 20 години та в суботу з12 до 16 години.

ТЕБЕ ВИСЛУХАЮТЬ! ЗРОЗУМІЮТЬ! ПІДТРИМАЮТЬ!

/Files/images/ndgl_116111.gif