Повернутися до звичайного режиму

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Питання відвідування учнями школи є надзвичайно важливим. Згідно з Конституцією України, Законами України "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту" , Постановою КМУ від 13.09.2017 року №684 батьки відповідальні за навчання, виховання і розвиток дітей, а тому зобов'язані забезпечувати відвідування учнями уроків у навчальному закладі.

13.У разі відсутності учнів, які не досягли повноліття, на навчальних заняттях протягом 10 робочих днів підряд з невідомих або без поважних причин заклад освіти невідкладно надає відповідному територіальному органу Національної поліції та службі у справах дітей дані таких учнів для провадження діяльності відповідно до законодавства, пов’язаної із захистом їх прав на здобуття загальної середньої освіти.

Причини відсутності учня на навчальних заняттях підтверджуються відповідною медичною довідкою закладу охорони здоров’я або письмовим поясненням батьків (одного з батьків) учня чи інших законних представників (для учнів, які не досягли повноліття) або учня (для повнолітніх учнів), що зберігаються в його особовій справі протягом поточного навчального року. (Витяг з Постанови КМУ від 13.09.2017 року)

wym-1606376911004 (Посилання на Постанову КМУ від 13.09.2017 року №684)

Згідно Законів України "Про освіту", "Про повну загальну середню освіту", Положення про загальноосвітній навчальний заклад у разі невиконання батьками та особами, які їх замінюють, обов’язків, передбачених законодавством, загальноосвітній навчальний заклад може порушувати клопотання про відповідальність таких осіб, у тому числі позбавлення їх батьківських прав.