Книги читати – усе знати!(Тиждень дитячої та юнацької книги в ЗОШ №47)

2019-04-20

З метою заохочення учнів до читання, пропаганди української книги, розвитку естетичних потреб особистості, виховання в учнів любові до книги, культури читання в квітні місяці в нашій школі проходив традиційний Тиждень дитячої та юнацької книги.

Цьогорічний Тиждень дитячої книги в шкільній бібліотеці був неймовірно насиченим та приніс багато сюрпризів. Тиждень відкрила виставка – запрошення «Добрий день, книжковий тиждень» та «Твори письменників рідного краю», де діти з цікавістю слухали розповідь шкільного бібліотекаря Куценко Т.М. про призначення бібліотеки. Надзвичайно емоційно пройшла гра –подорож «Казковий дивосвіт» з учнями 1 класів.

Діти відправились у подорож до Країни казок на «Потязі у казку». Відвідали станції «Відгадай-ка», «Казкова», «Рахувальна», «Танцювальна», «Творча», «Театральна». Вони виконували завдання, які підготували для них казкові герої з «Потягу у казку» .

Книжкові перегони «Казковими шляхами» пройшли учні 2 класів, які були розподілені на команди та виконували різні завдання: відгадування загадок, складання пазлів, інсценування казки і т.д.

/Files/images/IMG_6671.JPG

/Files/images/IMG_6657.JPG

Найцікавішим виявився саме літературний квест «Книги читати – усе знати!» з учнями 3 класу та станція "Розмалюю я героя".

/Files/images/IMG-886e8d2e9f255b98cfd08f30e89e5303-V.jpg

Всі бажаючі повинні були охайно та творчо намалювати свого улюбленого казкового героя. А на Поетичній пристані відбулася презентація книги Людмили Чижової «Світ твоєї душі», яка дозволила дітям поринути в загадковий світ не тільки класичної літератури, але й книг сучасних українських авторів.

Кiлькiсть переглядiв: 2021