Правила поведінки здобувача освіти в закладі освіти

на засіданні

ради школи

пр.№ 1 від 06.09.2019 року

1. Правила поведінки учнів базуються на законах України, постановах Міністерства освіти та науки України, органів місцевого самоврядування, Статуті школи.

2. Учень приходить в школу за 15-20 хвилин до початку занять, чистий і охайний, займає своє робоче місце з першим дзвінком, готує все необхідне навчальне приладдя до майбутнього уроку.

3. Не можна приносити на територію школи з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом предмети, які не стосуються освітнього процесу.

4. Не можна без дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками) йти зі школи та її території в урочний час.

5. У разі пропуску занять учень зобов'язаний пред'явити класному керівнику довідку або записку від батьків (або осіб, що їх замінюють) про причину відсутності на заняттях.

6. Учень школи повинен проявляти пошану до старших, піклуватися про молодших. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші - молодшим, хлопчики - дівчаткам.

7. Поза школою учні поводяться скрізь і усюди так, щоб не принизити свою честь і гідність, не заплямувати добре ім'я школи.

8. Учні бережуть майно школи, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку на території школи.

9. До учнів, які привласнили чужі речі, застосовуються дисциплінарні стягнення. У разі спричинення збитку чужому майну, батьки учнів, які заподіяли збиток, несуть матеріальну відповідальність.

10. Учні, які знайшли втрачені або забуті, на їх думку, речі, належить здати черговому, який знаходиться на першому поверсі школи, черговому вчителю, класному керівнику або шкільній адміністрації.

11. Булінг є неприпустимою формою поведінки учнів у школі та за її межами.

12. Учні можуть користуватися на уроках гаджетами лише в освітніх цілях.

13. Учень зобов'язаний виконувати домашні завдання в терміни, встановлені шкільною програмою.

14. На першу вимогу вчителя учень зобов’язаний давати щоденник.

15. Учень повинен щодня вести записи домашніх завдань у щоденнику.

16. Приносити на заняття всі необхідні підручники, зошити, інструменти і письмове приладдя.

17. На уроки фізичної культури учні приходять у спортивній формі та спортивному взутті. Учні, звільнені від занять фізкультурою, обов'язково присутні в залі.

18. Учні зобов’язані знати і дотримуватися правил техніки безпеки як під час уроків, так і після їх закінчення.

19. У школу учні повинні приходити в одязі, який відповідає перебуванню дитини у суспільних місцях. Стиль одягу - діловий, класичний.

20. Ці Правила розповсюджуються на всіх учнів школи і є обов’язковими для виконання на всій території школи, а також під час усіх заходів, що проводяться школою.