Канікули - найкращий час для самоосвіти!!!

2017-11-04

З метою удосконалення педагогічної майстерності вчителів, налагодження єдиної системи в інформаційному та методичному забезпеченні навчально-виховного процесу, підвищення професійної компетентності педагогічних працівників, обміну досвідом та ознайомлення з педагогічними новинками в канікулярний період у школі проведено ряд методичних заходів: круглий стіл «Діти чекають на зміни»та засідання методичних об’єднань.

/Files/images/SAM_1187.JPG

/Files/images/SAM_1179.JPG

Попередити проблеми, які можуть виникнути – це ретельно обговорити всі проблеми, які виникли протягом І четверті.

/Files/images/SAM_1166.JPG

А діти чекають змін. Вони хочуть цікавих уроків, практичних занять. І кожний вчитель починає зміни з себе. Велике значення педагогічний колектив надає самоосвіті. Ніхто не хоче відставати, потрібно рухатись вперед, досягати нових вершин і підніматися ще вище. Це завдання кожного вчителя.

Навчання вчителя не може мати зупинок, перерв, не може закінчуватися. К.Ушинський зазначав "Учитель живе до тих пір, доки вчиться, як тільки він перестає вчитися, в ньому вмирає вчитель".

Бажаємо вчителям творчості та натхнення в роботі протягом ІІ четверті!

Тренінг для вчителів "Як навчитися легко вчитися"

2017-10-23

Сучасні вимоги європейського рівня розвитку освіти сприяють вільному вибору засобів навчання та максимальній самореалізації в умовах психологічного комфорту. Сьогоденна освітня модель – інформаційна. Вона забезпечує накопичення знань. І одночасно вона перенасичена інформацією. Надлишок інформації викликає стрес в учнів.Як відомо, інформаційне перенасичення, що властиве нашому часу, має вплив на всі вікові групи, але особливо на дітей. Інтенсифікація навчального процесу приводить до цілого ряду порушень у стані здоров’я школярів. У більшій степені це стосується обдарованих учнів, яким доводиться оволодівати поглибленими знаннями і навичками, запам’ятовувати значний об’єм інформації. Тому педагоги вимушені шукати шляхи оптимізації навчального процесу, використовувати технології, які максимально знижують інформаційне навантаження на дітей. Одним із найефективніших способів зниження зазначеного негативного впливу є застосування мнемотехніки як технології ефективного засвоєння інформації.

Вчителі школи шукали шляхи вирішення цієї проблеми на тренінгу "Як навчитися легко вчитися".

/Files/images/SAM_0910.JPG