Засідання методичного об’єднання класних керівників «Упровадження програми виховної роботи «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»»

В нашій школі відбулось засідання методичного об’єднання класних керівників «Упровадження програми виховної роботи «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція»» у формі методичного діалогу.

Заступник директора з виховної роботи Саєнко С.А. презентувала класним керівникам програму за напрямами: ціннісне ставлення до себе, ціннісне ставлення до інших, ставлення до діяльності, ставлення до навколишнього світу. Вчителі змогли взяти участь в інтерактивних вправах «Піраміда», «Потяг», «Обери пакет», «Світ розмаїтий»

Галерея "Класні керівники навчаються"

Психолого- педагогічний семінар « Врахування індивідуальних психологічних особливостей учнів у процесі освітньої діяльності»

2018-10-29

Мета психолого - педагогічного семінару: Допомогти педагогам розвинути в собі навички ефективного безконфліктного спілкування в процесі освітнього процесу.

Внутрішній світ дитини – складний механізм з безліччю особливостей, які визначають не лише його поведінку, але й характер. Розвиток особистості схожий на повільний зріст рослини: неможливо помітити деталі щоденних змін, але результат майже на 100% залежить від якісного догляду та правильного живлення ґрунту. Неповторний темперамент, специфічне мислення, різноманітні вподобання і своєрідне, абсолютно відмінне сприйняття робить кожну дитину винятковою. Задача педагога – зрозуміти це і допомогти своєму учню повноцінно сформуватись відповідно до наявних якостей. Дитина, приймаючи закони соціуму, визначає власне місце в житті, завдяки внутрішнім і ціннісним орієнтирам вибудовує перспективи майбутнього. Тому дуже важливо вчасно осягнути психологічну суть кожної дитини. . Саме тому педагогічний колектив разом з майстром своєї справи Сливінською Т. О. вчились професійній компетентності в сладному процесі ефективної комунікації з учнями, батьками, колегами.

Галерея "Вчителі навчаються"

Засідання обласної школи класного керівника з проблеми "Система роботи з родинного виховання у закладі середньої освіти" (з досвіду ЗЗСО №47)

19 вересня 2018 року на базі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №47 навчально-методичною лабораторією акмеології МОІППО проведено засідання обласної школи класного керівника з проблеми "Система роботи з родинного виховання у закладі загальної середньої освіти". Захід проведено з метою підвищення професійної компетентності класних керівників щодо проектування виховної роботи в умовах Нової української школи, побудови ефективного партнерства школи і родини, профілактики насильства та поширення досвіду.

Наша школа продемонструвала присутнім роботу форуму-театру "Умій сказати "Ні" за методикою театральної педагогіки та ознайомила з інтерактивними формами роботи з питань родинного виховання.

Всі учасники (а їх було 51) висловили подяку школі за досвід та гостинність.

Галерея "Вчителі області навчаються (семінар для класних керівників)"

Канікули - найкращий час для самоосвіти!!!

2017-11-04

З метою удосконалення педагогічної майстерності вчителів, налагодження єдиної системи в інформаційному та методичному забезпеченні навчально-виховного процесу, підвищення професійної компетентності педагогічних працівників, обміну досвідом та ознайомлення з педагогічними новинками в канікулярний період у школі проведено ряд методичних заходів: круглий стіл «Діти чекають на зміни»та засідання методичних об’єднань.

/Files/images/SAM_1187.JPG

/Files/images/SAM_1179.JPG

Попередити проблеми, які можуть виникнути – це ретельно обговорити всі проблеми, які виникли протягом І четверті.

/Files/images/SAM_1166.JPG

А діти чекають змін. Вони хочуть цікавих уроків, практичних занять. І кожний вчитель починає зміни з себе. Велике значення педагогічний колектив надає самоосвіті. Ніхто не хоче відставати, потрібно рухатись вперед, досягати нових вершин і підніматися ще вище. Це завдання кожного вчителя.

Навчання вчителя не може мати зупинок, перерв, не може закінчуватися. К.Ушинський зазначав "Учитель живе до тих пір, доки вчиться, як тільки він перестає вчитися, в ньому вмирає вчитель".

Бажаємо вчителям творчості та натхнення в роботі протягом ІІ четверті!

Тренінг для вчителів "Як навчитися легко вчитися"

2017-10-23

Сучасні вимоги європейського рівня розвитку освіти сприяють вільному вибору засобів навчання та максимальній самореалізації в умовах психологічного комфорту. Сьогоденна освітня модель – інформаційна. Вона забезпечує накопичення знань. І одночасно вона перенасичена інформацією. Надлишок інформації викликає стрес в учнів.Як відомо, інформаційне перенасичення, що властиве нашому часу, має вплив на всі вікові групи, але особливо на дітей. Інтенсифікація навчального процесу приводить до цілого ряду порушень у стані здоров’я школярів. У більшій степені це стосується обдарованих учнів, яким доводиться оволодівати поглибленими знаннями і навичками, запам’ятовувати значний об’єм інформації. Тому педагоги вимушені шукати шляхи оптимізації навчального процесу, використовувати технології, які максимально знижують інформаційне навантаження на дітей. Одним із найефективніших способів зниження зазначеного негативного впливу є застосування мнемотехніки як технології ефективного засвоєння інформації.

Вчителі школи шукали шляхи вирішення цієї проблеми на тренінгу "Як навчитися легко вчитися".

/Files/images/SAM_0910.JPG