Хай дороги усі будуть завжди щасливі. Береже хай вас Ангел, освятить вам мету. Будьте впевнені, людяні і не зрадливі. Досягніть всіх висот на життєвім шляху!

У кожної людини, як стверджує романтична легенда, є два береги: від одного з них людина відпливає, а до іншого неодмінно має пристати. На цій дорозі завжди трапляється багато труднощів, перешкод, є зупинки надії, юності, любові. І, де б ви не зупинялися, які б перешкоди не ставали на вашому шляху, вам далеким теплим вогником завжди світитиме берег маленької дивної країни – Дитинства та Школи.

А наші випускники сьогодні стоять на порозі такого складного і непростого дорослого життя.

11 шкільних років, сповнених радощів, важливих відкритті, хвилюючих подій. Як непомітно вони пролетіли. Хто у цьому високому юнакові впізнає того спритного і кумедного хлопчика, який був ледь вище за свій порфель — і так поважно, хоч і озираючись на маму, йшов на перший у своєму житті урок?

А хто у цій стрункій чарівній дівчині зараз упізнає ту маленьку дівчинку-крихітку з величезними стрічками і збентеженими очима, яка колись клала свою долоню в руку своєї першої вчительки?

Дві дороги пройшли ви - дитинство і школу.
І на кожній долали перешкоди в житті,
Але те, що пройшли - не забудьте ніколи!
І назавжди залиште в душі спогади ті!

wym-1561722423843 - танець для випускників

wym-1561722540258 - пісня для друзів

wym-1561722182738 - вчителям

wym-1561722848905 - Лети, дитинство!

wym-1561721956130 - танець випускників

Дорогі одинадцятикласники!

Тепер ви дорослі, солідні, рішучі люди! Тепер вам гордо нести звання учнів 47-ої школи!

Промайнули літа, мов хмаринки за обрій далекий

І до школи стежина протоптана вся вже в кінець.

У руках атестат – ваша праця сумлінна й нелегка.

Атестат- вашої праці лавровий вінець.

Щасливої дороги, дорогі випускники!!!!

Галерея "Випускний 2019"