ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА ШКОЛИ – 2019

23 вересня в Миколаївській ЗОШ № 47 відбулись вибори Президента учнівського самоврядування школи.

Виборча кампанія розпочалась ще тиждень назад. Про бажання іти в Президенти заявило 4 кандидати: Ткаченко Юля, учениця 11 класу, Орешко Катерина, учениця 9 класу, Сорокопуд Аліна, учениця 8 класу та Джафарова Руслана, учениця 10 класу. Протягом тижня кандидатки разом зі своїми командами проводили агітаційну роботу, знайомили учнів школи зі своїми програмами.

І ось, нарешті, день виборів. Все по-дорослому, як на справжніх виборах: виборча комісія із членів шкільного Парламенту, списки виборців 7-11 класів та працівників школи, спостерігачі, виборчі бюлетені, кабінки для таємного голосування, урна для голосування. Голосування відбувалось протягом дня. Учасники виборчого процесу були досить активними, явка – 80%!

/Files/images/IMG-3432867e8f8a06101bd662bc521b0d41-V.jpg

Після закінчення голосування виборча комісія підрахувала голоси. Переможницею виборчих перегонів стала учениця 10 класу Джафарова Руслана, її підтримали 39% учасників голосування, проте як інші кандидатки набрали від 17 до 22% голосів.

Дякуємо всім дівчатам, які заявили про себе, проявили сміливість, ініціативність, зацікавленість у цій відповідальній справі, набули цінного життєвого досвіду. Вони продовжать роботу у шкільному Парламенті і зможуть реалізувати цікаві ідеї своєї програми!

/Files/images/2ssss.jpg

Вітаємо Руслану, бажаємо успіхів у реалізації задуманих планів!

Прес-центр школи