До уваги учнів 11 класу та їх батьків!

3 лютого 2020 року розпочнеться реєстрація для участі у ЗНО.

Реєструватися для участі у ЗНО будемо організовано в школі.

(На пробне ЗНО можете реєструватися на сайті Херсонського РЦОЯО самостійно – дивись попередню новину на сайті школи).

Завдання на канікули:

1. Вибрати ВНЗ, познайомитись з правилами вступу (особисто в приймальній комісії ВНЗ або на сайті ВНЗ)

Необхідно уважно вивчити пропозиції закладів, заздалегідь визначитися зі спеціальностями, на які вступатимете, і з’ясувати перелік предметів, із яких необхідно подати результати зовнішнього оцінювання. Такий порядок дій допоможе вам усвідомлено вибрати навчальні предмети для проходження зовнішнього оцінювання.

2. Визначитися з предметами для ЗНО (Може бути 3 або 4 предмета, з них 3 - для ДПА)

Пам’ятайте, що загальна кількість навчальних предметів, вибраних вами для проходження зовнішнього оцінювання, не повинна перевищувати чотирьох. У 2020 році зовнішнє оцінювання проводитиметься з таких навчальних предметів:

• української мови і літератури
• історії України
• математики
• біології
• географії
• фізики
• хімії
• англійської мови
• іспанської мови
• німецької мови
• французької мови

- українська мова та література (обов’язково);

- історія України або математика;

- інші предмети за вибором учня (ті, які необхідні для вступу до ВНЗ)

/Files/images/1_kondratva/Bezymyannyj-1-1024x857.png

3. Сфотографуватись.

( буде необхідно 2 однакові фотокартки для документів розміром 3 х 4 см із зображенням, що відповідає досягнутому віку (фотокартки мають бути виготовлені на білому або кольоровому фотопапері)

4. Зробити ксерокопію паспорта.

(сторінки з фотокарткою, прізвищем, ім’ям та по батькові).

Інформація з сайту Українського центру оцінювання якості освіти: wym-1578284719095