Зустріч весни в Миколаївській ЗОШ 47

В Україні з давніх-давен справляли в останній тиждень перед Великим Постом Масляну. Так називали свято проводів зими і урочистої зустрічі весни, яка несе з собою світло, тепло і радісне пробудження природи. В ці дні спалюють опудало Зими, величають Весну. Ми вирішили і в нашій школі провести таке свято.

27 лютого на шкільному подвір’ї зібралась уся шкільна родина, від 1 до 11 класу.

/Files/images/1_kondratva/IMG_20200227_120614.jpg

Учні весело співали і танцювали під час виступу шкільних танцювального і вокального гуртків.

/Files/images/1_kondratva/масляна 3.jpg

А щоб зима від нас скоріше пішла, взяли її опудало і спалили, щоб воно забрало всі хвороби і нещастя!

/Files/images/1_kondratva/Масляна 1.jpg

Ми разом гралися, співали, зиму проводжали, весну зустрічали, а потім настав час пригоститися млинцями і усіх присутніх запросили на весняний ярмарок.

/Files/images/1_kondratva/Масляна 2.jpg

Під час ярмарку можна було підкріпитись смаколиками, а також взяти участь у веселих спортивних розвагах.

/Files/images/1_kondratva/масляна 4.jpg

Яке в нас чудове свято вийшло, - смачне, веселе, весняне і сонячне!