Запрошуємо учнів та батьків взяти участь у Всеукраїнському екологічному проекті «Мішечок"

Проводимо карантин з користю!

Міжнародний молодіжний рух School Recycling World за підтримки МОН України запрошує українських школярів та їхні родини приєднатися до Всеукраїнського екологічного проекту «Мішечок», який проходить з 20 березня по 22 травня 2020 року, тим самим зробити свій внесок у збереження природи, а ще – виграти призи. Призи будуть розігруватись щотижня.

Завдання просте - сшити еко-мішечки, торбинки, щоб у майбутньому користуватись ними у побуті замість поліетиленових пакетів. Кожен, хто пошиє торбинку власноруч, має шанс виграти подарунки. Школа, команда якої підкорить серця журі, отримає головний приз – принтер для сублімаційного друку (устаткування для друку на футболках, подушках, пазлах, чашках, тарілках, кепках, тощо)

Щоб претендувати на призи, треба поділитися фотографіями робіт та відео процесу виготовлення у соцмережах з додаванням хештегів #мішечокSRW #мішечок #SchoolRecyclingWorld.

Карантин мине, а мішечки та екологічні звички залишаться!

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до проекту.