#День Вишиванки 2020 - разом#

21 травня відзначається День вишиванки. Ми завжди в школі святкували цей день, тому запропонували класним керівникам організувати флешмоб. Напередодні Дня вишиванки класні керівники зробити таке оголошення в групах класів:

"Дорогі діти, батьки! На цьому тижні, 21 травня, буде відзначатись День вишиванки. В цьому році ми пропонуюємо провести його під гаслом "ДЕНЬ ВИШИВАНКИ - ДЕНЬ РОДОВОДУ."
День Вишиванки завжди був яскравим, життєдайним та улюбленим святом мільйонів українців. Щороку цього дня вся Україна, а також кожен куток планети, де живуть українці, перетворювались на фантастичну красу. Вишиванка – це духовний зв’язок поколінь і носій вікових традицій. Вишиванка – це прояв патріотизму і національного духу.

Цього року все буде по-іншому. Ми не проводитимемо масових заходів та дотримуватимемось всіх медичних рекомендацій на період пандемії. День Вишиванки 2020 присвячується українській родині та родоводу. Оголошуємо флешмоб «ВИШИВАНКА – ТВІЙ ГЕНЕТИЧНИЙ КОД»

Умова участі у флешмобі – надіслати фото, яке підпадатиме під одну з чотирьох визначених категорій:

1. Фото родини у вишиванках «Моя українська родина»;

2. Фото у своїй улюбленій вишиванці «Моя вишиванка»;

3. «Продовжую традиції» (фото самостійно виготовленої вишивки).

4. «Моє родине дерево» - фото створеного спільно з рідними родиного дерева.

Запрошуємо усіх підготуватися і взяти участь у цьому заході 21 травня, розмістити свої фото в класній групі з хештегом #деньвишиванки2020_залишайсявдома#. Долучайтеся! Запрошуємо усіх до участі!"

Класні керівники розпочали вранці цей день своїм привітанням, короткою інформацією про День вишиванки. Згадали і наші шкільні Дні вишиванки минулих років. Цікаво було переглядати уже історичні фото. В кожній категорії були учасники.

/Files/images/1_kondratva/дерево.jpg

Всі класи долучилися до флешмобу. І учні, і батьки, і вчителі. А яскраві орнаменти вишиванок хотілося преглядати знову і знову.

/Files/images/1_kondratva/Fotoram.io (13).jpg

/Files/images/1_kondratva/батьки.jpg

/Files/images/1_kondratva/батький.jpg

/Files/images/1_kondratva/Fotoram.io (4).jpg

/Files/images/1_kondratva/Fotoram.io (6).jpg

/Files/images/1_kondratva/Fotoram.io (7).jpg

/Files/images/1_kondratva/Fotoram.io (9).jpg

/Files/images/1_kondratva/Fotoram.io (12).jpg

Наприкінці дня класні керівники підвели підсумки такого чудового свята. Ми разом. І діти, і батьки, і вчителі.

Парад вишиванок вчителів ЗОШ №47 #День Вишиванки 2020 - разом#

/Files/images/1_kondratva/Fotoram.io (1).jpg

/Files/images/1_kondratva/Fotoram.io (2).jpg

/Files/images/1_kondratva/Fotoram.io (5).jpg

/Files/images/1_kondratva/1ас.jpg
/Files/images/1_kondratva/1с.jpg
Вишиванка - символ Батьківщини. Дзеркало народної душі.

Хочемо подякувати всім дітям, які взяли участь у нашому спільному Дні вишиванки. Дякуємо і вам, батьки, що долучилися до цієї акції зі своїми дітьми. Дякуємо за посмішки та веселі вогники в очах.

Світлин дуже багато. Всі вони будуть розміщені в класних повідомленнях у рубриці "Життя класів" на сайті школи.

Уже підведені підсумки класного флешмобу в 5-Б класі. (Посилання - wym-1590101948883)

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров'я, а також щасливої долі.

Бажаємо всім учням та вашим родинам бути здоровими та щасливими!!!!

Бережімо Україну, її традиції та себе!!!!

/Files/images/1_kondratva/изображение_viber_2020-05-21_08-30-05.jpg