Ми - нащадки козацького роду!

Ми – нащадки козацького роду!

14 жовтня - значуща дата, яка щорічно переповнює гордістю та хвилюваннями серця мільйонів громадян нашої України.
14 жовтня українці відзначають три великих свята:
- День Українського козацтва
- День Покрови Пресвятої Богородиці
- День захисника України
День захисника України – свято українського лицарства, а також день пам’яті та пошани всіх, хто впродовж століть боровся за державний суверенітет України. Боротьба за незалежність України продовжується і зараз. На сході нашої країнивідбуваю ться бойові дії на території Луганської та Донецької областей.
Сьогодні, напередодні свята, залучилася до святкування і наша шкільна родина ЗОШ 47. В усіх класах, з 1 по 11, відбулися класні заходи, на яких учні пригадали нашу славетну козацьку історію, вшанували захисників України усіх часів. А в спортивній залі учні взяли участь у класних спортивних змаганнях «Козацькі розваги», показавши спритність, винахідливість, згуртованість.
Доброго та мирного неба над головою у цей святковий день!
День Захисника України - це мужності й геройства свято.
І ми вклоняємося тим, хто літ тому назад багато
і тим, хто нині з автоматом нам спокій береже
і захищає мене і маму, і сестру, і брата
велику нашу всю родину – рідну, вільну Україну.

Галерея "Ми - нащадки козацького роду!"