День толерантності в ЗОШ №47

Міжнародний день толерантності — свято, яке відзначається 16 листопада в усьому світі. Його запровадили у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Толерантність - це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями". Толерантність дає людям можливість жити разом навіть за відсутності приязні, поваги та любові. Вона допомагає зберігати певну дистанцію між людьми та запобігти взаємним образам.

В цей день учні 2-Б на уроці «Всі ми такі різні» переглянули і обговорили мультфільм «Капітошка», поширили свої знання про толерантність, прослухавши китайську притчу «Гарна сім’я», розглянули квітку толерантності і ознайомились з її якостями. Кожний учень на маленькій квіточці записав, що на його думку потрібно робити, щоб клас став «Простором толерантності». Свої квіточки діти прикріпили на дошці біля символічної квітки Толерантності.

/Files/images/trschanovich/2-b/изображение_viber_2020-11-16_19-20-13.jpg

/Files/images/trschanovich/2-b/изображение_viber_2020-11-16_19-20-17.jpg

/Files/images/trschanovich/2-b/изображение_viber_2020-11-16_19-20-35.jpg

/Files/images/trschanovich/2-b/изображение_viber_2020-11-16_19-20-18.jpg

З учнями 2-А класу був проведений "Урок доброти", на якому учні згадували та тлумачили прислів'я про добро та зло, розбирали ситуації про чуйність та співчуття.

/Files/images/papahna/IMG_20201116_093850.jpg

Ми розуміємо, що кожен вільний дотримуватись своїх переконань і визнавати таке право за іншими. Тому долоньки учнів 3-А класу, розмальовані улюбленими кольорами, єднали всіх таких різних. Ми всі різні, але всі рівні. І всі мріємо жити під мирним небом, бути щасливими і здоровими.

/Files/images/glevenko/3-А день толерантності.jpg

/Files/images/glevenko/3-А день толарантності 3.jpg