Виховний захід «Небесна сотня воїнів Майдану»

«Вас пам’ятати будемо завжди

Із вами будемо боротись за країну

За ту країну, де нема брехні

За нашу й вашу мирну Україну…»

19 лютого 2021 року з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, в Миколаївській ЗОШ № 47 відбувся виховний захід«Небесна сотня воїнів Майдану».

Під час заходу учні 11–го класу представили тематичну презентацію, яка супроводжувалася кадрами найтривожніших подій Майдану, вірші та пісні, присвячені подвигу Героїв Небесної Сотні. Під мелодію гімну Небесної Сотні «Пливе кача» була запалена свічка, а під звуки метроному всі присутні схилили голови у хвилині мовчання. Учні виготовили паперових янголів та долучилися до Всесвітньої тихої акції вшанування Героїв Небесної Сотні «Ангели пам’яті». Герої не вмирають!