Зимові канікули

Зимові канікули є самою бажаною подією за півроку навчання в школі. Адже саме під час канікул відбувається стільки свят і пов'язаних з ними подарунків. Новорічні канікули - це казковий час, якого всі з нетерпінням чекають.
Не дозволяйте собі всі новорічні канікули провести за комп'ютером, граючи. Під час канікул ви повинні отримати масу позитивних емоцій, а їх може дати тільки активний відпочинок.
Якщо погода сніжна обов'язково візьміть лижі і санки і рушайте на прогулянку в парк, гратися в снігу, до того ж такий відпочинок дуже корисний після інтенсивного святкового застілля.
Обов'язково сходіть в музей, на виставку. Там постійно оновлюються програми, і ви зможе почерпнути нові знання.
Також сходіть в кінотеатр. Тільки вибирайте добрий і казковий фільм, а не жахи.
І дорослому і дитині легко можна знайти заняття на зимових канікулах. Головне, це ніякої ліні і апатії, а тільки позитивний настрій.

З НОВИМ РОКОМ!!!!