День Святого Миколая

Наближається велике та веселе свято – День Святого Миколая.

У народних легендах та переказах Святий Миколай боронить людей від різного стихійного лиха. Ось чому майже в кожній домівці є образ Миколая-Чудотворця.

В Україні Святий Миколай завжди вважався покровителем і заступником усіх дітей. Цього дня діти чекають його з нетерпінням: вони знають, що за їхню слухняність та працьовитість Миколай-Чудотворець принесе їм подарунки.

Поспішаймо, поспішаймо із листами,

Бо вже їде Святий з неба саночками!

Не забули ми листочки написати

Та й святого Миколая попрохати.

Учні нашої школи теж чекають сьогодні на Святого Миколая. Вони намагалися бути чемними та слухняними, гарно вчитися та поважати старших.

А якщо так, то до кожного класу обов’язково зайде Миколай-Чудотворець. Поспішайте в свої класи та не забудьте передати Святому Миколаю свої добрі справи, які розкажуть йому, що в школі №47 вчаться найкращі учні міста Миколаєва.