Новорічний КВЕСТ

Останній день навчання в І семестрі. Закінчились уроки, а в школі весело та людно. І що ж тут відбувається?? Для учнів 8-11 класів проходить новорічний квест. Новорічні станції розкидані по всій школі. Актова зала переповнена. Кожен клас-команда отримує завдання-путівку. А тепер - вперед! Станції вас чекають!!З веселими новорічними завданнями на станціях учнів чекають директор школи Моторна З.В., заступники директора: Кондратьєва Г.В,, Кузнєцова Г.О, та вчителі школи.

/Files/images/SAM_2901.JPG

Станція 1 «Новорічна кінопанорама»

Станція 2 «Пізнай себе»

Станція 3 «Новорічне селфі»

Станція 4 «Інкогніто»

Станція 5 «Новорічний тур до Європи"

/Files/images/SAM_2736.JPG

Станція 6 «Акторська майстерність»

Станція7 «Влучні стрільці»

/Files/images/SAM_2777.JPG

Перемогу в новорічному квесті отримали учні 10 класу. Але не це головне. У всіх був гарний настрій, із задоволенням всі дивилися привітання класів з Новим роком.

Вітаємо, вітаємо,

Бути здоровими бажаємо!