Екскурсія учнів 11 класу до Миколаївського національного аграрного університету

20 грудня 2017 року учні 11 класу разом зі своїм класним керівником відвідали Миколаївський національний аграрний університет.

Привітно і гостинно зустріла гостей декан факультету менеджменту, доктор економічних наук, професор Шебаніна Олена В'ячеславівна.

/Files/images/IMAG4319.jpg

Також учні зустрілись з відповідальним секретарем приймальної комісії Марценюком Ігорем Михайловичем, який ознайомив учнів 11 класу як майбутніх абітурієнтів з правилами вступу до МНАУ та проходження ЗНО-2017.

/Files/images/IMAG4326.jpg

Марценюк І.М. звернув увагу на роботу підготовчих курсів МНАУ, які проводяться з метою надання допомоги абітурієнтам у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), вступу до університету та успішної адаптації до навчання у вищому навчальному закладі.

Екскурсія всім учням дуже сподобалась.

/Files/images/IMAG4325.jpg