Семінар "Знайти себе" для учнів 8-11 класів

5 грудня до нашої школи завітали гості – представники громадської організації «Пульс плюс» та Андрій Руденко – відомий в Україні мотиваційний спікер і письменник, які провели для учнів 8-11 класів семінар «Знайти себе».

/Files/images/SAM_1820.JPG

Під час семінару учні дізнались про те, як знайти своє покликання та досягати поставлених цілей. З великим інтересом старшокласники прослухали надихаючу життєву історію Андрія Руденка. Слухачі отримали інформацію, як працюють методики пошуку покликання, отримали хороший мотиваційний «стусан».

Сподіваємось, що завдяки отриманій інформації учні зроблять великий акцент на навчання та самоосвіту, що допоможе їм стати успішними людьми, впевнено досягаючи поставлених життєвих цілей.