В школі призупинено навчальні заняття з 05.02.2018 року

До уваги учнів та батьків школи!

Відповідно до розпорядження в.о. міського голови від 02.02.2018 з метою запобігання зростанню захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип з 05.02.2018 року призупинено освітній процес.

В понеділок для учнів школи на шкільному сайті буде розміщено завдання з рекомендаціями вчителів для самостійного опрацювання.

Карантин - це не канікули, а вимушене перебування учнів дома у зв'язку зі складною епідемічною ситуацією в місті з простудними захворюваннями.

Про відновлення освітнього процесу буде повідомлено додатково на сайті школи в розділі "Новини".

Інформацію про завдання з предметів читайте на сайті школи в розділі "Дистанційне навчання".