В країні Музики завжди лад (відкритий урок у 2 класі)

26 березня в Миколаївській ЗОШ №47 відбувся відкритий урок з музичного мистецтва в 2 класі. Тема уроку: «В Країні Музики завжди лад».

/Files/images/SAM_3755.JPG

Діти разом з вчителем Кузнєцовою А.О. мандрували до музичної країни, де познайомилися з двома братами-ладами – Мажором та Мінором.

/Files/images/SAM_3837.JPG

Під час уроку учні вчилися аналізувати, порівнювати музичні твори, співали, танцювали, малювали, фантазували, грали в ігри.

/Files/images/SAM_3758.JPG

Анна Олександрівна використала різні форми роботи. В результаті учні змогли зробити висновок: мажор і мінор живуть в будь-якому музичному творі, треба тільки вміти відрізняти їх, знати виразні особливості кожного ладу.

/Files/images/SAM_3773.JPG

/Files/images/SAM_3775.JPG

/Files/images/SAM_3802.JPG

/Files/images/SAM_3813.JPG

/Files/images/SAM_3815.JPG

Також діти змогли позначити місце мажору і мінору в повсякденному «не музичному» житті. Гарним закінченням уроку стала галявина біля будиночків братів-ладів, прикрашена «смайликами» гарного настрою.

/Files/images/SAM_3824.JPG

/Files/images/SAM_3830.JPG