Участь у фестивалі «STEM-освіта Миколаєва - 2018»

Сьогодні, 5 квітня, учні та вчителі нашої школи взяли участь у неймовірній події - першому фестивалі "STEM-освіта Миколаєва - 2018".

Фестиваль «STEM-освіта Миколаєва - 2018»– це креативна подія, що у цікавій формі презентує найкращі здобутки нових освітніх тенденцій, проектів та програм. Фестиваль об’єднав школярів, учителів, керівників гуртків для обміну досвідом та ідеями проектів в області науки, технологій, інженерії та математики.

Мета STEM - фестивалю– наглядно показати дітям різноманітність вибору в напрямках інноваційного розвитку, дати можливість здобути нові навички та створити простір для прояву обдарувань та презентації досягнень.

/Files/images/11стем.jpg

Дев’ятикласниці нашої школи презентували на фестивалі науковий проект «Жива та мертва вода: цілюща сила йонів», який підготували разом зі своїми керівниками: Саєнко С.А., вчителем хімії та Мацютою І.В., вчителем біології.

/Files/images/1стем.jpg

На фестивалі ми охоче поділилися своїми дослідженнями та дізналися безліч нового і цікавого.

/Files/images/13стем.jpg

З нетерпінням будемо чекати наступного фестивалю, у якому обов’язково візьмемо участь.