Свято останнього дзвінка

Дорога шкільна родино!

/Files/images/DSCF6659.JPG

З теплом сонячних травневих днів нерозривно пов’язане чудове шкільне Свято останнього дзвінка.

/Files/images/DSCF6643.JPG

/Files/images/DSCF6644.JPG

/Files/images/DSCF6653.JPG

/Files/images/DSCN2096.jpg

Завершення навчального року для учнів пов‘язано не тільки з підведенням підсумків, а й початком улюблених канікул.

/Files/images/DSCF6672.JPG

Прийшла пора дітям, вчителям, батькам добре відпочити, набратися духовних і фізичних сил після наполегливої спільної праці на нелегкому шляху в Країні Знань. Нехай для всіх вас літній відпочинок буде радісним, безтурботним та цікавим, сповненим яскравих вражень та мандрівок.

/Files/images/DSCF6690.JPG

/Files/images/DSCF6708.JPG

wym-1527364357330 - танець

/Files/images/DSCF6715.JPG

wym-1527364778771 - привітання від 11 класу

/Files/images/DSCF6730.JPG

Традиційно хвилюючі почуття переповнюють випускників. Дорогі діти!

/Files/images/DSCF6653.JPG

Ви сьогодні прощаєтесь зі школою та стартуєте у незвідане самостійне життя. Попереду – справжні випробування на зрілість, опанування обраного фаху, вершин і досягнень дорослого та нелегкого життєвого шляху. Отож вам, дорогі юнаки та дівчата, бажаємо непохитної віри у себе, лише власним розумом та власними руками творити своє майбутнє, будувати цивілізовану українську державу. Будьте успішними, гідними і наполегливими у здійсненні поставленої мети. В цьому вам допоможуть віддана любов і благословення батьків, мудрі настанови вчителів.

/Files/images/DSCF6752.JPG

Хай результати ЗНО принесуть вам гарний врожай, який стане здобутком і ваших вчителів. Прийміть сердечні вітання та побажання – здоров’я, наснаги, впевненості в завтрашньому дні, людського щастя і гарного настрою. У добрий час!

/Files/images/DSCF6776.JPG

/Files/images/DSCF6779.JPG

Нехай збуваються ваші мрії!!!