Новорічна казка

- Друзі, нагадайте нам, яке сьогодні свято?

- Ой, справді! Як ми могли про нього забути? До 12 нам треба багато чого встигнути зробити! А часу залишилось зовсім небагато, лише одна година!

/Files/images/IMG_20181226_095037.jpg

Усі в нашій школі – і малі,і дорослі, з нетерпінням чекали новорічних свят! І ось вони наблизилися! А яке свято без новорічної казки?! За доброю традицією нашої школи новорічну казку для молодших учнів готували власними силами. Зібрався творчий талановитий колектив артистів: Крутікова Марина, Іванчук Денис з 4-А класу, Грибінюк Ліза, Пасечник Оля з 4-Б, Гнітецький Вадим з 5-А, Лаптінова Поліна з 5-Б, Литовченко Наташа, Горновська Юля з 6-Б, Фумєлєв Микола, Горбенко Влад, Курінна Крістіна, Ревва Кирило, Задорожний Діма, Довгалюк Маша, Сорокопуд Аліна, Соловйова Олена з 7класу, Горновська Софія з 9, Мельниченко Денис, Іванов Іван з 11, у виконанні яких новорічна казка ожила! На свято до дітей завітали герої казок з Чарівної Книги – новорічні ельфи Еліс та Ігрик, Пеппі Довгопанчоха, кумедні сніговики, Вовк та Заєць із мультфільма «Ну, постривай!», сучасна Бабуся Яга і звичайно, найочікуваніші герої, - Дід Мороз і Снігуронька. Глядачі були активними учасниками дії, вони допомагали відшукати Діда Мороза і Снігуроньку, співали, танцювали, водили новорічні хороводи, представляли свої святкові привітання.

/Files/images/IMG_20181226_094713.jpg

/Files/images/IMG_20181220_093204.jpg

Наші артисти

/Files/images/IMG_20181220_095757.jpg

змогли створити дійсно чудовий і радісний настрій всім присутнім на святі. Кожний класний колектив підготував новорічні вітання. Діти співали, розповідали вірші, показували казки та танці. А на них з радістю дивились мами і тата, дідусі та бабусі і, звичайно, Дідусь Мороз зі Снігуронькою.

/Files/images/IMG_20181227_131838.jpg

/Files/images/IMG_20181220_094405.jpg

/Files/images/IMG_20181226_093854.jpg

/Files/images/IMG_20181226_093158.jpg

Шкільне Новорічне Свято вдалося! Та, на жаль, скінчилося. Але не варто засмучуватись, адже попереду на нас чекають новорічна ніч, Різдво і канікули! Дякуємо всім учасникам за казковий новорічний настрій!

Веселих свят вам, друзі!

З Новим роком!

Хай свято ніколи ваш дім не минає.

Хай радісний сміх ваш повсюди лунає.

Хай будуть ваші оселі і щасливі, і веселі.

І нехай на кожному кроці вам щастить у новому році!

З Новим роком, шкільна родино!!!!!

Щастя, добра і миру вам!!!!

Галерея "Новорічні свята "