Протидія булінгу. Попередження жорстокості та насильства( семінар-тренінг для класних керівників та вчителів-предметників в закладі загальної середньої освіти № 47)

Булінг – це специфічна форма агресивної поведінки, коли учень повторно чи постійно зазнає негативних дій з боку одного чи групи учнів. Одне з важливих завдань закладу освіти є створення безпечного та комфортного середовища для своїх учнів. Тому в ЗЗСО № 47 для вчителів- предметників та класних керівників було проведено психолого-педагогічний семінар-тренінг на тему: «Протидія булінгу. Попередження жорстокості та насильства» Метою тренінгу було визначення поняття «булінг», «шкільний булінг», «насилля»; оптимізація стосунків у шкільному середовищі, недопущення випадків булінгу (насильства); вироблення алгоритму дій при виникненні булінгу в освітньому закладі. Класні керівники та вчителі –предметними вчились вправам для корекції агресивної поведінки підлітків.

Галерея "Семінар "Протидія булінгу""