Участь учнів школи №47 у добродійній акції "Хеппі Няв для Мурчика".

У Миколаївській ЗОШ №47 прошла добродійна акція "Хеппі Няв для Мурчика". Ініціатором проведення акції в школі стала вчитель біології Мацюта І.В. Діти зібрали в рамках акції всілякі товари для тварин: корм, крупи, миски, іграшки.

/Files/images/120190301_122619.jpg

Зустріч прошла в дуже теплій атмосфері. Діти розповіли про своїх домашніх вихованців та про допомогу тваринам, які залишились на вулиці, дізналися про зоозахисну організацію «Фенікс» та роботу волонтерів. Під час бесіди учні почули як можна ще допомагати тваринам, і як важливо бути чуйними до чужої біди! З цікавістю подивилися діти фото врятованих волонтерами тварин і зрозуміли,що допомагати не важко,бажання і турбота творять дива!

Усі зібрані товари для тварин були передані волонтеру, яка висловила подяку вчителям, батькам та учням за участь у добродійній акції та готовність допомагати тваринам!