Підсумки Декади педагогічної майстерності 2018/2019 н.р.

У сучасних умовах розвитку освіти кожен вчитель усвідомлює потреби сучасного суспільства та особисту відповідальність за якість надання освітніх послуг не тільки перед державою, а перш за все перед своїми учнями, батьками та колегами, намагається впроваджувати у свою роботу нові освітні технології. Цьогорічна Декада педагогічної майстерності проходила в Миколаївській ЗОШ №47 з 18 лютого по 5 березня 2019 р. під гаслом «Де творчість - там і успіх!». Протягом двох тижнів проведення декади у школі панувала атмосфера піднесеності, зацікавленості, відповідальності, підвищеної активності та дружелюбності.
Основне завдання проведення декади: розвиток ініціативи та творчого пошуку педагогічних знахідок, демонстрування та обмін перспективним педагогічним досвідом, секретами власної педагогічної майстерності, упровадження в практичну діяльність передового педагогічного досвіду і організація обміну досвідом роботи.
Під час проведення відкритих уроків усі вчителі продемонстрували глибокі знання матеріалу з навчальних дисциплін, розуміння змісту і вимог навчальних програм та місця даного уроку у системі вивчення науки, знання методики викладання, володіння методами організації діяльності, що забезпечують засвоєння матеріалу учнями. Педагоги продемонстрували систему роботу щодо використання інноваційних технологій, застосування ІКТ, впровадження інтегрованих уроків.
Вчитель початкових класів Аврамено Л.С провела урок в 1-Б класі. Найперше, що зробила вчителька– перевірила, чи в дітей справді добрий настрій. На дошці висіли три смайлики різних настроїв. Котрийсь з них дитина може обрати звичайною прищепкою. А далі спілкування з тими учнями, які мають не дуже добрий настрій. Діти запам’ятовують головне правило спілкування – вміти слухати. В класі парти розставлені так, щоб учні дивились одне на одного і вчилися працювати в групах. Спочатку учні працювали в парах, але настав той момент, коли вони вчаться спілкуватися не лише в парі, а й по четверо.

/Files/photogallery/1836/IMG_20190305_101853.jpg

Інтегрований урок фізичної культури та біології в 9 класі на тему «Опора та рух» провели вчитель біології Мацюта І.В. та вчитель фізичної культури Куйбар С.В. Спортивний тест показав зв'язок між фізичним вихованням та біологією. На уроці учні дізнались багато цікавих фактів. У підсумку уроку вчителі використали рефлексію емоційного стану. Та найголовніше, що цей урок пройшов не дарма й учні зрозуміли, що більше часу треба приділяти фізичним вправам, спорту, слідкувати за своєю осанкою. Щоб мати міцне здоров'я і красиву фігуру, потрібно лише трохи завзятості, волі і бажання змінити своє життя. Умови для всього цього є у кожного з нас, треба лише скористатися.

/Files/photogallery/1836/IMG_20190221_092618.jpg

Інтегрований урок-квест «Використання хмарних технологій під час перевірки знань з фізики та математики» в 9 класі провели вчителі: Семенов К.В., Ісаєнко Н.І., Вовнянко О.Я. Поєдналися три предмета та три вчителя разом показали сучасні можливості використання хмарних технологій як для дітей так і для вчителів.

/Files/photogallery/1836/IMG_20190301_093733(2).jpg

Інтегрований урок зарубіжної літератури та української мови продемонстрували вчитель зарубіжної літератури Павлова Г.О. та вчитель української мови Карлович Л.В. об’єднавши два предмета при розкритті теми « Ідея радості життя й відкриття світу в повісті Елеонор Портер «Полліанна».

/Files/photogallery/1836/IMG_20190220_094443.jpg

wym-1552130364173 ( фото за посиланням)

Тему уроку з історії «Пилип Орлик і його Конституція» у 8 класі розкрила вчитель історії Мерзла О.С. через якісно організовану групову роботу, з використанням історичних джерел, відеоматеріалів.

/Files/photogallery/1836/IMG_20190227_103555.jpg

Цікавим та пізнавальним для учнів 4 класу був підсумковий урок англійської мови, який провели Жданова О.С. та Поляковська А.С. з теми «Тварини».

/Files/images/IMG_20190221_104006.jpg

Завершився методичний тижденькруглим столом «Підведення підсумків Декади педагогічної майстерності». З упевненістю можна стверджувати, що педагоги на високому рівні володіють сучасними освітніми методиками і технологіями, активно їх впроваджують, використовують і поширюють в освітньому середовищі. Колеги, які відвідували уроки, зазначають, що наші вчителі не зупинились на досягнутому, професійно зростають, готові до змін у світлі реформи освіти та роботи в НУШ.
Проведена в період декади робота сприяла професійно-фаховому зростанню педагогічних працівників, розвитку їх творчого потенціалу.

Висловлюємо сердечну вдячність за невтомну працю нашим професійним педагогам, здійснення всіх ваших мрій, творчих вам успіхів та професійних звершень!

Галерея "Декада педагогічної майстерності"