Гуртківці звітують

Партнерство з батьками- запорука успіху закладу. На початку навчального року батькам нашим учнів було запропоновано передати свої творчі можливості дітям. На пропозицію закладу відгукнулась Мартіросова Ольга Петрівна, яка і організувала для учнів роботу гуртка "Умілі ручки".

/Files/images/IMG_20190426_122932.jpg

Час минув, і сьогодні гуртківці з захопленням розповіли учням школи про свої творчі надбання. Та й не тільки розповіли, а й продемонстрували власну майстерність.

/Files/images/IMG_20190426_122710.jpg

Сподіваємось, що охочих до освоєння декоративно-ужиткового мистецтва у наступному навчальному році буде ще більше. Щиро дякуємо майстрині Тетяні Петрівні за докладені зусилля до розвитку наших учнів

Галерея "Гуртківці звітують"