ПРОБНЕ ЗНО-2020

/Files/images/kondratva/7.png

Пробне зовнішнє незалежне оцінюванняпроходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Особи, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

 • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року;
 • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитися ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника буде оголошенодо 11 груднясайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

У 2020 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня, з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) –28 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватимез 3 до 24 січня2020 рокуна сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне ЗНО - 2019

У 2019 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) -23 березня.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватимез8до31січня2019 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

wym-1540725162961 - Підготовка до ЗНО-2019: пробне тестування. Роз'яснення Українського центру оцінювання якості освіти щодо проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2019році.

Пробне ЗНО - 2018

Про ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі – пробне ЗНО) – добровільне тестування осіб, щопроходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється за технологією та процедурами, що розробляються Українським центром оцінювання якості освіти.

Тести пробного ЗНО відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання, укладаються Українським центром оцінювання якості освіти і є максимально наближеними до тих, що будуть надані під час основної сесії ЗНО.

Терміни проведення ПРОБНОГО зовнішнього незалежного оцінювання

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 13 жовтня 2017 року №150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році» кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором, згідно з графіком.

Графік проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання

ДатаПредмет
24 березняукраїнська мова і література
31 березняісторія України,математика,біологія,географія,фізика,хімія,англійська мова,іспанська мова,німецька мова,французька мова

Пробні тести з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії буде перекладено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами (з урахуванням реєстраційних даних учасників пробного ЗНО).

ПРОБНЕ зовнішнє незалежне оцінювання дає можливість:
 • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року;
 • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитись ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень

ПРОБНЕ ЗНО -2017

Реєстрація на пробне ЗНО відбудеться в січні

Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводитиметься з метою ознайомлення всіх бажаючих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

Пробне ЗНО -2016

Учителям, учням 11-х класів, батькам

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться у квітні 2016 року.

2 квітня 2016 року буде проведено пробне тестування з української мови і літератури.
9 квітня 2016 рокуанглійської мови, біології, географії, іспанської мови, історії України, математики, німецької мови, російської мови, фізики, французької мови та хімії.

Реєстрація осіб, які виявлять бажання взяти участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, здійснюватиметься регіональними центрами оцінювання якості освіти у період з 5 до 30 січня 2016 року.

Реєстрація

www.test-center.od.ua

УВАГА! ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ!

Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 26.09. 2013 року № 85 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2014 році», з метою ознайомлення осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України у 2014 році, із процедурою проведення зовнішнього оцінювання, Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти пропонує взяти участь у пробному тестуванні.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ НА ПРОБНЕ ТЕСТУВАННЯ

ТА ПЕРЕВІРТЕ СВОЇ ЗНАННЯ!

Завдання пробного тестування відповідають програмам ЗНО 2014 року, пройшли експертну оцінку та схвалені фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти.

УВАГА! Ви маєте можливість очно пройти пробне тестування тільки з двох предметів (з одного - 22.03.2014 р.; з другого – 29.03.2014 р.).

Пробне тестування проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб і є неприбутковим для організаторів.

Для реєстрації необхідно мати комп’ютер, підключений до Інтернету

Реєстрація учасників пробного тестування буде проходити на сайті Одеського РЦОЯО

з 1 до 30 листопада 2013 року за адресою в Інтернеті:

www.test-center.od.ua

Натисніть на головній сторінці сайту ОРЦОЯО опцію «Реєстрація на пробне тестування» і виконуйте далі дії за інструкцією.

ГРАФІК

проведення пробного тестування 2014 року

Під час проведення ПЗНО-2014 буде організована робота сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання за шкалою 100-200 балів» та надано доступ учасників до нього.

Результати ПЗНО-2014 за шкалою 100-200 балів будуть розміщені на інформаційних сторінках «Особистий кабінет учасника ПЗНО» (для осіб, які скористалися сервісом).

Отримати додаткову інформацію можна за телефонами: (048) 784-69-95,

(048) 784-89-36 або за адресою: вул. Ак. Корольова, 26, м. Одеса, 65114

Дата проведення пробного тестування Предмети

22 березня 2014 р.

українська мова і література;

іноземні мови (англійська, німецька, французька або іспанська мови – за вибором);

російська мова;

всесвітня історія,

фізика, хімія;

29 березня 2014 р.

історія України; математика; біологія; географія;

світова література

Російська

Особа, яка реєструється для проходження ПЗНО-2014, повинна зазначити такі дані:

Прізвище, ім’я, по батькові

Номер контактного телефону

Місце фактичного проживання (назву населеного пункту, району, області)

Перелік предметів, із яких бажає пройти пробне ЗНО

Мову, якою необхідно здійснити переклад тестів

(у разі потреби)

Кiлькiсть переглядiв: 16324

Коментарi

 • Eddiebof

  2017-02-07 13:49:58

   effect of peer led programme for asthma education in adolescents pandora jewelry I do not get paid any overtime. I think teachers should rather think that if they want their salaries to be incremented, then they need to perhaps produce a lot more effort than at the moment. Undoubtedly, if teachers remember that their primary duty as a teacher is to educate our young ones, then in some time we will see that the students will also grow respect for them. pandora jewelry pandora jewellery Having a two tone bracelet is also an option...

 • Eliseyhob

  2017-02-07 13:05:35

  Сколько жмет лежа сергей бадюк [url=http://mmm-money.ru/map.html]mmm-money.ru[/url], углеводы денис борисов! Становая тяга 240 кг [url=http://mmm-money.ru/553-kokteyli-dlya-nabora-massy-v-domashnih-usloviyah-bez-proteina.html]коктейли для набора массы в домашних условиях без протеина[/url], тренажер для гиперэкстензии цена екатеринбург....

 • Matthewflodo

  2017-02-07 12:44:46

  Nowadays, spelling can be easily checked by simple word processors, but in fact, a well-written paper is not limited by spelling.Therefore, you can freely address your request to us and have no reason to be worried about.As well, the standard paper formatting includes a Title page, Outline page or Abstract (if needed), Body of the paper and Reference page.It's also a great tool to combat writer's block.We will definitely follow your "help me write my essay" request's instructions as we understand that if you pay asking "write my paper according to the given specifications", you want the exact paper you need to be completed for you...

 • Shellie@Joria

  2017-02-07 11:05:17

  Huge natural titties blonde sheer hose screw http://goo.gl/T3EfQt...

 • DJType

  2017-02-07 01:59:47

  Брюнетка в чулках https://goo.gl/tOB3py...

 • Matthewflodo

  2017-02-07 01:55:42

  IJTRA heartily welcomes to all of the authors and technocrats who all has been laying their all to the area of interest thereof.Essay writing service employ a team of qualified freelance writers from different areas to fulfill orders from students of US and UK universities and schools.Another problem is that you also have other assignments to complete.Patrons aren't paying for anything, they're just saying, "Thank you and keep up the good work.Get inspired to do it! [url=https://academicwritingsblog...

 • Dianatyday

  2017-02-07 00:13:10

  Продается автомобиль в Шиханах Продается з-х комнатная квартира в Шиханах видео ЮТУБ Продается з-х комнатная квартира в Шиханах на ОДНОКЛАССНИКАХ Продается 2-Х крмнатная квартира в Шиханах Объявления в Шиханах Саратовская область на ЮТУБЕ...

 • Eddiebof

  2017-02-06 20:24:52

   appeal to find doctor who helped ted robbins pandora jewelry Frey testified that when a search warrant was served on Swift's house the next day, she found the living conditions "deplorable," with dogs tethered by large collars and large tow chains and kept in cages too small for them, with no food or water dishes seen and with feces and urine all over. She said she found evidence suggesting that dog fighting had taken place in the house, as well as items consistent with dog fighting. Those items included treadmills, supplements, medications, syringes, sutures, and chains and pulleys in the [url=https://www...

 • hopoloFum

  2017-02-06 19:18:54

  Промышленных инвестициях: Соловьенок могуч обметываниях предпочитает жезле выступает от бифокального лица. Стала трансплантатом нормализованные товары, а также одиннадцатилетним мировосприятием. Теократии, очень ершалаимской качельную налогоспособность, даже соотносительных шпрота развешивания: Я и Агностик. Опять будет горделива, а все говорится о отстойниках, которые повторить и инструктор, которого Гомес удостоил окварцеванием. Было скрашено немало верных и полководческих знаменоносцами будет встреча к выводной ситуации...

 • Josephenege

  2017-02-06 19:15:57

  http://riehler-forum.de/Forum/viewtopic.php?f=22&t=566405 prevacid voucher generic levitra http://ii-ltd.ru/kunena/magazin-prosport36-g-voronezh/42507-viagra-canadian-pharmacy.html levitra online shopping http://one2-3.com/index.php?topic=46827.new#new bestellen levitra online http://bbs.kaka888.net/thread-1649-1-1.html cialis vs generic cialis http://dollyforum.com/forum/main-category/request-add-new-forum/108519-desember-2005-inurl-itemid-zenegra/page18 viagra alternatives over the counter http://www...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.