НАШІ ТРАДИЦІЇ

День школяра - 2018

Цей день щорічно з нетерпінням чекають учні нашої школи. Традиційно він проходить в останні дні ІІІ чверті. Новий директор та його заступники, нові вчителі.

/Files/images/SAM_4003.JPG

Уроки, веселі рухливі перерви, змагання команд учнів та вчителів - все це протягом дня проходило в стінах школи. Проходило весело та дружно.

/Files/images/SAM_4050.JPG

/Files/images/SAM_4095.JPG

Разом ми команда - учні та вчителі!!!

Добра, творчості та миру, шкільна родино!!!!!

/Files/images/SAM_4000.JPG

День Школяра- 2017– традиція Миколаївської ЗОШ № 47

2017-03-29

На останньому тижні 3 чверті в Миколаївській ЗОШ № 47 було проведено День Школяра, свято учнівського самоврядування. Із великим задоволенням учні взяли на себе обов’язки вчителів та зрозуміли, яка це важка робота. Новим директором школи стала Семеніченко Анастасія, а її заступниками П’янова Дар’я та Палько Вікторія - лідери учнівського самоврядування школи.

“Вчителі” висловлювали свої враження так: «Важко працювати вчителем, потрібно виконувати багато обов’язків: і вчити, і слідкувати за дітьми, а вони часом неслухняні».

Багато хто з учнів з більшим розумінням буде тепер ставитися до праці вчителя. Проте декілька учнів висловили думку, що все ж хотіли б у майбутньому обрати професію вчителя.

Також відбулися інтелектуальні змагання і спортивна естафета між збірними командами вчителів та учнів.

День самоврядування пройшов успішно і всім сподобався. Діти з нетерпінням чекають наступного року аби ще раз взяти участь у цьому цікавому заході!

Ми довели, що ми – і вчителі, і учні – єдина дружна команда, яка готова працювати пліч о пліч!

ДЕНЬ ШКОЛЯРА - 2016

/Files/images/IMGP5713.JPG

В останній день ІІІ чверті в школі традиційно пройшов День школяра. Цей день був багатий на події. З ранку на загальношкільній лінійці ключі від школи отримало нове керівництво: директор школи – Семеніченко Анастасія, заступник директора з навчально-виховної роботи – Андрєєва Юлія, заступник директора з виховної роботи – Палько Вікторія. Учні спробували себе в ролі вчителів і зрозуміли, що ця праця складна і відповідальна. А вчителі згадали дитинство, захопились грою в учнів: бешкетували, заважали проводити уроки, запізнювались, тим самим показали, що непросто працювати за таких умов. А по завершенню уроків відбулись інтелектуальні та спортивні змагання між учнями і вчителями. Завершив День виступ агітбригади «За здоровий спосіб життя». На канікули всі пішли і задоволені, і щасливі, і в гарному настрої.

ДЕНЬ ШКОЛЯРА - 2015

/Files/photogallery/1023/DSCF0681.JPG

День школяра - це день, наповнений дуже яскравими враженнями, святкова атмосфера і справжня відповідальність. Учні старших класів змогли побачити шкільне життя з іншого боку - бути вчителем дуже складно, але цікаво. Ми намагались зробити все, щоб у цей день учителі відпочили та згадали своє шкільне життя. На мене було покладено велику відповідальність: в цей день я зайняла посаду директора школи. Я намагалась швидко та ефективно вирішувати проблеми, які траплялись. Посада директора мені дуже сподобалась, але, правду кажучи, було важко. Ще мені запам'яталися музичні перерви: флешмоб, у якому ми довели, що учні та вчителі нашої школи є одним колективом. Дуже вразили інтелектуальні та спортивні змагання вчителів з учнями. Після змагань усі завітали до нашої актової зали для перегляду святкового концерту. Мої друзі, одинадцятикласники, показали цікавий номер. Для нас це був останній День школяра в нашій улюбленій школі, тому було трішки сумно. Цей день нам запам'ятається на все життя. І ми, випускники, по доброму заздримо молодшим учням, адже у них попереду цікаве шкільне життя в рідній затишній школі. А нам час довести, що все, чому навчили нас вчителі, знадобиться у дорослому житті.

Президент школи, учениця 11 класу Мельниченко Вікторія

День школяра - 2014

/Files/images/DSCF6879.JPG

Останій день ІІІ чверті розпочався незвично як для учнів, так і для вчителів ЗОШ № 47. На ранковій лінійці діючий директор школи Моторна Зінаїда Володимирівна оголосила наказ, в якому зазначено, що вона на цей день складає свої повноваження, та пропонує заступникам директора та вчителям зробити теж саме. Чому? Тому що, настав довгоочікуваний день учнівського самоврядування - День школяра!

Директором на цей день стала Президент школи Горновська Любов, заступником директора з виховної роботи – Погонець Любов, а заступником директора з навчально – виховної роботи – Борщевська Олеся.

В усіх класах в цей день вчителями стали учні – старшокласники, які змогли відчути на собі, як це непросто та відповідально.

Після уроків проводились інтелектуальні та спортивні змагання між вчителями та учнями. Особливо захопив всіх учасників свята дружній матч з волейболу. Цей день запам’ятається нам надовго: вчителі стали справжніми учнями, порушували дисципліну, гомоніли на уроках, а учні були справжніми вчителями , серйозними та розсудливими.

Це допомогло молодшому поколінню зрозуміти старших і навпаки. Наприкінці цього незвичного дня ми всі стали ще ближчими, бо вчителі, учні та батьки - одна родина, а дім наш - школа № 47!

Є нова традиція – День школяра у ЗОШ №47

2012-03-23

/Files/images/Директор школи Моторна З.В. передає ключі новій адміністрації.JPG23 березня… Останній день навчання в третій чверті. Не дивлячись на те, що всі з нетерпінням чекають на канікули та відпочинок, учні та вчителі нашої школи йшли на роботу та навчання з особливим задоволенням. Бо сьогодні у нас незвичайний день – він повний загадок та нових відчуттів. Будь-хто, зайшовши до одного з класів, був би надзвичайно здивований, побачивши вчителя за учнівською партою, коли учень, стоячи посеред класу, розповідає новий матеріал.

Що ж це? Магія, чари чи звичайне неподобство? Ні, все набагато цікавіше! Просто в нашій школі зародилась нова традиція – святкування Дня школяра!

В цей день учні стали справжніми господарями, і це затвердила директор школи , З.В.Моторна, на ранковій лінійці, передавши ключі новій адміністрації, що була обрана учнями. Директором школи стала учениця 10 класу Лукьяненко Галина, а заступниками – Белавіна Марія і Горновська Любов – учениці 9-их класів.

Вперше весь шкільний колектив заспівав Гімн 47-ї школи, слова до якого написав наш любий вчитель музики Мар`янко В.Г.

Прийнявши на свої плечі керування школою, новий директор разом з заступниками провела засідання, на якому було сплановано заходи для учнів на 2012/2013 навчальний рік. Також було перевірено якість проведення навчально-виховного процесу, чим адміністрація залишилась задоволеною.

Але найцікавіше розпочалося після уроків. Шквал позитивних емоцій отримали учні, спостерігаючи за спортивними та розумовими змаганнями між школярами та вчителями, в яких і вчителі, і учні виявилися гідними суперниками.

Наприкінці свята новоспечене керівництво з задоволенням повернуло повноваження своїм попередникам , зрозумівши, що керування школою це складна справа, що вимагає багатого життєвого досвіду та знань.

Загалом, від цього чудового та веселого дня учні та вчителі отримали велике задоволення.

До побачення, День школяра 2012!

До зустрічі, День школяра 2013!

Кiлькiсть переглядiв: 618

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.