/Files/photogallery/1059/SAM_1446.JPG

Моя країна - Україна

Той, хто не любить своєї країни, нічого любити не може. Д. Байрон

Любити свою Батьківщину, знати історію розвитку та зміцнення держави, історію державних символів, шанувати пам’ять пращурів - означає бути патріотом, берегти та примножувати все те краще, що зберегли для тебе інші. І для цього, передусім, треба бути достойним громадянином своєї держави. Саме тому, вчительський колектив Миколаївської ЗОШ№47 обрав тему Першого уроку «Моя країна - Україна», яка відповідає принципам Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, що була затверджена у червні цього року. Уроки в кожному класі пройшли емоційно, святково, сповнені гарним настроєм та оптимізмом. Учні мали змогу ще раз ознайомитися з основними державотворчими подіями становлення незалежності України, поглибити знання про державну символіку, продемонструвати почуття патріотизму та любові до рідного краю, розуміння своєї причетності до всіх подій, що відбуваються в Україні.Вчителі використовували на уроці презентаційний слайд-матеріал, аудіо та відео записи. На першому поверсі бібліотекар школи оформила виставку книг про державну символіку, звичаї, традиції українського народу. Учні початкової школи здійснили віртуальну подорож по нашій країні, після якої з’явились малюнки на тему «Мальовнича Украна». Учні 10-11 класів зустрілися з майором, учасником бойових дій у зоні АТО Яриловцем Сергієм Климентійовичем. І вчителі, і учні схилили голови перед світлою пам’яттю тих, хто загинув за волю і єдність України в наші дні. Ця зустріч надовго залишить слід у серцях наших старшокласників та надихає на величезне бажання зберегти мир в нашій країні.

Батьківщино, земле рідна,
Земле сонячна і хлібна,