Останній дзвоник

Ось і закінчився цей навчальний рік. Попереду останні літні шкільні канікули. А потім серйозне навчання, важливий вибір у житті. Але це після відпочинку. Хай літні канікули будуть веселими!

/Files/images/1 ОСТ IMG-b9876eb489143d57059030aa906fb111-V.jpg

За честь школи

Наприкінці навчального року у школі було підведено підсумки навчальних та творчих досягнень школярів . Учні 10 класу були відзначені за свої спортивні досягнення.

/Files/images/1 СПОРТ IMG-557e5d79220baceb6d2dd904ccd46085-V.jpg

Прибирання шкільної території

/Files/images/1 - 10 ТР IMG-e1869e7fdcc9f0281038e45ae5152390-V (1).jpg

/Files/images/2 - 10 ТР IMG-d0ff2fefd109c15c6f97dc6f44026514-V.jpg

/Files/images/3- 10 ТР IMG-9542e734f880e2c8172daf1d13964170-V.jpg

День ЦЗ

19 квітня у школі пройшов День ЦЗ. Ранок розпочався лінійкою, у підготовці та проведенні якої брали участь також і учні 10-го класу. А потім пройшов урок за темою "Небезпека влітку".

/Files/images/10 ЦЗ MyCollages (5).jpg


День відкритих дверей у ВПТУ № 1

Яким буде майбутнє, десятикласникам слід замислюватися вже сьогодні. Тому в якості допомоги майбутнім випускникам в професійному самовизначенні , учням запропонували відвідати ВПТУ № 1.

/Files/images/10 ПТУ MyCollages (4).jpg


Подвиг 68 десантників пам'ятаємо!

75 років назад у 1944 році почалася операція зі звільнення міста Миколаєва від німецько - фашистських загарбників, після чого вона стала відомим подвигом десанту під командуванням старшого лейтенанта Костянтина ольшанського. Щорічно 26 березня миколаївці збираються біля пам'ятного знака героям - ольшанцям , недалеко від місця, де почалася підготовка легендарної операції. У цьому році під час урочистої церемонії , присвяченої вшануванню подвигу героїв, взяли участь учні 10 класу.

/Files/images/ПОДВИГ 1 IMG-6b7970682ae8c5d2499f695588093ac7-V.jpg/Files/images/ПОДВИГ 2 IMG-f2aa9269a17c3d0f67d23fd6b88e5857-V.jpg


Екскурсія до Миколаївського вищого професійного училища № 7

Вибір професії – це велика відповідальність. Відповідальність перед батьками, суспільством, та найголовніше - перед собою. 14 березня 2019 року учні 10 класу відвідали Миколаївське вище професійне училище №7. Під час екскурсії десятикласники ознайомилися із матеріально-технічною базою та переліком професій, за якими готують випускників школи. Цей день став корисним для багатьох учнів класу.

/Files/images/училище 1.jpg


Свято 8 Березня

Шановні наші мами, вчителі, дівчатка! Щиро вітаємо вас зі святом весни, з днем 8 Березня. Зичимо здоров’я із дзвінкої криниці, хліба запашного з української пшениці, рум’янців від калини, щоб були у настрої кожної днини. Адже саме від вас починається все найкраще на землі. Це добро і краса, ніжність і ласка, любов і вірність, музика і поезія. З березневим подихом вітру, лагідним сонячним промінням, паростками перших квітів приходить жіноче свято – 8 Березня. Кожна жінка і дівчина чекає цього свята. Але не менше чекають його хлопчики та чоловіки, бо мають змогу привітати своїх дружин, матусь, бабусь, сестричок, подруг. Цікаво, тепло, весело і піднесено пройшло свято у нашій школі . Лунали слова-привітання рідним матусям, бабусям, вчителям.

/Files/images/привітання з 8 березня 1.jpg


Вшанування Героїв Небесної сотні

20 лютого відбулася класна година, присвячена вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні. Учні разом з класним керівником згадали основні події, що змінили хід нашої історії, згадали імена, які назавжди закарбувалися в історії України,хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих героїв . Загальновідомим символом миру є голуб, тому символічно, що саме цей символ виготовляли учні. Десятикласники власноруч зробили паперових голубів як символ миру та духовного розвитку нації. На кожному крилі паперового голуба учні написали свої побажання, які висловлюють прохання зберегти мир і спокій в Україні, бо хочуть радіти сонцю, квітам, зростати здоровими і щасливими.

/Files/images/небесна сотня.jpg


Свято Масляної

У нашій школі пройшло свято Масляної: проводжали зиму та вітали весну . Веселі конкурси, гарні пісні, смачні смаколики — все це викликало радісні посмішки, дзвінкий сміх дітей і дорослих. Наприкінці, як і заведено на Масляну, спалили опудало Зими. Свято вдалося на славу.

/Files/images/ярмарка.jpg


День Святого Валентина

14 лютого було проведено захід для учнів 8-11 класів "Пан і Панна". Учні 10 класу прийняли активну участь у змаганнях між хлопцями та дівчатами, де показали свої інтелектуальні знання та вміння. Всім було цікаво та весело.

/Files/images/10 валентин.jpgНоворічні свята в нашій школі

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес.

/Files/images/771.jpg

26 груднядля учнів 9-11 класів школи був організований Новорічний вечір. Діти з задоволенням грали, співали,танцювали, розповідали вірші, показували новорічні сценки.

Діти з великим запалом та задоволенням брали участь увеселих рухливих конкурсах.

/Files/images/772 (1).jpg

/Files/images/773.jpg

Свято пройшло в добрій, дружній атмосфері.


А до нас прийшов Святий Миколай!!!

З давніх давен діти з великим нетерпінням чекають 19 грудня. Вони напередодні свята пишуть листи до Святого Миколая. У день перед святом згадують всі свої добрі та злі вчинки, зважають: чого більше. Чи буде подарунок, а чи, можливо, різка? Бо чемні діточки обов’язково знайдуть під подушкою подарунок, а неслухняні – прутик.

Ось і настала мить, коли Миколай завітав і до учнів 10 класу.

/Files/images/св.м 1.jpg

/Files/images/св.м 2.jpg


Виставка "Анна Франк"

В рамках реалізації проекту «Виховання толерантності та протидія дискримінації в українському суспільстві» на базі загальноосвітньої школи № 1, 13 грудня, проводилась виставка "Анна Франк"

/Files/images/виставка 1 (1).jpg

Учні познайомились з життям Анни Франк, злочинами нацистської Німеччини проти єврейського народу, засудили прояви расизму, нетолерантності та ксенофобії.

/Files/images/виставка 1 (2).jpg


Всеукраїнська акція "16 днів проти насильства"

Найвищою цінністю будь-якої держави, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека. Тому, з метою привернення уваги учнівської молоді, батьків, жителів району до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми у загальноосвітніх навчальних закладах з 25 листопада по 9 грудня 2016 року було організовано проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

/Files/images/444.jpg

27 листопада учні нашої школи прийняли участь в патріотичному флешмобі «Наші долоні проти насильства», який символізує єдність всіх проти насилля.

А також прийняли участь в акції: "Малюнок щасливої дитини"

/Files/images/441.jpg

/Files/images/445.jpg

/Files/images/446.jpg


День Гідності і Свободи

21 листопада – День Гідності і Свободи, свято, яке встановлене зметою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року— лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

/Files/images/221.jpg

Учні нашої школи прийняли участь в патріотичному флешмобі, який символізує єдність всіх куточків держави.


Школа відповідального батьківства

12 жовтня учні 10-11 класів мали можливість прийняти участь у тренінгу "Світ без насильства в сім'ї" від представника Центру соціальної служби для сім'ї, дітей та молоді.

/Files/images/лекція13.jpg

/Files/images/лекція12.jpg/Files/images/лекція14.jpg

/Files/images/лекція11.jpg


Акція "Запали надію в серці"

Учні 10 класу взяли участь у благодійній акції "Запали надію в серці". Акція включала в себе виготовлення хустинки "Оберіг для воїна".

/Files/images/акція1.jpg


Квест-гра "У пошуках осінніх скарбів"

19 жовтня у школі була проведена квест – гра з учнями 5-А та 5 - Б класу «У пошуках осінніх скарбів», яку підготували і провели учні 10-го та 11-го класу. Учні п'ятих класів презентували свої команди та активно й захоплююче грали на свіжому повітрі осіннього парку!
Діти вирушили в подорож, під час якої їх чекали різні перешкоди. Команди змагалися в спритності, кмітливості, виконуючи різні цікаві завдання, а в цьому їм допомагали учні 10 класу. Долаючи перешкоди, учні отримували осінні скарби. Зібравши всі скарби кожна команда створила свій лепбук «Дерево дружби».

/Files/images/квест1.jpg

/Files/images/квест2.jpg

/Files/images/квест3.jpg

/Files/images/квест4.jpg


Підготовка до осінніх свят

17 жовтня, коли учням необхідні гарні емоції, в нашій школі відбулася підготовка до Осінніх свят, в якій прийняли участь учні 10 класу.

/Files/images/подготовка 3.jpg

/Files/images/підготовка1.jpg

/Files/images/підготовка 2.jpg


Посвята в старшокласники

21 ВЕРЕСНЯ шкільна родина Миколаївської ЗОШ № 47 прийняла в свої ряди старшокласників - учнів 9 класу. З нагоди цієї події було проведено "Посвяту в старшокласників" з виїздом на природу.

/Files/images/посвята 1.JPG

Команди учнів 9, 10, 11 класів змагалися у кмітливості, акторській майстерності, вміло проходили випробування.

/Files/images/посвята 2.JPG/Files/images/посвята 3.JPG

/Files/images/посвята4.JPG

/Files/images/посвята5.JPG

/Files/images/посвята6.JPG

Свято пройшло в дужній та веселій атмосфері. Закінчилося свято за спільним імпровізованим столом, де учні скуштували довгоочікуваний куліш.

/Files/images/посвята 7.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 373

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.