ДЕНЬ ЦЗ

Тема уроку: " Безпека вдома. Поведінка в небезпечних ситуаціях"
/Files/images/у.jpg /Files/images/уу.jpg/Files/images/ууу.jpg

ДЕНЬ НАУКИ

ВСІМ УЧНЯМ 2-б ДУЖЕ СПОДОБАЛОСЬ БРАТИ УЧАСТЬ У ДНІ НАУКИ.
/Files/images/Й.jpg/Files/images/ЙЙ.jpg

КАЗКОВИМИ ШЛЯХАМИ...

До тижня книги, разом з нашим бібліотекарем, Тетяною Миколаївною, учні 2-Б здійснили подорож казковими шляхами.

/Files/images/ц1.jpg/Files/images/ц.jpg

47 -МА МАЄ ТАЛАНТ

В НАШІЙ ШКОЛІ ДУЖЕ БАГАТО ТАЛАНОВИТИХ ДІТЕЙ. СЬОГОДНІ МИ ВІДВІДАЛИ ВИСТАВКУ РОБІТ УЧЕНИЦІ 8 КЛАСУ.

/Files/images/C2.jpg

/Files/images/C3.jpg

МИ БУЛИ В ТЕАТРІ

/Files/images/C.jpg

/Files/images/C1.jpg

ВЧИМО ЧАСТИНИ МОВИ.

/Files/images/R2.jpg

/Files/images/R3.jpg

/Files/images/R1.jpg

ЦІКАВИЙ УРОК.

14 березня до нас завітала офіцер поліції Олена Олександрівна. У цікавій, невимущеній бесіді розповіла 10 правил безпеки.

/Files/images/e3.jpg

/Files/images/e2.jpg

/Files/images/e.jpg

/Files/images/e1.jpg

ФЕСТИВАЛЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПІСНІ.

/Files/images/w.jpg

МАСЛЯНА.

Сьогодні весело у нас- ми зиму проводжаємо. Усіх, хто є в цей час, ми гаряче вітаємо!!!

/Files/images/w2.jpg/Files/images/w1.jpg

2 Б клас допомагає тваринам.

/Files/images/9.jpg

КОЛОСОК.

Брали участь у конкурсі "Колосок" (осінній). Всі учні отримали золотий колосок.

/Files/images/li.jpg

Урок з позакласного читання.

Діти завжди очікують від уроків позакласного читання чогось незвичайного. Саме завдяки таким урокам вдається залучити всіхдітей до систематичної розумової праці, дати дитинівідчути успіх, овірити у свої сили.

/Files/images/lllll.jpg

/Files/images/llll.jpg

/Files/images/lll.jpg

Новий рік.

20 грудня відбулося Новорічне свято де учні 2 Б класу привітали всіх присутніх з Новим роком. Заспівали пісеньку "Зимонька-зима". Діти з задоволенням брали участь у конкурсах, рухливих іграх та танцювали.

/Files/images/леб7.jpg

/Files/images/леб8.jpg

До нас завітав Святий Миколай.

/Files/images/леб4.jpg

/Files/images/леб5.jpg

Збір макулатури.

Ура!!!Ми зайняли ІІІ місце!
/Files/images/леб3.jpg

Свято "Твоє здоров`я в твоїх руках"

13 грудня відбулося свято "Твоє здоров`я в твоїх руках" для учнв 2-х класів. Учням говорили про те, що здоров`я - це основа щастя людини. Гарний настрій супроводжував дітей протягом всього свята.

/Files/images/леб.jpg

/Files/images/леб1.jpg

/Files/images/леб2.jpg

Участь у конкурсі "Новорічні та різдвяні фантазії"

/Files/images/Ф.jpg

/Files/images/Ф1.jpg

/Files/images/Ф2.jpg

НАСИЛЛЮ- НІ!

/Files/images/м2.jpg

ДЕНЬ ГІДНОСТІ І СВОБОДИ.

/Files/images/м.jpg

Свято осені.

24 жовтня для учнів 2-х класів було проведено Свято осені. діти розгадували кросворди, складали прислів`я, брали участь у флешмобі "звари борщ".

/Files/images/н3 (2).jpg

Діти розгадували кроссворди,складали прислів'я, брали участь у флешмобі "звари борщ".

/Files/images/н1 (2).jpg

/Files/images/н1 (1).jpg

Урок на природі.

/Files/images/л10.jpg /Files/images/л9.jpg

Щоденне спілкування з природою народжує і зміцнює у дитини безцінну якість, властиву людській особистості, – доброту. Але як же дати відчути учневі радість перших відкриттів, коли він входить у дивний світ, що навколо нього? Як перетворити природу у могутній засіб виховання гуманних почуттів? І чи зможе учень засвоїти причинові зв'язки між явищами, зрозуміти залежність між природними об'єктами? Виявляється, може, і найпростішим шляхом до цього є саме спостереження. А де ще ж дитина може поспостерігати, як не на природі. До 100- річчя В.О. Сухомлинського у нашому класі були проведені уроки на природі.

Уроки доброти.

У 2 Б класі відбувся урок доброти до Дня захисту тварин. Школярі принесли фото своїх улюбленців. Протягом уроку розповідали зворушливі історії, пов`язані з минулим своїх маленьких друзів. Урок пройшов у приємній дружній атмосфері.

/Files/images/л5.jpg

/Files/images/л8.jpg

Увага!Діти на дорозі!

/Files/images/л3.jpg

Щороку в нашій школі проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в школі пройшли профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху відповідно до плану.Головною метою місячника є збереження життя і здоров’я дітей на дорогах.Щоб нагадати дітям Правила дорожнього руху, призабуті за літній період, класні керівники провели першого вересня Єдиний урок з правил безпечної поведінки на дорозі.

/Files/images/л4.jpg

Перше вересня.

/Files/images/л.jpg

Ось і промайнуло тепле літечко. Пролунав перший дзвоник та покликав учнів 2 Б класу на урок. Тема якого "Добре тим, хто вміє дружити". Під час уроку учні зрозуміли, що таке дружба.

/Files/images/л2.jpg