Квест- гра "Стежками рідного краю"

7 грудня учні 9,11 класів провели для учнів 3 та 4-А класів квест-гру "Стежками рідного краю". Діти готувалися та з нетерпінням чекали заходу. Учні із задоволенням виконали поставлені завдання, показали розум, знання, кмітливість, творчість і командний дух. Перемогу отримала команда 4-А класу. Але ми не падаємо духом, діти, і готуємося до наступних перемог.

/Files/images/1,4.jpg

/Files/images/WP_20181207_003.jpg

/Files/images/WP_20181207_005.jpg

"Діти проти насилля!"

26 листопада в нашій школі стартувала акція "16 днів без насильства". В 3 класі була проведена виховна година "Діти проти насилля!", на якій в учнів сформувалося уявлення про проблему насилля й жорстокості, їх наслідків для дитини чи інших членів родини; вивчили права дітей, обговорити питання, як захиститися від будь-якого насильства.

/Files/images/ні насильству 2.jpg

/Files/images/ні насильству 3.jpg

/Files/images/ні насильству 4.jpg

/Files/images/ні насильству 5.jpg

/Files/images/ні насильству1.jpg

Свято осені

Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю.Так в нашому класі відбулося свято «Дари осені» Зі сцени звучали пісні, вірші у виконанні дітей. Учні із задоволенням приймали учать у конкурсній програмі, пізнали для себе багато нового та цікавого матеріалу про чарівну осінь. Прикрасою нашого свята стали осінні композиції, які створені учнями із природних матеріалів.

/Files/images/осінь18.jpg

/Files/images/осінь24.jpg

"Казка в гості завітала"

26 жовтня було проведено свято "Казка в гості завітала". За участю дітей була показана лялькова вистава за казкою В.Сухомлинського "Їжачок". Свято було цікаве, багате ігровими моментами, ілюстративним матеріалом, з використання ІКТ.

/Files/photogallery/1808/IMG_20181025_114244.jpg

/Files/photogallery/1808/IMG_20181025_114225.jpg

Акція "Запали надію в серці"

У благодійній акції «Запали надію в серці» взяли участь усі класи нашої школи. Учні 3 класу вишили хустинку «Оберіг для воїна».

/Files/images/запали надію в серці.jpg