Квест-гра"Стежками рідного краю"

7 грудня учні 9,11-х класів провели для учнів 3 та 4-А класів квест-гру "Стежками рідного краю".Діти готувалися та із нетерпінням чекали заходу. Під час гри, учні із задоволенням виконали поставленні завдання,показали розум,знання,кмітливість,творчість і командний дух. Дружня команда 4-А класу здобула перемогу.

/Files/images/1,4.jpg

/Files/images/2,4.jpg

/Files/images/3,4.jpg

/Files/images/4,4.jpg

/Files/images/4,5.jpg

/Files/images/5,5.jpg

/Files/images/5,6.jpg

Виховна година "Насильству - ні!"

/Files/images/4.jpg

Під час заходу учні 4-А зрозуміли, що насильство може чинитися як дорослими щодо дітей, так і самими дітьми відносно одне одного. Вони збагатили свої знання з правової свідомості, вчилися захищати себе від жорстокого, агресивного ставлення інших, поважати один одного та допомагати долати труднощі.

/Files/images/насилля 1.jpg

/Files/images/насилля 2.jpg

/Files/images/насилля 3.jpg

/Files/images/насилля 5.jpg

/Files/images/1с.jpg

День Гідності і Свободи

21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності та Свободи. Учні 4-А класу взяли участь у шкільному флешмобі.

/Files/images/гідності 1.jpg

Свято осені

На свято прийшло чимало гостей. Зі сцени звучали пісні, вірші у виконанні дітей. Учні із задоволенням приймали учать у конкурсній програмі, пізнали для себе багато нового та цікавого матеріалу про чарівну осінь. Прикрасою нашого свята стали осінні композиції, які створенні учнями із природних матеріалів.

/Files/images/осінь 1.jpg

/Files/images/осінь 2.jpg

/Files/images/осінь 3.jpg

/Files/images/осінь 4.jpg

/Files/images/осінь 7.jpg

Акція "Запали надію в серці"

У благодійній акції «Запали надію в серці» взяли участь усі класи нашої школи. Учні 4-Акласу з допомогою батьків вишили хустинку «Оберіг для воїна».

/Files/images/запали надію в серці.jpg

Також до нашого заняття на уроці трудового навчання залучилась мама двух прекрасних учениць Бережецька Анжела Михайлівна. Вона спробувала себе в ролі вчителя та провела учням майстер-клас у створенні оберіга ляльки-мотанки.

/Files/images/мотпнки1.jpg

/Files/images/мотанки 2.jpg

/Files/images/мотанки 3.jpg

/Files/images/мотанки 4.jpg

/Files/images/мотанки5.jpg

Урок доброти

В рамках впровадження проекту«Щаслива лапа» в 4-А класі було проведено інтерактивне заняття на тему «Гуманне ставлення до тварин». З цікавістю діти чекали на заняття. Бережецька Анна та Анастасія разом з батьками принесли до школи свою домашню улюбленицю – собачку Джені. Діти дізнались багато цікавого та нового, як потрібно піклуватися та доглядати за тваринами. Учні усвідомили, що, гуляючи із песиком парком чи лісом, потрібно не тільки побігати та погратися з ним, а ще й спеціальним пакетиком прибрати за своїм улюбленцем. Дітям довелося не тільки теоретично засвоїти матеріал, а й перейти до практики. Отже, діти усвідомили, що перед тим, як брати тваринку додому, потрібно бути готовим нести відповідальність за її життя, доглядати за улюбленцем, лікувати та годувати .

/Files/images/урок доброти1.jpg

/Files/images/урок доброти 2.jpg

/Files/images/урок доброти 3.jpg

/Files/images/урок доброти 4.jpg

Святкування Дня фізичної культури і спорту

Флешмоб на подвір’ї нашої школи. Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

/Files/images/фізична і спорт.jpg

/Files/images/фізична і спорт 2.jpg

/Files/images/фізична і спорт3.jpg

/Files/images/фізична і спорт 4.jpg

/Files/images/фізична і спорт 6.jpg

Перше вересня

Знову свята радісні хвилини,

Безліч вересневих привітань.

Здрастуй, школо! Ненька-Україна

Нас вітає всіх зі святом знань!

/Files/images/1-вересня.jpg

/Files/images/1 вересня 2.jpg