Життя класів

Там збирають мудрість,
Як мед в полі бджоли

М. Підгірянка

Багато років у нашій школі існує свій сайт, де відображається шкільне життя у вигляді його миттєвостей – фотозвітів, розповідається про важливі події. «Для чого?» - запитаєте ви. Але відповідь проста: для акцентуації добрих справ, для згуртування шкільного колективу на основі традицій, на платформі добра і справедливості.

Немов на крилах пролинули роки, а в пам’яті знов і знов виринають спогади на сторінках фотоальбомів. Ось у котрий раз шарудить під ногами опале листя останнім спогадом про літо, у котрий раз ніби чути срібні звуки дзвоника, з якого розпочинається цікаве шкільне життя, перший урок, перша оцінка. Ось з фото на нас дивляться довірливі оченята першокласників. Перший урок, перший крок до Країни Знань. І саме шкільні невимушені фотографії допомагають все це побачити.

І ось урочиста святкова лінійка. З фото видно, як хвилюються діти, батьки, вчителі.

А тут – фото вчителів та директора нашої школи Моторної З.В. Ніби чути її голос: "Ми навчаємось не для школи, а для життя."

У нашій школі багато гарних традицій. А тепер ми створюємо ще одну традицію. У кожного класу є своя сторінка на сайті школи, де класний колектив буде демонструвати свої добрі справи, які колись стануть теплими спогадами. Адже фотографія - це життя, зупинене в потрібну секунду.

Цікаве життя класу, приємні моменти зможуть побачити не тільки батьки, а й громадськість. На основі традицій, добрих справ ще більше згуртується класний колектив.