Наші долоні проти насильства

27 листопада учні нашої школи влаштували патріотичний флешмоб, який символізує єдність всіх проти насилля, а також учні 5-а долучились до акції «Наші долоні проти насильства».

/Files/images/5-а 16 дней.jpg

Давайте знайомитись

Під час виховної години, з метою згуртувати та сприяти створенню дружнього дитячого колективу, виховувати чемне ставлення учнів одне до одного, була проведена гра «Давайте знайомитись».

/Files/images/5-а Давайте знаком.jpg

21 листопада - День Гідності і Свободи

Шкільна родина разом зі всією Україною відзначає День Гідності та Свободи. Учні нашої школи влаштували патріотичний флешмоб, який символізує єдність всіх куточків держави.

/Files/images/5 - а День гідності.jpg

Золота осінь

В останній тиждень першої чверті 5-а та 5 – б клас брали участь в квесті «Золота осінь», який підготували та провели учні та класні керівники 10 та 11 класів. З метою цікаво провести час, захід проходив в парку «Богоявленський». Різноманітні цікаві завдання дозволили учням цікаво провести час, а також розвивати уяву, мислення, фантазію, комунікативні навички, естетичні почуття, вміння бачити красу в довкіллі, спостережливість. Останнім завданням квесту було зробити колаж вражень, де учні підсумували знання набуті під час заходу, а також висловили власні враження та емоції.

/Files/images/5 -а Свято осені.jpg

День захисника України

12 жовтня в нашому класі проведена виховна година Дня захисника України. Учні ознайомились з періодом козаччини та особливістю свята Покрови. Метою заходу було виховувати у дітей шанобливе ставлення до запорізьких козаків і спонукати до наслідування їх кращих рис (добродушності, безкорисності, товариськості, героїзму та патріотизму до рідного краю).

/Files/images/5а День козацтва.jpg

Виховна година"Повторимо правила дорожнього руху"

/Files/images/5а Увага, діти на дорозі.jpg

З метою поглибити знання учнів про правила дорожнього руху, основні правила пішоходів та велосипедистів, в 5 – а була проведена виховна година на тему: « Повторимо правила дорожнього руху». Під час заходу учні повторили правила дорожнього руху, розповіли випадки з життя пов’язані з даною тематикою, розробили пам’ятку для школярів «Як треба переходити дорогу».

Перше вересня

Першого вересня розпочався новий навчальний рік - творчий, цікавий, насичений подіями, новими відкриттями, знаннями!

Перший урок в 5-а класі був присвячений темі «Розкажемо Європі про себе». У формі гри учні поглибили знання про Україну, про видатних українців, про народні звичаї та свята. Учні активно бра участь у вікторині, всі учасники залишилися задоволеними.

/Files/images/5а 1.1 сентября.JPG