Квест-гра "У пошуках осінніх скарбів"

19 жовтня учні 10-го та 11-го класів провели для п’ятикласників квест-гру “У пошуках осінніх скарбів». Слово “квест» дуже заінтригувало учнів. А коли їм розповіли, що собою уявляє ця гра, то усі з радістю посмішили виконувати запропоновані завдання.

/Files/images/1 КВЕСТ 5Б.jpg

/Files/images/2 КВЕСТ 5Б.jpg

Учням слід було показати свою спритність, кмітливість, а найголовніше не забути: квест – це командна гра.

/Files/images/3 КВЕСТ 5Б.jpg

/Files/images/4 КВЕСТ 5Б.jpg

Долаючи перешкоди, школярі отримували «осінні скарби». Зібравши всі «скарби» клас створив свій колаж «Дерево дружби».

/Files/images/5 КВЕСТ 5Б.jpg

/Files/images/6 КВЕСТ 5Б.jpg

Акція"Запали надію в серці"

У благодійній акції «Запали надію в серці» взяли участь усі класи нашої школи. Учениця нашого класу Василенко Олександра вишивала хустинку «Оберіг для воїна».

/Files/images/1 ЗАПАЛИ НАДІЮ 5Б.jpg

Перший урок

Перше вересня. Початок барвистої осені. Чарівний годинник відлічує останні хвилини веселого лагідного літа. Ви чуєте його биття? А школяри вже на порозі в захоплюючу Країну Знань! Учні 5-Б класу відкривають сьогодні нову сторінку шкільного життя.

/Files/images/1 ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 5Б.jpg

/Files/images/2 ПЕРШЕ ВЕРЕРСНЯ 5 Б.jpg

Перший урок у 5 класі під назвою " Україну чарівну я люблю" для учнів було проведено у формі змагань. Урок минув швидко та весело.

/Files/images/3 ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 5Б.jpg

/Files/images/4 ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 5Б.jpg