28 березня - день визволення Миколаєва від фашистських загарбників

Музей «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки війни. 1941-1944 рр.» гостинно відкрив свої двері для учнів 5 - их класів 28 березня. Старовинний будинок кінця XIX ст., у якому розташовано музей, є пам’яткою історії та архітектури. Меморіальна дошка, встановлена на фасаді будинку, свідчить про те, що у 1941-1943 роках тут проживав видатний розвідник Герой Радянського Союзу В.О. Лягін. Експозиція музею розміщена в одній залі і розкриває основні періоди Великої Вітчизняної війни на Миколаївщині у 1941-1944 роках. Учням було проведено цікаву екскурсію. Після відвідування музею школярі прийшли до пам'ятника героям-ольшанцям, вшанували хвилиною мовчання подвиг визволителів. А завершувала екскурсію виставка військової техніки під відкритим небом у парку Перемоги. Три години екскурсії минули швидко та були пізнавальними для учнів.

/Files/images/5-бБ МУЗЕЙ MyCollages.jpg

Фестиваль української пісні

Жодна нація за всю історію не має такої кількості пісень, яку створив український народ. В ЮНЕСКО зібрана дивовижна фонотека народних пісень країн усього світу. У фонді України там знаходиться близько 15,5 тисяч пісень. На другму місці перебуває Італія з кількістю 6 тисяч народних пісень. Тому з метою популяризації української пісні у школі 11 березня було проведено фестиваль української пісні.

wym-1554499590801 для перегляду виступу учнів 5- Б класу перейдіть за посиланням

8 Березня у школі

8 Березня - це свято чарівної половини людства - жінок. А також - це свято справжніх лицарів. У нашій школі напередодні жіночого свята відбувся урочистий концерт, під час якого звучали вітання від хлопців . Від учнів 5 – Б класу виступив Авраменко Сергій.

/Files/images/8 5-Б IMG-a2ad89c58763da7d10a7b5fbe793dad4-V (1).jpg

Свято Масляної

Масляна, Масниця, Колодій - одне з календарно-побутових свят, яке пов'язане із давнім народним звичаєм - проводами зими і зустріччю весни. Припадає воно на останній тиждень перед початком Великого посту. Свято Масляної в нашій школі вже стало доброю традицією. Цього року воно припало на 7 березня. Учні школи зібралися на шкільному подвір'ї, аби провести зиму. А щоб зима швидше від нас пішла, треба взяти опудало зими та спалити його, щоб воно забрало всі хвороби та нещастя. Так і було зроблено. А продовженням свята став ярмарок. Велика подяка батькам: Авраменко Людмилі Сергіївні, Башан Зої Володимирівні, Контуашвілі Інні Вікторовні, Василенко Ользі Василівні, Тогобицькій Наталі Олександрівні, Ольшанській Олені Сергіївні, Лаптіновій Олені Вікторовні - ви були найактивніші організатори ярмарку.

wym-1552164986142 для перегляду фото зі свята Масляної натисніть на посилання

День рідної мови

Рідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів для нащадків. Це – скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмочок надії. В Україні це свято існує, починаючи з 2000 року. 21 лютого для учнів 5-Б класу було проведено класну годину "Дзвенить струмочком рідна мова". Учні почули цікаві факти про українську мову, відгадували мовні загадки-жарти, відновлювали прислів'я про мову, а найцікавішим для учнів був конкурс "Ой", під час якого школярі змогли виявити свої творчі та акторські здібності.

wym-1552088934901 для перегляду фото з класної години перейдіть за посиланням.

Відкритий урок у 5-Б класі

У нашому класі було проведено відкритий урок. На перший погляд, що тут такого, адже навчання - це основний обов'язок учнів. Але цей урок проводило два вчителі: вчитель зарубіжної літератури Павлова Галина Олександрівна та вчитель української мови Карлович Лариса Вікторівна. Учні успішно справилися з усіма запропонованими завданнями вчителів. Урок пройшов швидко та цікаво.

wym-1552084014900 для перегляду фото з уроку натисніть на посилання

Я вмію сказати "НІ"

Є в цьому чудовому світі такі люди, які завжди говорять «так». Або майже завжди. І навіть якщо не говорять, то мовчки виконують прохання інших. Зазвичай такі люди думають, що чинять шляхетно. Однак насправді все це вони роблять на шкоду собі. Адже свої власні цілі й бажання для них, на жаль, у жодний спосіб не стають ближчими. Тому, щоб не опинитися в такій ситуації, для учнів 5 – Б класу було проведено класну годину «Я вмію сказати «НІ»». Школярі працювали в групах, де знайомилися з різними видами поведінки: агресивної, пасивної, упевненої, - а потім представляли результати своєї роботи. А закінчилася година спілкування обговоренням порад, які допоможуть говорити таке просте, але водночас доволі важке слово «НІ».

/Files/images/НІ 1 254.jpg

/Files/images/НІ 2 240.jpg

/Files/images/НІ 3 443.jpg

/Files/images/НІ 4 404.jpg

/Files/images/НІ 5 427.jpg

/Files/images/НІ 6.jpg

Новорічна казка-привітання від учнів 5-Б класу

wym-1549832520707 для перегляду натисніть на посилання

Святий Миколай у гостях 5-Б класу

Іде через віки Україною добрий Святий Миколай. Здавна це свято — особливе, хвилююче, казкове. 19 грудня завітав Святий Миколай і до учнів 5–Б класу.

/Files/images/СВ МИК 1 5-Б.jpg

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Слухняних діточок чекають гостинці, а от бешкетникам варто задуматися про свою поведінку та чекати в подарунок тільки різочку.

/Files/images/СВ МИК 2 5- Б.jpg

А наші діти були чемними, тому отримали подарунки. А продовженням такого цікавого дня стала подорож до Миколаївського російського драматичного театру на виставу «Дванадцять місяців».

/Files/images/СВ МИК 3 5-Б.jpg

/Files/images/СВ МИК 4 5-Б.jpg

Свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм. Усміхнені обличчя дітей говорять, що цей день був цікавий.

/Files/images/СВ МИК 5 5-Б.jpg

/Files/images/СВ МИК 7 5-Б.jpg

Квест-гра "У пошуках осінніх скарбів"

19 жовтня учні 10-го та 11-го класів провели для п’ятикласників квест-гру “У пошуках осінніх скарбів». Слово “квест» дуже заінтригувало учнів. А коли їм розповіли, що собою уявляє ця гра, то усі з радістю посмішили виконувати запропоновані завдання.

/Files/images/1 КВЕСТ 5Б.jpg

/Files/images/2 КВЕСТ 5Б.jpg

Учням слід було показати свою спритність, кмітливість, а найголовніше не забути: квест – це командна гра.

/Files/images/3 КВЕСТ 5Б.jpg

/Files/images/4 КВЕСТ 5Б.jpg

Долаючи перешкоди, школярі отримували «осінні скарби». Зібравши всі «скарби» клас створив свій колаж «Дерево дружби».

/Files/images/5 КВЕСТ 5Б.jpg

/Files/images/6 КВЕСТ 5Б.jpg


Акція"Запали надію в серці"

У благодійній акції «Запали надію в серці» взяли участь усі класи нашої школи. Учениця нашого класу Василенко Олександра вишивала хустинку «Оберіг для воїна».

/Files/images/1 ЗАПАЛИ НАДІЮ 5Б.jpg


Перший урок

Перше вересня. Початок барвистої осені. Чарівний годинник відлічує останні хвилини веселого лагідного літа. Ви чуєте його биття? А школяри вже на порозі в захоплюючу Країну Знань! Учні 5-Б класу відкривають сьогодні нову сторінку шкільного життя.

/Files/images/1 ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 5Б.jpg

/Files/images/2 ПЕРШЕ ВЕРЕРСНЯ 5 Б.jpg

Перший урок у 5 класі під назвою " Україну чарівну я люблю" для учнів було проведено у формі змагань. Урок минув швидко та весело.

/Files/images/3 ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 5Б.jpg

/Files/images/4 ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 5Б.jpg

/Files/images/5 ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 5Б.jpg

/Files/images/6 ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 5Б.jpg

/Files/images/7 ПЕРШЕ ВЕРЕСН Я 5Б.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 268

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.