Поетична пристань

До Міжнародного Дня рідної мови, в нашій школі був проведений конкурс читчів. Звучали вірші українських поетів про красу, неповторність рідної мови. Наш клас представили учениці Артеменко Аня та Жадик Олександра. За участь дівчата отримали дипломи. Так тримати!

/Files/images/merzla/20210221_175753.jpg

Школа 47 має таланти!

В нашій школі проходив фестиваль, в якому брали участь талановиті учні. Аня Бобилєва, учениця нашого класу, виступила в двох номінаціях " Юні співаки" та " Юні художники". Пишаємося своїми талановитими учнями!

/Files/images/merzla/20210221_173911.jpg


Інженерний тиждень

Інженерія робить наше життя таким, як воно є. Цей тиждень дав можливість учням стати дослідниками і розвивати їх науковий потенціал.

/Files/images/merzla/изображение_viber_2.jpg

/Files/images/merzla/изображение_viber_202.jpg

Весело зустрічаємо Новий рік

19 грудня до учнів завітав Святий Миколай, пригостив солодощами. А далі свято тривало , хлопці та дівчата змагалися в новорічній грі "Хто з верху?". Було багато конкурсів, але дружба перемогла.

/Files/images/merzla/изображение_viber_2021-02.jpg

/Files/images/merzla/изображение_viber_2021-02-15_20-32-11.jpg

/Files/images/merzla/изображение_viber_2021-02-15_20-.jpg

До зустрічі Нового року - готові!

Напередодні новорічніх свят учні 7-А вирішили створити максимум святкового настрою та прикрасили свій клас.

/Files/images/merzla/готуємося до нр 2021.jpg

Запали надію в серці

Учні Миколаївськох ЗОШ І-ІІІ #47 брали участь в щорічній акції "Запалити надію в серці" та виготовили оберіги - янголів -для воїнів, що захищають нашу землю від загарбників.

/Files/images/merzla/20201209_213036.jpg

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

З нагоди Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом учні нашого класу взяли участь у акції "Червона стрічка".

/Files/images/merzla/изображение_viber_2020-12-01_13-53-18.jpg


16 днів проти насильства

25 листопада по 10 грудня в Україні проходить щорічна міжнародна акція "16 днів проти насильства". Наша школа приєдналася до акції заради об'єднуючої мети - створення соціального простору , вільного від насильства.

/Files/images/merzla/изображение_viber_2020-11-26_16-24-20.jpg/Files/images/merzla/изображение_viber_2020-11-26_16-24-31.jpg/Files/images/merzla/изображение_viber_2020-11-26_16-24-45.jpg /Files/images/merzla/изображение_viber_2020-11-26_16-27-55.jpg


Тиждень матиматики в школі

З 16 по 20 листопада в нашій школі проходив Тиждень математичних наук, під час якого учням було запропоновано виконати цікаві онлайн конкурси та взяти участь у челенджі "Геометрія навколо нас". Учні 7-а із завзятістю брали участь в запропонованих заходах.

/Files/images/merzla/MyCollages.jpg


Навчання в Zoom

Під час карантину школи нашого міста перейшли на дистанційне навчання. Завдяки платформі Zoom, наші учні не втрачали зв'язок зі своїми учителями.

/Files/images/merzla/MyCollages (1).jpg


14 жовтня: Покрова, День козацтва і Захисника України

Це - свято спадкоємності героїчних традицій нашого народу, сили духу і мужності, відданості своїй країні і гордості за її славу. Від усієї душі бажаємо миру та спокою нашій країні Україні!

/Files/images/merzla/20201029_111142.jpg


Фотоконкурс "Чарівниця осінь"

Наступила золота осінь. В нашій школі був проведений фотоконкурс на кращу світлину. Дуже гарні фото прислали Гончарук Л., Клочек Д., Артеменко А., Дехтяренко К., Жадик О., але переможцем було обрано роботу Добровольської К.

/Files/images/merzla/20201021_155134.jpg


Перше вересня

Перше вересня 2020 р. - свято Знань, яке з нетерпінням чекали учні нашого класу. Перший урок, зустріч з однокласниками, гарний настрій та плани на майбутнє - таким був перший день в школі.

/Files/images/merzla/7А 1Вересня 2020.jpg/Files/images/merzla/7А 1Вересня - разом.jpg


Останній дзвоник 2019-2020 н.р.

Ось і закінчився навчальний рік. В цьому році Свято останнього дзвоника для учнів пролунав дистанційно. Учні, батьки та вчителі в режимі on line привітали один одного. До зустрічі в наступному навчальному році. За посиланням ви зможете пригадати найцікавіше моменти з життя нашого класу.

wym-1593607690818 -

https://youtu.be/Hmb0YPc1qMA


#День Вишиванки 2020 - разом#

21 травня відзначається День вишиванки. В цьому році він відбувся під гаслом "ДЕНЬ ВИШИВАНКИ - ДЕНЬ РОДОВОДУ." Вишиванка – це духовний зв’язок поколінь і носій вікових традицій. Вишиванка – це прояв патріотизму і національного духу. Учні 6-А класу взяли участь у флешмобі, під час якого продемонстрували свої вишиванки та самостійно зроблені вишивки.

/Files/images/6а Флешмоб 11.jpg/Files/images/6а Флешмоб.jpg


Фотофлешмоб "Війна в історії моєї родини"

9 травня в нашій школі було проведено флешмоб, присячений Дню пам'яті та примирення, Дню Перемоги над нацизмом в Європі. Діти розшукали фотографії своїх прадідусів та бабусь, дізналися історію своєї родини в ті буремні часи та намалювали листівки до Дня перемоги.

/Files/photogallery/6а День Перемоги.jpg


Шевченківські дні

9 березня вся Україна відзначає День народження Тараса Шевченка. Для учнів 6-х, 7-х класів був проведений квест, під час якого учні згадали творчість та сторінки біографії українського Кобзаря.

/Files/images/6-а Шевченко.jpg

Безпека в Інтернеті

В Україні 96% дітей користуються мережою Інтернет, але більше половини з них не знають яка небезпека їх чекає. До 6-а завітала Сливінська Т.О., яка розповіла учням правила безпечного користування.

/Files/images/6-а Інтернет.jpg


Школа 47 має таланти

21 січня конкурс талантів "Школа 47 має таланти". Учні нашого класу презетували свої таланти в номінаціях спів та танці.

/Files/images/6-а Таланти.jpg

Всеукраїнський конкурс "Зимові свята в традиціях нашого народу"

Учні 6-а класу брали участь в Всеукраїнському конкурсі "Зимові свята та традиції нашого народу". За результатама Бобилєва Г., Пересунько Р. отримали диплом І ступеня, Жадик О. - ІІІ ступеня, Добровольська К. - сертифікат учасника. Вітаємо переможців!

/Files/images/6а Конкурс зима.jpg

Весело зустрічаємо Новий рік

Новий рік - веселе та казкове свято, на яке чекає кожна дитина. Для учнів шостих класів була показана новорічна вистава "Холодне серце", учні обмінялися новорічними привітаннями, а в класі на школярів чекав солодкий стіл та веселі конкурси.

/Files/images/6а НовРік.jpg

До нас завітав Святий Миколай

19 грудня всі діти чекають Святого Миколая, який дарує чемним дітям солодощі. На передодні свята учні 6-а написали листа до чарівника і перарахували добрі справи, які вони зробили за рік.

/Files/images/6а миколай.jpg/Files/images/6а миколайчик.jpg


До зустрічі Святого Миколая готові

/Files/images/6а прикрашаємо.jpg


Тиждень права

В рамках проведення Тиждня права , для учнів 6-х класів був оголошений конкурс малюнків " Права людей очима дитини". Учні нашого класу активно брали участь і в них вийшли гарні роботи.

/Files/images/6а Право.jpg


В гостях у казки

4 грудня учні 6-а класу відвідали спектакль театру-студії "Острів" палацу культури Молодіжний. Учні дивилися виставу "Сказки Пушкина". Усі були в захваті!

/Files/images/6-а Сказки Пушкина.jpg


Доглядаємо за квітами

Квіти - окраса любого приміщення. Але як будь-який живий організм, вони потребують нашої турботи та піклування.

/Files/images/6-а Квіти.jpg


21 листопада - День Гідності та Свободи

Під час години спілкування, учні визначили значення слів "гідність та свобода" та відповіли на запитання "Що означає бути гідним?".

/Files/images/6-а 21листопада.jpg


Акція "Запали надію в серці"

Учні 6-А класу брали участь у акції "Запали надію в серці". Учениця нашого класу Шельвах Єлизавета вишила шеврон для учасників ООС.

/Files/images/6-а Шеврон Ліза.jpg


"Всі ми різні ,але всі ми рівні"

15 листопада у 6-а класі виховна година була присвячена Дню толерантності. Під час заходу учні зрозуміли поняття толерантність та толерантна поведінка, а також продовжили виховувати почуття поваги один до одного, толерантне ставлення однокласників між собою.

/Files/photogallery/6-а Ми Рівні.jpg


9 листопада - День української писемності та мови

Учні 6-а та 6-б класу брали участь у квесті присвяченому цьому святу. Цікаві та веселі завдання узагальнили та систематизували знання учнів.

/Files/images/6-а Мова.jpg


Квест "У пошуках скарбів"

Рухлива гра - це завжди весело, а з друзями ще веселіше. В останню пятницю першої чверті був проведений квест, де учні 6-а та 6-б вирушили на зустріч пригодам. Гра прошла у дружній атмосфері, всі учні отримали гарний настрій та заряд позитивних емоцій.

/Files/images/6-аКвест Осінь.jpg/Files/images/6-аквест Осінь2.jpg


Фотоконкурс "Осінь у нашому місті"

Учні нашого класу брали участь у фото конкурсі "Осінь у нашому місті." Гарні та яскрі світлини зробили Бобилєва Г., Борисов В., Жадик О., Дехтяренко К., Карбовнича В., Добровольська К., Кузьменко А., Комар С., Шельвах Є. Шляхом загального голосування, була обрана фотографія Дехтяренко К.

/Files/images/20191021_162151[1].jpg/Files/images/20191021_162052[1].jpg


Акція "Подаруй бібліотеці книгу"

Учні 6-а класу прийняли участь у акції та купили книгу "Віталька та Галя або Повість про перше кохання", а також у фотоконкурсі "Я і моя улюблена книга".

/Files/images/6-а Акція книга.jpg


Ми будуємо наш дім "6-а"

В ідеальному світі стосунки між учнями та ученицями класу чудові - всі товаришують, а непорозумінь бути не може. А у реальному житті дітям потрібен час, щоб зрозуміти вони - єдина команда. З метою об'єднати та згуртувати учнів в єдиний клас, був проведений тренінг "Ми будуємо наш дім "6-а"".

/Files/images/20191021_160345[1].jpg


День козацтва та Захисника України

11 жовтня ми розпочали святкувати День козацтва та Захисника України. На класній години наші хлопці продемонстрували спритність, швидкість та кмітливість , та довели що вони справжні козачата. Дівчата класу привітали хлопців з цим святом.

/Files/images/6-а Козаки.jpg/Files/images/6-а Козаки 2.jpg


Наши цікаві уроки

/Files/images/6-а УрКл.jpg


Свято першого двоника

Шкільна лінійка, квіти, урочисті промови, перший дзвоник і перший урок та цікаві локакії - вже сповістили про початок нового навчального року.

/Files/images/6-а 1 вер 2.jpg

/Files/images/6-а 1 вер 1.jpg


2018-2019 н.р.

Останній дзвоник

Останній дзвоник – це чудова традиція, тепле родинне свято, яке не можна замінити. Востаннє лунає дзвоник для наших випускників, який кличе їх у подальший широкий життєвий шлях, сповнених надій.

Упродовж цього навчального року учні 5 - а припадали до цілющих джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони живої та неживої природи, скарби рідної мови та гуманістичні цінності.

/Files/images/5-а Останній.jpg

16 травня День Вишиванки

В цей день учні нашої школи вдягли вишиванки та брали участь в урочистій ході, також дівчата змогли похизуватися своїми косами в конкурсі "Коса - дівоча краса."

/Files/images/5-а Вишиванка.jpg


Пам'ятаємо й перемогаємо

1939 - 1945 рр.

/Files/images/5-а 9 травня.jpg


Історико - краєзнавча екскурсія "Богоявленський парк"

У Корабельному районі багата історична спадщина, з метою популяризувати її ми відвідали Богоявленський парк, де діти дізналися про легенди міста та його історію.

/Files/images/5-а Богоявленський.jpg


День ЦЗ в школі

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, неразгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, в школі 19 квітня відбувся День Цивільного захисту. Розпочався захід з загальношкільної лінійки, потім виховна година "Допоможі собі сам". Протягом дня учні мали змогу переглянути навчальні фільми, виставку стіннівок, плакатів, малюнків та практично ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

/Files/images/5-а ЦО.jpg/Files/images/5-а ЦЗ.jpg


28 березня - День визволення Миколаєва від фашистських загарбників

26 березня до 75-ї річниці визволення Миколаєва учні 5-а та 5-б відвідали музей "Підпільно-партизанського руху на Миклаївщині", де діти більше дізналися про рух Опору в краї. Потім були в сквері імені 68-ми десантників, де хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в роки Другої світової війни, далі відвідали "Алею славу" в парку "Перемоги". Всі діти отримали велике задоволення від подорожі.

/Files/images/5-а Музей.jpg

Родинне свято "Тато, мама, я - креативна родина"

Як чудово коли рідні та друзі поруч. 20 березня учні та батьки 5-а брали участь у квесті. Квест - це гра для веселих , розучних , спортивних та кмітливих. Цікаві завдання нагадали батькам як бути школярами, діти показали чого навчилися. Родинне свято - це свято родинного тепла , гарного настрою та яскравих вражень.

/Files/images/5а-Р1.jpg

/Files/images/5а-Р2.jpg

/Files/images/5а-Р3.jpg

/Files/images/5а-Р4.jpg


Фестиваль української пісні

Неоціненним скарбом українського народу є пісня, вона робить життя більш веселим та радісним, красивим.

Для того, щоб наші діти більше пізнали культуру власного народу 11 березня в школі був проведений фестиваль української пісні.

/Files/images/5а Fotoram.io.jpg


Свято Масляни

Свято Масляни - це веселе свято, яке стало доброю традицією в нашій школі. Учні зібралися на шкільному подвір'ї, аби провести зиму піснями, танцями, спалювання опудала та веселим ярмарком.

/Files/images/5-а Масляна.jpg


Психологічний тренінг " Констуктивне розв'язання конфліктів"

1 березня практикуючий психолог Сливінська Т. О. провела тренінг. Під час заходу учні зрозуміли, що вирішення конфлікту - це пошук "золотої середини", яка задовольнить інтереси всіх його учасників.

/Files/images/5 - а Тренінг.jpg


Маленькі зірки

28 лютого в нашій школі відбувся захід "Миколаївська ЗОШ № 47 має таланти". На сцені виступили дует співаків Добровольська К. та Комар С., прочитала вірш Жадик О. Всі учасники отримали пам'ятні дипломи.

/Files/images/IMG_20190228_141407.jpg

/Files/images/IMG_20190228_141631.jpg


Добродійна акція "Хеппі Няв для Мурчика!"

В нашій школі відбулася добродійна акція "Хеппі Няв для Мурчика." В рамках акції діти зібрали різноманітні товари для тварин: іграшки, корм, крупи, миски. Усі зібрані товари для тварин були передані волонтеру, яка висловила подяку дітям, батькам та вчителям за участь в акції та їх небайдужість!

/Files/images/5-а Котики.jpg


Маленькі патріоти

22 лютого 2018 року з метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, в класі пройшла година спілкування «Хай палають свічки пам’яті загиблих Героїв Небесної Сотні».

Разом ми згадували події, про які не можна забувати, та патріотів, що віддали своїй країні найцінніше. Віримо, що мужність цих людей яскравим променем вестиме нас уперед, до майбутнього, про яке вони мріяли.

/Files/images/5-а Небесна сотня.jpg


15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

На виконання завдань Президента України, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав, в 5-а класі була проведена тематична виховна година «Як довго ця війна тривала…» та виставка малюнків «Війна очима дітей».

/Files/images/5-а. Афганістан.jpg


День Святого Валентина

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання. В цей день також можна приділити більше уваги, потурбуватися про близьких та друзів… В рамках свята в класі для учнів 5-а була проведена розважальна програма та організован солодкий стіл. Різноманітні конкурси, веселі забави створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес і яскравих вражень.

/Files/images/5-а День Валентина.jpg


Новий рік

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Для учнів 5-а і 5-б класу була показана Новорічна казка. Учні обмінялися новорічними привітаннями.

Діти з великим запалом та задоволенням брали участь у веселих рухливих конкурсах. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та солодкий стіл після свята. Усі заходи подарували море позитиву, море дитячих усмішок та гарний передноворічний настрій. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.

/Files/images/5-а новий рік.jpg


12 місяців

19 грудня ми разом з 5-б класом відвідали виставу «12 місяців» у Миколаївському Академічному Художньому Російському ДраматичномуТеатрі. Зі сцени дітей привітав Святий Миколай і подарував новорічну виставу «12 місяців». Всі учні отримали задоволення від вистави.

/Files/images/5-а театр.jpg


До нас завітав Святий Миколай

Казкові події відбулись у стінах нашої школи 19 грудня. У це найочікуваніше свято покровитель усіх дітей Чудотворець Миколай разом із своїми помічниками завітав до нашого класу та пригостив учнів солодощами за гарні вчинки, слухняну поведінку та успіхи у навчанні.

/Files/images/5-а миколай.jpg


Наші долоні проти насильства

27 листопада учні нашої школи влаштували патріотичний флешмоб, який символізує єдність всіх проти насилля, а також учні 5-а долучились до акції «Наші долоні проти насильства».

/Files/images/5-а 16 дней.jpg


Давайте знайомитись

Під час виховної години, з метою згуртувати та сприяти створенню дружнього дитячого колективу, виховувати чемне ставлення учнів одне до одного, була проведена гра «Давайте знайомитись».

/Files/images/5-а Давайте знаком.jpg


21 листопада - День Гідності і Свободи

Шкільна родина разом зі всією Україною відзначає День Гідності та Свободи. Учні нашої школи влаштували патріотичний флешмоб, який символізує єдність всіх куточків держави.

/Files/images/5 - а День гідності.jpg


Золота осінь

В останній тиждень першої чверті 5-а та 5 – б клас брали участь в квесті «Золота осінь», який підготували та провели учні та класні керівники 10 та 11 класів. З метою цікаво провести час, захід проходив в парку «Богоявленський». Різноманітні цікаві завдання дозволили учням цікаво провести час, а також розвивати уяву, мислення, фантазію, комунікативні навички, естетичні почуття, вміння бачити красу в довкіллі, спостережливість. Останнім завданням квесту було зробити колаж вражень, де учні підсумували знання набуті під час заходу, а також висловили власні враження та емоції.

/Files/images/5 -а Свято осені.jpg


День захисника України

12 жовтня в нашому класі проведена виховна година Дня захисника України. Учні ознайомились з періодом козаччини та особливістю свята Покрови. Метою заходу було виховувати у дітей шанобливе ставлення до запорізьких козаків і спонукати до наслідування їх кращих рис (добродушності, безкорисності, товариськості, героїзму та патріотизму до рідного краю).

/Files/images/5а День козацтва.jpgВиховна година"Повторимо правила дорожнього руху"

/Files/images/5а Увага, діти на дорозі.jpg

З метою поглибити знання учнів про правила дорожнього руху, основні правила пішоходів та велосипедистів, в 5 – а була проведена виховна година на тему: « Повторимо правила дорожнього руху». Під час заходу учні повторили правила дорожнього руху, розповіли випадки з життя пов’язані з даною тематикою, розробили пам’ятку для школярів «Як треба переходити дорогу».


Перше вересня

Першого вересня розпочався новий навчальний рік - творчий, цікавий, насичений подіями, новими відкриттями, знаннями!

Перший урок в 5-а класі був присвячений темі «Розкажемо Європі про себе». У формі гри учні поглибили знання про Україну, про видатних українців, про народні звичаї та свята. Учні активно бра участь у вікторині, всі учасники залишилися задоволеними.

/Files/images/5а 1.1 сентября.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1013

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.