ВИХОВНА ГОДИНА "ЖИТТЯ БЕЗ НАСИЛЛЯ"

Сьогодні учні 6 - Б класу відправились в подорож по безкрайніх просторах світового океану прав і обов’язків, навчились долати насильство в учнівському середовищі, шанувати закони України. Збагатили свої знання з правової свідомості, навчитися захищати себе від жорстокого, агресивного ставлення інших, поважати один одного, допомагати долати труднощі.

/Files/images/5d.jpg

/Files/images/5g.jpg

/Files/images/5a.jpg

/Files/images/5.jpg

Маленькі актори

Учні 6 - Б класу не тільки розумні. Вони ще й талановиті. Під керівництвом бібліотекаря школи Куценко Тетяни Миколаївни разом з іншими дітьми школи презентували казку-виставу «Ріпка» на сучасний лад для бібліотекарів Корабельного району. Найголовніше це те, що творчість приносить їм чимало радості.

/Files/images/2t.jpg

/Files/images/2v.jpg

/Files/images/2b.jpg

День Гідності та Свободи

21 листопада в нашій країні відзначається День Гідності та Свободи. Учні нашого класу взяли участь у шкільному флешмобі.

/Files/images/viber image.jpg

/Files/images/фф.jpg

Будемо толерантними

" Усі люди мають недоліки-хто більші, хто менші. Ось чому і дружба, і допомога, і спілкування були б неможливими, якби не існувало між нами взаємної терпимості" Г. Гвіччардіні.
/Files/images/т1.jpg

Що означає поняття «толерантність»? Чи завжди ми в житті толерантні до інших людей? Які якості має толерантна людина і як їх виховати в собі? На ці та багато інших запитань сьогодні дали відповіді учні 6 - Б класу.

"В океані рідної мови"

Традиційно 9 листопада в нашій школі відзначався День рідної мови. Учні 6 - Б класу стали учасниками квесту. Відвідавши всі зупини, учні вдосконалили свої знання рідної мови та отримали океан вражень.

/Files/images/г.jpg

/Files/images/г1.jpg

Юні мореплавці

На уроці географії учні перетворилися на мореплавців. Подорожували світом і шукали скарби.

/Files/images/вв.jpg

/Files/images/в4.jpg

/Files/images/в.jpg

/Files/images/в1.jpg

Козацькі забави

Традиційно,в кінці і чверті у нашій школі відбулись осінні козацькі розваги. На спритність, швидкість, кмітливість змагалися учні двох шостих та сьомого класів. Конкурси були цікаві та різноманітні: «Козацька спритність», «Забави кашоварів», та багато інших. команди брали участь у спортивних конкурсах. І вболівальники також не залишились осторонь, підтримували свої команди та для них було проведено вікторину.

/Files/images/IMG_1040.jpg

Маленькі науковці

Учні 6 - Б класу в цьому навчальному році познайомилися з біологією, як наукою. В ході досліджень навчилися виготовляти тимчасові мікропрепарати з соковитої луски цибулі. Заняття пройшло у цікавій та веселій атмосфері.

/Files/images/б.jpg

/Files/images/б1.jpg

/Files/images/б2.jpg

/Files/images/б3.jpg

Увага! Діти на дорозі!

Щороку в нашій школі проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в школі пройшли профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху. Щоб нагадати дітям правила дорожнього руху, призабуті за літній період, був проведений урок "Безпека на дорозі".

/Files/images/й.jpg

/Files/images/й1.jpg

/Files/images/й2.jpg

1 вересня - День знань

День знань - особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день. Усі шляхи цього дня ведуть до школи. Розпочинається новий навчальний рік, який завжди означає відкриття нової і часто нелегкої дороги-дороги до знань, до нових звершень. Зі святом!

/Files/images/1 в 1.jpg/Files/images/1 в.jpg/Files/images/11 в 2.jpg