Виховна година "Життя без насилля"

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. 30 листопада під час виховної години учні 7 класу навчились долати насильство в учнівському середовищі, шанувати закони України, збагатили свої знання з правової свідомості, навчитися захищати себе від жорстокого, агресивного ставлення інших, поважати один одного, допомагати долати труднощі. Учні запропонували свої правила життя без насилля, які написали на паперових долонях.

/Files/images/7 кл без насилля1.jpg

/Files/images/7 кл без насилля 2.jpg

Козацькі розваги

Традиційно, в кінці і чверті у нашій школі відбулись осінні козацькі розваги. На спритність, швидкість, кмітливість змагалися учні двох шостих та сьомого класів. Конкурси були цікаві та різноманітні: «Козацька спритність», «Забави кашоварів», та багато інших. команди брали участь у спортивних конкурсах. І вболівальники також не залишились осторонь, підтримували свої команди та для них було проведено вікторину. Учні нашого класу посіли І місце в змаганнях. Так тримати!

/Files/images/7 кл. козацькі забави 2.jpg

/Files/images/7 кл козацькі забави 1.jpg

Перше вересня

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.

Перший урок 2018-2019 навчального року «Україна серед інших європейських країн».

/Files/images/7 кл. перше вересня.jpg

/Files/images/7кл. 1 вересня.jpg

Гарна назва «Україна»

Сенс значний в собі таїть.

«У»—то урожай в країні,

«К»—то Київ, що стоїть.