День української мови та писемності

/Files/images/1 моваYluM-pF-mg.jpg

/Files/images/1 моваfwcuHhFIJM.jpg

/Files/images/1 мова.jpg

/Files/images/1 моваWfpMn3-TkvA.jpg

Осінь золота знов до нас прийшла!

Традиційно в останні дні чверті в нашій школі проводиться колективна творча справа. В кінці жовтня це свято Осені. Серед учнів 8-9 класів було проведено конкурсно-розважальну програму "Осінь золота знов до нас прийшла". Учні змагались у спритності, показали свої знання в різних сферах: науці, музиці, мистецтві і навіть веденні домашнього господарства. На заході царювала атмосфера завзяття, радості. Звичайно, перемогла дружба, всі залишились веселими і задоволеними!

/Files/images/1осінь.jpg

/Files/images/1bmOAHh8FZlg.jpg

/Files/images/1 осінь.jpg

День захисника України

14 жовтня відзначається День захисника України, День Покрови. Для учнів 9 класу було проведено годину спілкування, присвячену цій даті. Наші хлопці змагались у спритності, розумі й кмітливості і довели, що стануть гідними захисниками своєї Батьківщини! Дівчатка привітали хлопчиків зі святом і традиційно влаштували чаювання за великим дружнім столом.

/Files/images/11ML7Rhts8qlU.jpg

/Files/images/113MnYEDimdHY.jpg

/Files/images/11MqnQYsr18fM.jpg

/Files/images/113OkIesirIY0.jpg

Посвята в старшокласники

У п'ятницю, 21 вересня, відбулася значуща подія в житті нашого 9 класу: посвята в старшокласники! Учні 9,10,11 класів ходили в похід до лісу разом із класними керівниками, учителями фізкультури, заступником директора з виховної роботи Саєнко С.А. і директором школи Моторною З.В. Попереду нас чекали безліч різних випробувань і цікавих пригод. Ми шукали скарб (cіль), без якого не можна приготувати їжу, змагались у спритності і силі, представляли кожний свій клас. І, не дивлячись на те, що 9 клас найменший у старшій школі, а ще до того і новий колектив, ми довели, що ми - команда. На завершення свята всі куштували смачнющий куліш, приготований на вогнищі Куйбарем С.В. І учні, і вчителі були дуже радісні і веселі і довели, що ЗОШ 47 - одна велика і дружня родина!

/Files/images/1WGHgdBmbbwQ.jpg

/Files/images/1yL2WDh6D5PI.jpg

/Files/images/1FlwXGkk65u0.jpg

/Files/images/KNCIqk-r-Gc.jpg

Місячник "Увага! Діти на дорозі!"

З метою профілактики дорожньо-транспортних пригод 14 вересня учнями 9 класу спільно з працівниками поліції було проведено захід "Увага! На дорозі ваші діти!" Так як наша школа знаходиться недалеко від проїжджої частини дороги, діти намагались привернути увагу водіїв, щоб вони були максимально обережними. Разом із поліцейськими учні зупиняли транспорт і, бажаючи щасливої дороги, дарували напам'ять водіям янгола як оберіг. Люди дякували і обіцяли дотримуватись правил дорожнього руху.

/Files/images/1.3 9.jpg

/Files/images/1.5 9.jpg

/Files/images/1.1 9.jpg

/Files/images/1 9.jpg Єдиний урок з правил дорожнього руху

/Files/images/12.jpg/Files/images/11jpg.jpg

Свято першого дзвоника. Перший урок

От і закінчились шкільні канікули і дзвоник знову кличе нас до школи! А для 9 класу це особливий день, тому що з двох восьмих класів ми об'єднались в один великий дружній колектив! Сподіваємось, що цей навчальний рік буде успішним, веселим і радісним для всіх нас!

/Files/images/111jpg.jpg

/Files/images/113jpg.jpg /Files/images/112.jpg

/Files/images/1 вересня 9 кл. 4.jpg

/Files/images/1 вересня 9 кл. 5.jpg

Підготовка до нового навчального року

Початок навчального року - завжди хвилюючий момент. Учні 9 класу взяли участь у підготовці школи, а саме, у фарбуванні наших веселих різнокольорових сходів до країни дитинства. Діти і вчителі на чолі з директором школи Моторною З.В. працювали дружньо і завзято.

/Files/images/9 кл..jpg

/Files/images/9 кл.2.jpg