Дорожня карта для громадян щодо отримання дублікатів документів про освіту

1. Для отримання дубліката свідоцтва про базову загальну середню освіту, атестата про повну загальну середню освіту, додатків до них або виправлення помилок у написанні прізвищ, імен, по батькові НЕОБХІДНО ЗВЕРНУТИСЯ ДО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ, В ЯКОМУ ВИ НАВЧАЛИСЯ Й ОТРИМАЛИ ДОКУМЕНТ ПРО ОСВІТУ.

2.Надатиоголошення вдрукованих засобах масової інформації, вякому мають бути зазначені назва документа, його номер та дата видачі, на чиє ім'я виданий, яким навчальним закладом, та про визнання його недійсним.Зразок оголошення. (Дивись вкладення)

3.Написати письмову заяву на ім'я керівника навчального закладу,в якій зазначитипричину, прізвище, ім'я та по батькові, місце проживання, телефон (за наявності); найменування документа, який втрачено або пошкоджено, назва навчального закладу та дата його закінчення,згода на обробку персональних даних,інші відомості, якщо Вивважаєте їх суттєвими для видачі дубліката. Зразок заяви. (Дивись вкладення)

4. Разом із заявою необхідно надати:

  • копію документа про освіту, якщо така існує;
  • копію першої сторінки паспорта та свідоцтва про шлюб (у разі зміни прізвища);
  • підтвердження про оплату послуг з виготовлення дубліката (копія квитанції).

5.Сплатити послуги з виготовлення дублікатав Миколаївському регіональному “Інформаційному центрі “Освіта-сервіс” (54001, Миколаївська обл., м.Миколаїв, вул.Лягіна, 20, к.27, тел. (0512) 47 57 66, 067 5156357). Копію документа про підтвердження оплати необхідно надати до навчального закладу.

6.Строк виготовлення дублікатадокумента про освіту становить приблизно 30 днів з моменту подання громадянином всіх необхідних документів до навчального закладу.

7.Після виготовлення й надходження дубліката документа Ви отримаєте його особисто в навчальному закладі під підпис у Книзі видачі.

Нормативне забезпечення

"Про затвердження Положення про ІВС "ОСВІТА" та Порядку замовлення, видачі та обліку документів про освіту державного зразка" наказ МОНУ10.12.2003 811

"Про затвердження Порядку обліку та видачі документів про загальну середню освіту державного зразка особам, які здобули загальну середню освіту у навчальних закладах на тимчасово окупованій території України у 2014 році"наказ МОНУ від12.05.2014.2014 № 570

"Про затвердження Порядку замовлення, обліку і видачі дублікатів та виправлених документів про загальну середню освіту державного зразка особам, які здобули загальну середню освіту у навчальних закладах на тимчасово окупованій території України та у навчальних закладах окремих населених пунктів Донецької та Луганської областей"наказ МОНУ від 08.08.2014 №917

Кiлькiсть переглядiв: 1409

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.