До уваги учнів школи!

У зв'язку з призупиненням навчальних занять з 05.02.2018 року навчаємося на відстані!!

В розділі "Дистанційне навчання" розміщено інформацію для учнів 1-11 класів (як теоретична, так і практична частина).

Вчителі надали свої рекомендації та розмістили необхідний матеріал для опрацювання кожному класу окремо. Крім теоретичного матеріалу, виконуйте практичні завдання, тести, заповнюйте таблиці та переглядайте навчальні відео та презентації.

Все це вам допоможе у засвоєнні необхідних знань й умінь.

Як працювати?

1. З правої сторони розділу "Дистанційне навчання" розміщено всі класи школи.

2. Заходите на сторінку свого класу.

3. Перед вами на цій сторінці відкриваються всі предмети, завдання з яких розміщені у вкладеннях.

4. Переходите на вкладення предмету, завантажуєте на свій комп'ютер і виконуєте завдання.

Завдання виконувати в робочих зошитах.

Після відновлення навчальних занять, вчителі-предметники перевірять виконання завдань, поспілкуються, проведуть підсумкові уроки.

Якщо потрібна допомога, телефонуйте класному керівнику.