Родинне свято

Мабуть, найціннішим скарбом для кожного з нас є родина. Людина сильна тоді, коли вона не одинока, коли її є кому підтримати. Коли в неї є сім’я. А у дитинстві школа стає для всіх другою родиною з люблячими і терплячими педагогами, які ведуть дітей Країною Знань. Єднають ці родини ще більше не лише буденні справи та навчання, а й свята.

18 травня 2019 року для батьків учнів 7 класу відбулося родинне свято. Розпочалося свято квестом, в якому змагалися команди матерів і учнів класу. На станції «Спортивна» дві команди змагалися у спортивних конкурсах, які проводив вчитель фізичної культури Кузнєцов С.Л. На станції «Туристична» батьки і діти мандрували цікавішими місцями України. Станція «Історична» допомогла батькам і дітям згадати видатних синів і дочок України. На станції «Музична» учнів привітали піснями, віршами, танцями і театральними сценками своїх матусь і бабусь зі святом до Дня Матері. Приємною несподіванкою для батьків стали власноруч виготовлені подарунки – вітальні листівки, в яких діти побажали всім мирного неба та щастя у сім’ях.

/Files/images/7 кл. род.св.1.jpg

/Files/images/7 кл. род.св.2.jpg

/Files/images/7 кл. род св. 4.jpg

/Files/images/7 кл. род.св.6.jpg

/Files/images/7 кл. род.св.10.jpg

Урок мужності до ДНЯ ПАМ'ЯТІ та ПРИМИРЕННЯ

/Files/images/7 кл 9 тр..jpg

Памятаємо, перемагаємо!

День науки

25 квітня в нашій школі було проведено День науки. Учні 7 класу приймали участь в напрямках: фізика, географія, а саме: Васін А. та Істратов І. конструювали з електронних конструкторів механічних тварин, які рухаються, вентилятор, який обертається.

Коваленко Д., Курінна К. показували досліди з географії. Фумелев М. демострував цікавий дослід з хімії.

/Files/images/7 кл День науки.jpg

/Files/images/7кл. 1 День науки.jpg

Учні із задоволенням прийняли участь в цьому заході


День ЦЗ в школі

19 квітня в нашій школі був проведений День ЦЗ та ОТ. Цей день є обов’язковим щорічним заходом, під час якого відбуваються навчання учнів правилам евакуації з приміщення у разі надзвичайних ситуацій. День ЦЗ розпочався загальношкільною лінійкою присвяченою Чорнобильській трагедії. Під час лінійки виступала агітбригада ДЮП.

/Files/images/7 ЦЗ.jpg

/Files/images/7 цз 1.1.jpg

Після цього для учнів 7 класу був проведений урок "

/Files/images/7 цз1.jpg


Урок англійської мови

З 11. 03 – 15. 03. 2019 в ЗОШ № 47 пройшов тиждень англійської мови. Учні нашого класу взяли активну участь у брей-ринзі для учнів 7-8 класів.

/Files/images/7 кл. англ.4.jpg

/Files/images/7 кл. англ. 4.1.jpgКонкурс "Школа має таланти"

В останній день зими в нашій школі пройшов шкільний фестиваль «Школа має таланти», в якому взяли участь учні 7 класу.

Кожний учасник виходив на сцену, щоб розказати і показати, який талант він має. Серед наших учнів були вокалісткаСалькова Вероніка та свій захоплюючий танок продемонструвала Бутенко Настя.

/Files/images/7 кл. таланти 2.jpg

/Files/images/7 кл.таланти 2.1.jpg

/Files/images/7 кл. таланти 2.2.jpg

3 березня, в місті Одеса, відбувся республіканський фестивпаль сучасного танцю. Серед учасників був наш учень,Горбенко Владислав, який разом зі своєю партнершею продемонстрував захоплюючий танок "Румба"


Свято Масляної

З давніх-давен справляли в останній тиждень перед великим постом Масляну (Масниці). Так називали свято проводів зими та її одвічних супутників – холоду, темряви, і урочистої зустрічі весни, яка несе з собою світло, тепло і радісне пробудження природи. В ці дні спалюють опудало Зими, величають Весну.

А продовження свята - ярмарок.

/Files/images/7 кл. масляна 3.jpg

/Files/images/7 кл. масляна3.1.jpg

/Files/images/7 кл. масляна 3.2.jpg

/Files/images/7л. масляна3.3.jpg


День рідної мови

21 лютого увесь світ відзначав День рідної мови. Саме мова втілює в собі характер та історичну пам’ять, звичаї й традиції, розум і багатющий досвід поколінь, ніжну красу й силу душі людської.

У школі для учнів 7 класу під керівництвом вчителя української мови Карлович Л.В. було проведено гру-квест «Борімось за чистоту української мови».

Учні в ігровій формі виконували цікаві завдання з мови, розвивали навички усного мовлення, дізнавалися нові факти про українську мову, а потім клас зробив плакат «Цікаві факти про українську мову».

/Files/images/7кл. мова 1.jpg

/Files/images/7 кл. мова 1.1.jpg

/Files/images/7 кл. мова 1.3.jpg


Безпека в кібер-просторі

Формування безпечної поведінки підлітків в кібер-просторі є важливим для сьогодення. 15 лютого, під час проведення класної години, учні 7-8 класів зустрічалися із практичним психологом Сливінською Т.О. Питання, які розглядалися під час зустрічі є дуже актуальними для сучасних підлітків під час спілкування в Інтернеті, в соціальних мережах.

/Files/images/7 кл кібер. 1.jpg

/Files/images/7 кл. кібер.jpg


Ось і закінчилися зимові канікули! Здрастуй, рідна школо!

Ось і закінчилися зимові канікули, розпочався ІІ семестр навчального року. під час якого учні будуть продовжувати навчання, брати участь у різноманітних виховних заходах класу та школи. Тому важливим є підведення підсумків І семестру і планування справ на ІІ семестр. Тому вже традиційно на першій класній годині нового семестру є звіт учнівського активу класу і планування завдань на майбутнє.

/Files/images/планування 1.jpg

/Files/images/планування 2.jpg

/Files/images/планування 3.jpg


Новорічні свята

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. 25 грудня для учнів 7 й 8 класів школи було проведено новорічне свято, під час якого лунали новорічні привітання, пісні, проводилися цікаві новорічні конкурси. Учні отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій. Спільним для всіх був хороший настрій, весела дружня атмосфера.

/Files/images/Новий рік.jpg


День Святого Миколая

19 грудня святкується День Святого Миколая Чудотворця, тож в цей день традиційно учні нашої школи з нетерпінням чекають цього гостя до себе з подарунками. Вважається, що Святий Миколай ніколи не забуває чемних, працьовитих дітей, тому учні нашої школи підготували для нього листи зі своїми добрими справами за рік. Він привітав усіх із святом та подарував учням смачні і солодкі подарунки.

/Files/images/Миколай.jpg


Виховна година "Життя без насилля"

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. 30 листопада під час виховної години учні 7 класу навчились долати насильство в учнівському середовищі, шанувати закони України, збагатили свої знання з правової свідомості, навчитися захищати себе від жорстокого, агресивного ставлення інших, поважати один одного, допомагати долати труднощі. Учні запропонували свої правила життя без насилля, які написали на паперових долонях.

/Files/images/7 кл без насилля1.jpg

/Files/images/7 кл без насилля 2.jpg


Козацькі розваги

Традиційно, в кінці і чверті у нашій школі відбулись осінні козацькі розваги. На спритність, швидкість, кмітливість змагалися учні двох шостих та сьомого класів. Конкурси були цікаві та різноманітні: «Козацька спритність», «Забави кашоварів», та багато інших. команди брали участь у спортивних конкурсах. І вболівальники також не залишились осторонь, підтримували свої команди та для них було проведено вікторину. Учні нашого класу посіли І місце в змаганнях. Так тримати!

/Files/images/7 кл. козацькі забави 2.jpg

/Files/images/7 кл козацькі забави 1.jpg


Перше вересня

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.

Перший урок 2018-2019 навчального року «Україна серед інших європейських країн».

/Files/images/7 кл. перше вересня.jpg

/Files/images/7кл. 1 вересня.jpg

Гарна назва «Україна»

Сенс значний в собі таїть.

«У»—то урожай в країні,

«К»—то Київ, що стоїть.

«Р» —рівнини під степами,

«А»—то армія міцна,

«Ї»—сховалась за лісами,

«Н»—тоненька дорога.

«А»—то аґрус, абрикоси,

Що розпустить свої коси,

Коли прийде вже весна

Кiлькiсть переглядiв: 382

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.