Новорічні свята

Насичений подіями рік добігає кінця, і наступає довгоочікувана казкова пора, коли дива стають реальністю. В ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

Після уроків ми продовжили святкування Нового року новорічним брейн-рингом, а потім і розважальною новорічною програмою. Було дуже весело і цікаво.

/Files/images/8_klas/444.jpg

1 грудня - Міжнародний день порозуміння з Віл-інфікованими людьми

Цей день відзначається щорічно, а його мета – привернути увагу суспільства до проблеми ВІЛ/СНІДу, підвищити нашу поінформованість, адже Україна належить до країн з високими темпами поширення ВІЛ.

ВІЛ/СНІД вже давно перестав бути вироком. Якщо ВІЛ-інфекція діагностується вчасно, й своєчасно розпочинається лікування, то люди з вірусом імунодефіциту мають можливість жити звичайним повноцінним життям – навчатися, працювати, мандрувати, народжувати здорових дітей.

/Files/images/8_klas/изображение_viber_2020-12-01_14-43-57.jpg

Ігротека " Рожеві окуляри"

З метою впровадження програми виховних заходів «Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» з питань попередження торгівлі людьми для учнів 9 класу було проведено гру "Рожеві окуляри".

Ця захоплива гра допомагає учням підвищити рівень знать, уявлень та розуміння проблем, пов’язаних із торгівлею людьми, ризикованою стосовно потрапляння до тенет торгівлі людьми поведінкою; обговорити важливі та суперечливі питання щодо можливих ризиків потрапляння у ситуації торгівлі людьми, особистої відповідальності; законів України, що стосуються попередження торгівлі людьми та захисту прав постраждалих від торгівлі людьми.

/Files/images/8_klas/12.jpg /Files/images/8_klas/13.jpg

Акція "16 днів проти насилля"

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

/Files/images/8_klas/5.jpg/Files/images/8_klas/изображение_viber_2020-11-26_15-14-02.jpg

/Files/images/8_klas/проти насилля 3.jpg

/Files/images/8_klas/проти насилля 1.jpg

Акція "Запали надію в серці!"

Наша школа щорічно бере участь у традиційній міській акції "Запали надію в серці", яка проводиться з метою формування поваги до захисників Батьківщини, воїнів-учасників АТО та ООС, виховання на прикладах подвигів старших поколінь.

/Files/images/8_klas/333.jpg

Свято осені "Яблунева пора"

У календарі незвичайних дат 21 жовтня відзначається як Всесвітній день яблук. З давніх-давен яблука в Україні цінують не тільки за красу і смак, але і за цілющі властивості.

В нашій школі в останній день перед осінніми канікулами, 21 жовтня в усіх класах шкільної родини відбулось свято осені. В цьому році темою була обрана «Яблунева пора».

Учні 9 класу під час свята розповідали легенди, казки, міфи, приказки і прислів’я про яблука, про їх вітамінну користь, сортах яблук. Було проведено конкурси знавців страв, які готують з яблук в родинах, дівчата і хлопці ділилися сімейними фірмовими яблучними рецептами. А потім пригощали яблуками зі свого саду один одного.

/Files/images/8_klas/яблука.jpg/Files/images/8_klas/яблука11.jpg /Files/images/8_klas/яблука31.jpg/Files/images/8_klas/яблука4.jpg

Осінній вернісаж

/Files/images/8_klas/осінь.jpg /Files/images/8_klas/осень1.jpg /Files/images/8_klas/e512ad615f50d9a1a2846891fe5419ca.jpg

День українського козацтва. День Захисника України

Вже традиційно 14 жовтня Україна відзначає День українського козацтва і День Захисника України. В нашій школі також відзначали це свято. Напередодні в кожному класі було проведено годину спілкування, присвячену нашим захисникам, хлопці брали участь у вікторині, змагалися і отримали кумедні подарунки.


/Files/images/8_klas/козацтво 33.jpg /Files/images/8_klas/козацтво.jpg

Посвята в старшокласники

В нашій школі вже склалася чудова традиція. На початку навчального року у вересні проходить посвята в старшокласники. В цьому навчальному році учні 8-11 класів ходили до соснового лісу, де і відбулося це цікаве свято посвяти. Спочатку учні кожного класу представили себе у вигляді візитної картки класу, потім грали у командні, рухливі ігри, брали участь у квесті, змаганнях, куштували справжню лісову кашу, приготовану на вогнищі. Наш клас отримав перемогу у квесті. Додому всі поверталися втомлені, але дуже щасливі./Files/images/8_klas/посвята1 (1).jpg /Files/images/8_klas/посвята1 (2).jpg/Files/images/8_klas/посвята2.jpg

Свято першого дзінка

Здрастуй, школо! Чекають уроки

І веселі перерви на нас.

Ми до знань робим впевнені кроки,

Переходимо з класу у клас.

Ось і настав він, довгоочікуваний день для всіх учнів — день зустрічей, день усмішок, день Першого шкільного дзвінка. Стало доброю традицією зустрічати Перше вересня — початок нового навчального рогу — як велике і радісне свято.

Для учнів 9-го і 11-го класу, це останній перший дзвоник. Але ми не сумуємо, адже попереду нас чекає цікавий і незабутній навчальний рік!

/Files/images/8_klas/1 вересня.jpg

2019-2020 н.р.

Свято останнього дзвоника

Кожного року учні з нетерпінням чекають Свята останнього дзвоника, адже попереду довгоочікувані літні канікули.

Та цього року у зв'язку з карантином Cвято останнього дзвоника відбулося не у звичному форматі святкування, а в режимі онлайн.

Для школярів сьогоднішній дзвінок – це старт літніх канікул. Бажаємо всім учням добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу на­вчання.

А зараз давайте згадаємо, як пройшов наш навчальний рік.

/Files/images/8_klas/20190902_135420.jpg

Перегляньте, будь ласка, моменти нашого шкільного життя в цьому навчальному році на наступному відео:

8 клас "Найкращі моменти шкільного життя"

До зустрічі в новому навчальному році!


Фотофлешмоб до Всесвітнього ДНЯ ВИШИВАНКИ

День вишиванки в Україні відзначається в третій четвер травня. У 2020 році свято Вишиванки відзначалося 21 травня.

В нашій школі День вишиванки проходив під гаслом "ДЕНЬ ВИШИВАНКИ - ДЕНЬ РОДОВОДУ". Учні 1-11 класів брали участь у фотофлешмобі «ВИШИВАНКА – ТВІЙ ГЕНЕТИЧНИЙ КОД».

Українська сорочка-вишиванка. Вона ввібрала в себе теплоту сонця і запах трави, шум гаїв і голубінь небес, всю розкіш землі і смуток чарівної пісні. Це не лише витвір мистецтва, а й наш оберіг.

Бо вона закодована одвічними життєдайними знаками сонця, землі і води. І захищає така сорочка, й сили додає, й кохання береже…

А зараз ми пропонуємо яскраві вишиванки, що із задоволенням носять учні і батьки нашого класу. На їх сорочечках ви побачите диво-кольори та розмаїття візерунків.

/Files/images/8_klas/изображение_viber_2020-05-21_15-52-51.jpg/Files/images/8_klas/1 ввересня 9 клас.jpg /Files/images/8_klas/изображение_viber_2020-05-21_14-39-57.jpg /Files/images/8_klas/изображение_viber_2020-05-21_13-41-17.jpg /Files/images/8_klas/изображение_viber_2020-05-21_10-29-57.jpg/Files/images/8_klas/изображение_viber_2020-05-21_14-30-12.jpg/Files/images/8_klas/MyCollages20.jpg/Files/images/8_klas/изображение_viber_2020-05-21_12-17-30.jpg /Files/images/8_klas/изображение_viber_2020-05-21_18-57-401.jpg/Files/images/8_klas/изображение_viber_2020-05-21_18-46-16.jpg /Files/images/8_klas/изображение_viber_2020-05-21_11-28-4234.jpg

Хай у ваших оселях розквітне калина, оживуть птахи й квіти на полотнах! Зі святом!

Фотофлешмоб, присвячений Дню пам'яті і примирення"Війна в житті моєї родини", "Я пам'ятаю, мені небайдуже!"

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства. 9 травня - День пам’яті і примирення, присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя було обірване насильством світового масштабу, людям усіх рас і націй.

Не обійшла ця страшна подія і сім’ї учнів 8-го класу. 9 травня о 12.00 батьки і учні нашого класу приєдналися і віддали данину пам’яті всім загиблим, які віддали своє життя в ім’я Великої перемоги.

Учні дізнались, як їх прадідів, прабабусь торкнулась війна. Зробили фото з їх фотографіями, написали слова вдячності. І починаючи з 12-ї години виставили ці фото в нашу дистанційну групу.

/Files/images/8_klas/9 травня.jpg /Files/images/8_klas/изображение_viber_2020-05-09_11-57-28.jpg

У День пам’яті і примирення давайте побажаємо всім і один одному жити в мирі, розуміти один одного, залагоджувати всі суперечки та сварки лише мирним шляхом. Нехай цей день примирення нагадує, як важливо вірити і творити добро, щоб більше не було воїн і конфліктів!

Всеукраїнський екологічний проект «Мішечок»

З 20 березня по 22 травня 2020 року Міжнародним молодіжним рухом School Recycling World за підтримки МОН України проводиться Всеукраїнський екологічний проект «Мішечок», де учням пропонують самим зробити свій внесок у збереження природи, а ще – виграти призи.

Завдання просте - сшити екомішечки, торбинки, щоб у майбутньому користуватись ними у побуті замість поліетиленових пакетів. В цьому конкурсі взяв участь учень 8-го класу Пироженко Владислав, який разом із своєю мамою пошив екомішечок і розмістив у соціальній мережі (фейсбук) свою творчу роботу. Дякуємо Владиславу за участь у цьому конкурсі!

/Files/images/8_klas/Екомішечок.png

Міський конкурс розмовного жанру "Нас єднає Тарасове слово".

Визначено переможців міського конкурсу розмовного жанру "Нас єднає Тарасове слово". В цьому конкурсі брали участь 31 учень шкіл Корабельного району та м.Миколаєва, які надіслали свої відеовиступи. Наша учениця Анастасія Бутенко, учасниця Театру М.О. Троянова ММПК “Корабельний”, керівник Т. Герман (вікова категорія 13 – 16 років), також брала участь у цьому конкурсі та отримала диплом учасниці й спеціальний приз "За своєрідне виконання". Ми вітаємо Анастасію й бажаємо не зупинятися на досягнутому!

/Files/images/8_klas/Конкурс читців.png

Шевченківські дні

10-11 березня до 206-ї річниці з Дня народження Великого Кобзаря Т.Г. Шевченка в школі проведено святкові заходи. Учні 10 класу для учнів 7-11 класів провели інформаційні хвилинки на тему "Шевченко-художник".

Свято Масляної

В четвер 27 лютого в нашій школі відбулося свято Масляни, святкування якого в нашій школі вже стало доброю традицією. Спалювання опудала зими, веселі пісні, танці, спортивні змагання і святковий ярмарок. Свято пройшло велесо і цікаво і не залишило нікого байдужими./Files/images/8_klas/IMG-72ea0bd67866862ffe235d16f97892b4-V.jpg /Files/images/8_klas/IMG-b4343839561c05f193df5733617c4848-V.jpg

Пам'яті героїв Крут

29 cічня учителем історії Мерзлою О.С. до Дня пам'яті героїв, загиблих у бою під Крутами було проведено квест для учнів 8-10 класів "Славетні сини і доньки України". За підсумками виконання завдань квесту 8 клас посів І місце.


/Files/images/8_klas/IMG-f20438849f0b65834a86bbe7737ea89a-V.jpg

Новорічне свято

Ось і підійшов до завершення І семестр. Кожен з нас з нетерпінням чекає свято Нового року. Ялинка, святковий натрій, подарунки. 26 грудня для учнів 8-11 класів було проведено новорічний вечір. Цікаві вітання від учнів 8-11 класів з Новим роком у вигляді сценок, новорічні ігри, пісні, новорічна дискотека. Вечір пройшов цікаво та весело./Files/images/8_klas/IMG-b1e94529fe8e81a57ae51bcce15294bc-V.jpg

Новорічна казка

Учні 8 класу, які відвідують театральний гурток, разом з іншими учасниками театрального колективу нашої школи, показали для учнів 1-6 класів новорічну казку.

Новорічна вистава була цікавою та яскравою. Як завжди, добро перемогло зло. Театрали разом з учнями 1-6 класів водили веселі хороводи, проводили для них цікаві ігри, лунали новорічні пісні. Було весело і цікаво./Files/images/8_klas/MyCollages11.jpg

День святого Миколая

День святого Миколая - це свято несподіванок і дарунків, що їх шукаємо вранці в себе під подушкою. Це приємна передмова новорічних свят - святкування Нового року і Різдва. 19 грудня до учнів нашої школи завітав святий Миколай. Від свого покровителя учні за свою сумлінну поведінку отримали подарунки, від яких на обличчях засяяла щаслива усмішка кожної дитини./Files/images/8_klas/MyCollages.jpg

"Галопом по Європах"

В межах впровадження програми виховних заходів«Особиста гідність. Безпека життя. Громадянська позиція» для учнів 8 – 10 класів з питань попередження торгівлі людьми було проведено настільну гру "Галопом по Європах".

Мета гри — шляхом ефективного управління своїми життєвими планами, аналізу можливих ризиків та наслідків необачних вчинків досягти максимально більшої стабільності, подорожувати світом та мати власну справу. Обговорити проблему трудового трафіку й торгівлі людьми, проаналізувати причини та наслідки цього явища./Files/images/8_klas/MyCollages12.jpg

16 ДНІВ БЕЗ НАСИЛЛЯ

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. Ми не залишилися осторонь. Учні 8 класу були активними в шкільних заходах присвячених акції./Files/images/8_klas/IMG-5294cfda3dea1e4df59267f0a64142d3-V1.jpg

Акція "Запали надію в серці"

Людина починається з добра. І що потрібно зробити, щоб світ став добрішим?

І, можливо, саме те, що зараз відбувається в нашій державі, відкрило наші серця для добра. Учні 8 класу є активними учасниками благодійної акції «Запали надію в серці». Ось і в цьому році Сорокопуд Аліна, учениця 8 класу, вишила шеврон для воїнів АТО. Дякуємо їй за участь у цій акції!

/Files/images/8_klas/20191120_1434591.jpg /Files/images/8_klas/IMG-6da129c54e7f28b9e0e3e913279cc4ba-V.jpg


Я, ти , він вона - разом Україна

В нашій школі з 11 по 18 листопада було проведено фотоконурс "Я, ти , він, вона - разом Україна". Учні 8 класу брали активну участь у цьому конкурсі.

/Files/images/8_klas/inCollage_20191117_204148537.jpg

/Files/images/8_klas/20191117_205127.jpg


Толерантність врятує світ

15 листопада до Міжнародного дня толерантності для учнів 8 класу було проведено годину спілкування "Толерантність врятує світ". Під час спілкування учні навчилися пояснювати значення слова "толерантність", засвоїли звички толерантної поведінки, досягати компромісу в конфліктних ситуаціях.


/Files/images/8_klas/IMG-b45c4f65c10c00b795c6235563a8735f-V1.jpg /Files/images/8_klas/20191115_123304.jpg


"Становлення особистості"

12 листопада вчителем Мацютою І.В. на уроці з "Основ здоров'я" для учнів 8 класу було проведено цікавий урок за темою "Становлення особистості", під час якого учні в ігровій формі вчилися аналізувати складові свого особистого розвитку. Було дуже цікаво і пізнавально.

/Files/images/8_klas/IMG-b6986938e0cc616f8cf3e7787f7db917-V1.jpg


Екскурсія до Одеси

10 листопада учні 8, 10 і 11 класів побували на екскурсії в м.Одесі. Під час поїздки було відвідано музей цікавої науки. Понад 100 експонатів на території 1300 кв.м , експозиція представлена експонатами, що демонструють цікаві досліди з математики, фізики, біології та астрономії. Якщо в інших музеях до цінних експонатів навіть не можна доторкнутися, то в цьому музеї не тільки можна а й навіть обов'язково можна помацати, побачити й перевірити як народжуються наукові явища прямо у вас на очах. Крім того, учні побували на обзорній екскурсії по цікавих місцях Одеси. Було дуже цікаво і весело.

/Files/images/8_klas/одеса.jpg

/Files/images/8_klas/одеса 1.jpg


Козацькі розваги

Кожного року в кінці І чверті у нашій школі проходить свято осені. Наш клас вже традиційно бере участь у козацьких розвагах. На спритність, швидкість, кмітливість змагалися учні восьмого та девятого класів. Конкурси були цікаві та різноманітні: «Козацька спритність», «Забави казаків» та багато інших. Команди брали участь у спортивних конкурсах. І вболівальники також не залишились осторонь, підтримували свої команди.

/Files/images/8_klas/20191025_115103оо.jpg

/Files/images/8_klas/20191025_120549оо.jpg

/Files/images/8_klas/20191025_115845оо.jpg


Виступ форум-театру

/Files/images/8_klas/IMG-2292cd97f9a37ac567867456ce3549ca-V[1].jpg


Вибори президента школи.

23 вересня в Миколаївській ЗОШ № 47 відбулись вибори Президента учнівського самоврядування школи.

Від старших класів було 4 кандидати: Ткаченко Юлія, учениця 11 класу, Орешко Катерина, учениця 9 класу, Сорокопуд Аліна, учениця 8 класу та Джафарова Руслана, учениця 10 класу. Перемогла учениця 10 класу Джафарова Руслана. Вітаємо Руслану. Для нашої Аліни це була школа випробувань, і ми вважаємо, що на майбутнє вона також буде приймати участь у виборах і обовязково переможе.

/Files/images/8_klas/IMG-ed30c4472496f1946b072836b151164e-V.jpg


Правила життя класу

Клас - це маленька родина, яку об'єднує спільна робота, спільні інтереси і яка має свої правила життя, співіснування, навчального та вільного часу.

/Files/images/8_klas/20191025_095632.jpg


Свято знань

Закінчилися літні канікули. Школо, зустрічай! Ми вже у 8 класі.Перший день занять пройшов дуже пізнавально і цікаво. Після урочистої лінійки і першого уроку 2019-2020 н.р. для учнів 1-10 класів було проведено "Ярмарку творчості". Учні 8 класу побували на станціях "Сучасні ритми" та "Музичний оркестр". Всім дуже сподобалось свято знань.

/Files/images/8_klas/20190902_135420.jpg

/Files/images/8_klas/1111.jpg

/Files/images/8_klas/20190902_093943.jpg


2018-2019 н.р.

Родинне свято

Мабуть, найціннішим скарбом для кожного з нас є родина. Людина сильна тоді, коли вона не одинока, коли її є кому підтримати. Коли в неї є сім’я. А у дитинстві школа стає для всіх другою родиною з люблячими і терплячими педагогами, які ведуть дітей Країною Знань. Єднають ці родини ще більше не лише буденні справи та навчання, а й свята.

18 травня 2019 року для батьків учнів 7 класу відбулося родинне свято. Розпочалося свято квестом, в якому змагалися команди матерів і учнів класу. На станції «Спортивна» дві команди змагалися у спортивних конкурсах, які проводив вчитель фізичної культури Кузнєцов С.Л. На станції «Туристична» батьки і діти мандрували цікавішими місцями України. Станція «Історична» допомогла батькам і дітям згадати видатних синів і дочок України. На станції «Музична» учнів привітали піснями, віршами, танцями і театральними сценками своїх матусь і бабусь зі святом до Дня Матері. Приємною несподіванкою для батьків стали власноруч виготовлені подарунки – вітальні листівки, в яких діти побажали всім мирного неба та щастя у сім’ях.

/Files/images/7 кл. род.св.1.jpg

/Files/images/7 кл. род.св.2.jpg

/Files/images/7 кл. род св. 4.jpg

/Files/images/7 кл. род.св.6.jpg

/Files/images/7 кл. род.св.10.jpg

Урок мужності до ДНЯ ПАМ'ЯТІ та ПРИМИРЕННЯ

/Files/images/7 кл 9 тр..jpg

Памятаємо, перемагаємо!

День науки

25 квітня в нашій школі було проведено День науки. Учні 7 класу приймали участь в напрямках: фізика, географія, а саме: Васін А. та Істратов І. конструювали з електронних конструкторів механічних тварин, які рухаються, вентилятор, який обертається.

Коваленко Д., Курінна К. показували досліди з географії. Фумелев М. демострував цікавий дослід з хімії.

/Files/images/7 кл День науки.jpg

/Files/images/7кл. 1 День науки.jpg

Учні із задоволенням прийняли участь в цьому заході


День ЦЗ в школі

19 квітня в нашій школі був проведений День ЦЗ та ОТ. Цей день є обов’язковим щорічним заходом, під час якого відбуваються навчання учнів правилам евакуації з приміщення у разі надзвичайних ситуацій. День ЦЗ розпочався загальношкільною лінійкою присвяченою Чорнобильській трагедії. Під час лінійки виступала агітбригада ДЮП.

/Files/images/7 ЦЗ.jpg

/Files/images/7 цз 1.1.jpg

Після цього для учнів 7 класу був проведений урок "

/Files/images/7 цз1.jpg


Урок англійської мови

З 11. 03 – 15. 03. 2019 в ЗОШ № 47 пройшов тиждень англійської мови. Учні нашого класу взяли активну участь у брей-ринзі для учнів 7-8 класів.

/Files/images/7 кл. англ.4.jpg

/Files/images/7 кл. англ. 4.1.jpgКонкурс "Школа має таланти"

В останній день зими в нашій школі пройшов шкільний фестиваль «Школа має таланти», в якому взяли участь учні 7 класу.

Кожний учасник виходив на сцену, щоб розказати і показати, який талант він має. Серед наших учнів були вокалісткаСалькова Вероніка та свій захоплюючий танок продемонструвала Бутенко Настя.

/Files/images/7 кл. таланти 2.jpg

/Files/images/7 кл.таланти 2.1.jpg

/Files/images/7 кл. таланти 2.2.jpg

3 березня, в місті Одеса, відбувся республіканський фестивпаль сучасного танцю. Серед учасників був наш учень,Горбенко Владислав, який разом зі своєю партнершею продемонстрував захоплюючий танок "Румба"


Свято Масляної

З давніх-давен справляли в останній тиждень перед великим постом Масляну (Масниці). Так називали свято проводів зими та її одвічних супутників – холоду, темряви, і урочистої зустрічі весни, яка несе з собою світло, тепло і радісне пробудження природи. В ці дні спалюють опудало Зими, величають Весну.

А продовження свята - ярмарок.

/Files/images/7 кл. масляна 3.jpg

/Files/images/7 кл. масляна3.1.jpg

/Files/images/7 кл. масляна 3.2.jpg

/Files/images/7л. масляна3.3.jpg


День рідної мови

21 лютого увесь світ відзначав День рідної мови. Саме мова втілює в собі характер та історичну пам’ять, звичаї й традиції, розум і багатющий досвід поколінь, ніжну красу й силу душі людської.

У школі для учнів 7 класу під керівництвом вчителя української мови Карлович Л.В. було проведено гру-квест «Борімось за чистоту української мови».

Учні в ігровій формі виконували цікаві завдання з мови, розвивали навички усного мовлення, дізнавалися нові факти про українську мову, а потім клас зробив плакат «Цікаві факти про українську мову».

/Files/images/7кл. мова 1.jpg

/Files/images/7 кл. мова 1.1.jpg

/Files/images/7 кл. мова 1.3.jpg


Безпека в кібер-просторі

Формування безпечної поведінки підлітків в кібер-просторі є важливим для сьогодення. 15 лютого, під час проведення класної години, учні 7-8 класів зустрічалися із практичним психологом Сливінською Т.О. Питання, які розглядалися під час зустрічі є дуже актуальними для сучасних підлітків під час спілкування в Інтернеті, в соціальних мережах.

/Files/images/7 кл кібер. 1.jpg

/Files/images/7 кл. кібер.jpg


Ось і закінчилися зимові канікули! Здрастуй, рідна школо!

Ось і закінчилися зимові канікули, розпочався ІІ семестр навчального року. під час якого учні будуть продовжувати навчання, брати участь у різноманітних виховних заходах класу та школи. Тому важливим є підведення підсумків І семестру і планування справ на ІІ семестр. Тому вже традиційно на першій класній годині нового семестру є звіт учнівського активу класу і планування завдань на майбутнє.

/Files/images/планування 1.jpg

/Files/images/планування 2.jpg

/Files/images/планування 3.jpg


Новорічні свята

Зимові свята люблять і діти, і дорослі. 25 грудня для учнів 7 й 8 класів школи було проведено новорічне свято, під час якого лунали новорічні привітання, пісні, проводилися цікаві новорічні конкурси. Учні отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій. Спільним для всіх був хороший настрій, весела дружня атмосфера.

/Files/images/Новий рік.jpg


День Святого Миколая

19 грудня святкується День Святого Миколая Чудотворця, тож в цей день традиційно учні нашої школи з нетерпінням чекають цього гостя до себе з подарунками. Вважається, що Святий Миколай ніколи не забуває чемних, працьовитих дітей, тому учні нашої школи підготували для нього листи зі своїми добрими справами за рік. Він привітав усіх із святом та подарував учням смачні і солодкі подарунки.

/Files/images/Миколай.jpg


Виховна година "Життя без насилля"

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою. 30 листопада під час виховної години учні 7 класу навчились долати насильство в учнівському середовищі, шанувати закони України, збагатили свої знання з правової свідомості, навчитися захищати себе від жорстокого, агресивного ставлення інших, поважати один одного, допомагати долати труднощі. Учні запропонували свої правила життя без насилля, які написали на паперових долонях.

/Files/images/7 кл без насилля1.jpg

/Files/images/7 кл без насилля 2.jpg


Козацькі розваги

Традиційно, в кінці і чверті у нашій школі відбулись осінні козацькі розваги. На спритність, швидкість, кмітливість змагалися учні двох шостих та сьомого класів. Конкурси були цікаві та різноманітні: «Козацька спритність», «Забави кашоварів», та багато інших. команди брали участь у спортивних конкурсах. І вболівальники також не залишились осторонь, підтримували свої команди та для них було проведено вікторину. Учні нашого класу посіли І місце в змаганнях. Так тримати!

/Files/images/7 кл. козацькі забави 2.jpg

/Files/images/7 кл козацькі забави 1.jpg


Перше вересня

1 вересня – День знань – особливе свято не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день важко забути! Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі привітання та побажання – це все про одне із найважливіших шкільних свят.

Перший урок 2018-2019 навчального року «Україна серед інших європейських країн».

/Files/images/7 кл. перше вересня.jpg

/Files/images/7кл. 1 вересня.jpg

Гарна назва «Україна»

Сенс значний в собі таїть.

«У»—то урожай в країні,

«К»—то Київ, що стоїть.

«Р» —рівнини під степами,

«А»—то армія міцна,

«Ї»—сховалась за лісами,

«Н»—тоненька дорога.

«А»—то аґрус, абрикоси,

Що розпустить свої коси,

Коли прийде вже весна

Кiлькiсть переглядiв: 981

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.