День науки

Традиційно в нашій школі проводяться Дні науки у вигляді STEM – фестивалю, де учні школи представляють свої проекти - досліди з різних напрямків: з фізики, хімії, біології, а також і математики.

/Files/images/11 КЛ.1.1.jpg

Учні 11 класу також прийняли участь у фестивалі шкільних ідей, а саме: Бобчинська В. продемонструвала дослід «Отримання 3-D голографічного ефекту» та саморобний автомобіль з дистанційним керуванням.

/Files/images/11 кл 1.jpg

/Files/images/11 кл 3.jpg

Іванов І. виготовив наглядний пристрій, який дав змогу впевнитись, що всім відома теорема Піфагора: квадрат гіпотенузи дорівнює сумі квадратів катетів – працює.

Шапіренко О. створила інформаційні листівки, в яких учні могли використовуючи новітні технології програми для зчитування QR - кодів прочитати про видатних математиків України.

/Files/images/11 2.jpg

День ЦЗ в школі

Щоб навчити дітей учнів зібрано та рішуче діяти, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 19 квітня у загальноосвітній школі № 47 відбувся День цивільного захисту.
Вранці школярі зібрались на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту, а також ми побачили виступ шкільної агітбригади ДЮП.

Класними керівниками 1 -11 класів було проведено уроки за тематикою ЦЗ. Для учнів 11 класу було проведено урок "Безпечний відпочинок на воді. Допомога постраждалому".

/Files/images/11 кл ЦЗ.jpg

Учнями у цей день було переглянуто науково-популярні, хронікально-документальні фільми з питань цивільного захисту.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.


ІІ міський фестиваль «STEM - освіта Миколаєва 2019»

4 квітня, на базі бібліотеки Кропивницького пройшов фестиваль «STEM - освіта Миколаєва 2019», де були творчі проекти учнів різних навчальних закладів міста.

STEM - фестиваль покликаний об’єднати та продемонструвати найбільш ефективні напрацювання закладів загальної середньої та позашкільної освіти в сфері STEM, сфокусувати напрацювання на тематиці, що веде до зміни життя та вдосконалення навколишнього світу.

У виставці прийняла участь і наша школа. Учениця 11 класу, Бобчинська Віктрія представила роботу з фізики "Отримання голографічного ефекту"

/Files/images/стем 11.1.jpg

/Files/images/стем 11.2.jpg


Школа відповідального батьківства

У рамках “Школи відповідального батьківства” з учнями 11 класу, представником Миколаївського міського центру соціальних служб для сімї, дітей і молоді був проведений тренінг з елементами арт-терапевтичної техніки з метою створення сприятливих умов життєдіяльності між однолітками, змінення колективного настрою, за допомогою групової взаємодії, сформування позитивного психологічного клімату.

/Files/images/школа 11.1.jpg

/Files/images/школа11.2.jpg/Files/images/школа 11.3.jpg

/Files/images/школа 11.4.jpg

Учні розвивали уміння взаємодіяти та працювати у групі, домовляючись тільки невербальними методами спілкування.


День Святого Валентина

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день в який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне в світі почуття – любов. День всіх закоханих – чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину…

У ЗОШ №47 це свято не проминуло і завітало до кожного.

14 лютого у школі було проведено конкурсну програму "Пан та панна" серед учнів 8-11 класів.

/Files/images/14 11(1).jpg


/Files/images/14 11(2).jpg

Нелегко було і членам журі. Треба було встигнути спостерігати, реагувати, рахувати, підводити підсумки, визначати переможців. Адже у кожному конкурсі був свій переможець і своя переможниця. Усі ці конкурси супроводжувалися музикою, підбадьорюючими вигуками та оплесками глядачів.

/Files/images/14 11.jpg

У кінці програми визначилиза результатами конкурсів було обрано пару переможців: Онищук Анастасію (11 кл.)та Ярошака Андрія (9 кл.)

/Files/images/14 11 (3).jpg

Вони отримали приз - квитки до театру!


Екскурсія до Миколаївського національного аграрного університету

Сьогодні вибір майбутньої професії – це надзвичайно актуальне питання для учнів 11 класу.

31 січня 2019 Миколаївський національний аграрний університет з дружнім візитом відвідали учні 11 класу. Під час екскурсії закладом освіти майбутні абітурієнти ознайомилися з історією університету, побачили навчальні аудиторії, відвідали музей.

/Files/images/аграрка 1.jpg

/Files/images/аграрка 2.jpg

/Files/images/аграрка 4.jpg

Екскурсія відбулася надзвичайно цікаво і захоплююче. Майбутніх абітурієнтів ознайомили з правилами вступу до ВНЗ України та надали інформацію про можливості та переваги навчання на підготовчих курсах Миколаївського національного аграрного університету, учні ставили запитання і отримували вичерпні відповіді.

/Files/images/аграрка 6.jpg

Всі були задоволені та отримали море гарного настрою і позитиву.


Новорічні свята

26 грудня для учнів 9-11 класів школи був організований Новорічний вечір.

Учні отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій. Спільним для всіх був хороший настрій, весела дружня атмосфера.

/Files/images/775 (1).jpg

/Files/images/776.jpg


Свято Святого Миколая

Здавна живе в краї звичай, в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай спускається із небес, щоб нагородити малюків за їх добрі вчинки. Найбільш щиро, з великим захопленням і радістю сприймають це свято діти, бо Святого Миколая завжди вважали їх покровителем і заступником. Тож саме вони найбільше чекають на це свято.

/Files/images/Святий Миколай 1.1.jpg

/Files/images/Святий Миколай 1.jpg

/Files/images/святий Миколай 2.jpg

19 грудня до шкільної родини 11 класу прийшов справжнісінький Святий Миколай, разом зі своїми помічниками янголятами. Існує повір’я, що Святий Миколай ніколи не забував чемних, працьовитих дітей. Він привітав усіх із святом та подарував учням смачні і солодкі подарунки.

/Files/images/святий Миколай 3.jpg

Друзі! В День Святого Миколая бажаємо вам справжнього казкового дива. Вірте в чудеса і вони неодмінно здійсняться!


Виставка "Анна Франк"

В рамках реалізації проекту «Виховання толерантності та протидія дискримінації в українському суспільстві» на базі загальноосвітньої школи № 1, 13 грудня, проводилась виставка "Анна Франк"

/Files/images/екскурсія 1.jpg

/Files/images/екскурсія 1.1.jpg

/Files/images/екскурсія 2.jpg

Учні 11 класу, відвідавши виставку, познайомились з життям Анни Франк, злочинами нацистської Німеччини проти єврейського народу, засудили прояви расизму, нетолерантності та ксенофобії.


Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Найвищою цінністю будь-якої держави, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека. Тому, з метою привернення уваги учнівської молоді, батьків, до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї та протидії торгівлі людьми, щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

Наша школа приєдналась до заходів Всеукраїнської акції:

27 листопада учні 11 класу долучились до проведення інтерв’ю з батьками щодо їх обізнаності та відношення до насильства

/Files/images/11 інтервю.jpg

в середу , 28 листопада пройшов флешмоб : «Ні насильству в шкільному колективі!»

/Files/images/16 днів.jpg

а четвер, флешмоб - малюнок щасливої дитини.

/Files/images/малюнк.jpg

/Files/images/11 рисунок флешмоб.jpg


День Гідності і Свободи

21 листопада – День Гідності і Свободи, свято, яке встановлено з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року— лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору…

Шкільна родина ЗОШ № 47 разом зі всією Україною відзначає День Гідності та Свободи. З нагоди відзначення проведено низку заходів, серед них – флешмоб для учнів 1-11-х класів. Учні 11 класу взяли участь в шкільному флешмобі.

/Files/images/флешмоб.jpg


Професійна орієнтація - дороговказ у доросле життя

У наш складний і швидкоплинний час питання вибору професії турбувало не одне покоління школярів. Як правило окреслити майбутній професійний шлях, не помилитись із важливим життєвим вибором - задача з багатьма невідомими для старшокласників. Як свідчить практика здійснити вибір професії учням допомогають батьки, друзі, різноманітна література.

8 листопада 2018 року Молодіжний центр "Моє майбуття" на базі Відділу сприяння зайнятості у Корабельному районі гостинно відчинив двері для учнів 11 класу.

/Files/images/Центр зайнятості 1.jpg

Під час заходу фахівці презентували учням послуги, які надає державна служба зайнятості для випускників шкіл, учні дізналися багато корисної інформації, щодо сьогоднішнього стану ринку праці на Миколаївщині, які професії на сьогодні є найбільш актуальними, які зявилися нові професії.

/Files/images/центр зайнятості 2.1.jpg

За допомогою тестування школярі визначили професії до яких вони мають здібності

/Files/images/цент зайнятості 3.jpg


Акція "Запали надію в серці"

Наша школа є активним учасником благодійної акції «Запали надію в серці». Шкільна родина 11 класу і в цьому році не стоїть осторонь, робили хустинки, прикрашені орнаментом та побажаннями для воїнів АТО.


Квест-гра "У пошуках осінніх скарбів"

Традиційно в кінці кожної чверті в нашій школі проводяться різноманітні творчі справи, цього разу це було Свято осені. Учні 11-10 класів підготували і провели для учнів 5-А, 5-Б класів цікавий квест на природі. Виконуючи завдання школярі показали свою згуртованість, знання, кмітливість, а по закінченню – написали свої враження і цікаву повчальну інформацію, яку дізналися під час квесту.

/Files/images/свято осені.jpg

/Files/images/свято осені (1).jpg

/Files/images/свято осені (2).jpg


Школа відповідального батьківства

Представником Міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді для учнів 11 – 10 класів були проведені заняття "Школи відповідального батьківства", а саме заняття – тренінг "Світ без насильства в сім'ї".

/Files/images/лекція112.jpg

Учнів ознайомили зі способами попередження насильства та жорстокого поводження з дітьми, а також дізнались про види насильства, а також прийняли участь в інтерактивних вправах

/Files/images/відповідальне батьківство.jpg


/Files/images/лекція113.jpg

Учнівський зліт "Лідери Миколаївщини"

28 вересня 2018 року, на базі та за ініціативи Миколаївського національного аграрного університету відбувся заїзд та урочисте відкриття учнівського зльоту «Лідери Миколаївщини». До університету завітали 200 учнівських лідерів – відмінників навчання, учнівських президентів, делегованих школами всієї Миколаївської області та міста Миколаєва. Учні нашого класу, Бобчинська Вікторія, Шапіренко Олена та Мельниченко Денис також долучилися до участі в даному зльоті.

/Files/images/аграрка.jpg

Студентська молодь університету привітала шановних гостей та подарувала усім присутнім святковим концерт. Після концертної програми учнівську молодь було запрошено до виконання пісні єднання «Усе буде добре» та до молодіжного флешмобу «МНАУ – країна мрій: загадай бажання – зав’яжи стрічку».

Взявши участь у спортивних змаганнях із різних видів спорту, зокрема шахи, дартс, стрибки на скакалці, настільний теніс, кидки баскетбольних м’ячів учні продемонстрували свою фізичну підготовку та впевненість у пропагуванні та підтримці здорового способу життя.

Посвята в старшокласники

21 вересня шкільна родина Миколаївської загальноосвітньої школи №47 прийняла в свої ряди старшокласників – учнів 9 класу. Захід мав на меті згуртувати класні колективи та звісно ж розкрити здібності та таланти дітей. /Files/images/у лісі 1.JPG

Учні 11класу, продемонстрували свою кмітливість, акторську майстерність, вміло представили свої творчі таланти та пройшли різні спортивні випробування./Files/images/у лісі.JPG/Files/images/у лісі 3.JPG /Files/images/у лісі 4.JPG

Серйозним фрагментом свята для учнів стала клятва старшокласника, в якій учні обіцяли берегти традиції рідної школи та вирости гідними громадянами України. Тож бажаємо новим «Старшокласникам» бути гідними цього почесного звання, стояти на захисті інтересів школи та шкільної громадськості. Свято пройшло в дружній та веселій атмосфері.

Закінчилося свято біля вогнища, за спільних імпровізованим столом учні скоштували куліш, який приготували гуртом, під керівництвом вчителя фізичного виховання Куйбара Сергія Володимировича/Files/images/у лісі 2.JPG

/Files/images/посвята 7.JPG

ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ. Перший урок.

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей.
Перший дзвінок і початок нового навчального року - це свято учнів, вчителів, батьків, наших друзів. Урочистості з нагоди свята відбулися 1 вересня на шкільному подвір'ї.

Свято відкрилося Державним Гімном України. Усім, хто розпочав новий навчальний рік, побажали наполегливості, терпіння, нових звершень та успіхів. Зворушливо звучали вірші з вуст маленьких першокласників та випускників.Чи не найхвилюючим моментом заходу став традиційний перший дзвінок, який дзвінко видзвонював у руках одинадцятикласників та першачків.


/Files/images/перше вересня лінійка.jpg /Files/images/перший урок.JPG

/Files/images/перший урок 1.JPG

/Files/images/перший урок 2.JPG


Кiлькiсть переглядiв: 1277

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.