ІСТОРІЯ НАШОЇ ШКОЛИ

Миколаївської міської ради Миколаївської області

Рік заснування:1869 р.
Адреса закладу: м. Миколаїв, 54050, вул. Торгова, 72

Кожна країна, кожне місто, кожна вулиця має свою історію.

Має її і наша школа – школа №47, колишня школа №4.

Короткі відомості щодо заснування школи:

У 1869 році в будівлі колишнього шпиталю було відкрито початкову школу.

Директором школи став Гмирін Василь Іванович. У 1920 році школа стала семирічною. Перший випуск відбувся у 1927 році.

Після 1939 року директором школи була Лесенко Ірина Федорівна, потім Голубченко Іван Пантилейович, а через деякий час Денисенко Наталія Павлівна. З 1951 року дану посаду займав Хільченко Михайло Порфирович.

В 1952 році педагогічний колектив школи №4, який налічував 30 чоловік перейшов в нове приміщення школи (фото), а через деякий час школа із семирічної виросла в середню.

У 70-ті роки, після того, як місто Жовтневе стало Корабельним районом міста Миколаєва, наша школа стала Миколаївською середньою школою №47.

У 1952 році педагогічний колектив школи №4, який налічував 30 чоловік перейшов в нове приміщення. Нове приміщення школи на 380 місць було збудоване на місці церкви, зруйнованої під час Великої Вітчизняної війни. Навчання проходило українською мовою.

Після Хільченка М.П. директором школи у 60-ті роки був чудовий педагог і прекрасна людина, вчитель історії Божко Василь Петрович. В цей період роботу школи високо оцінювали в районі і області. Після нього директором школи був Ожаровський Іван Герасимович, математик, ветеран Великої Вітчизняної війни. У кінці 70-х років відповідальність за школу взяв на себе Журецький Ярослав Іванович, вчитель фізики, якого любили учні та поважали колеги. Після нього директором школи №47 стала її випускниця, вчитель французької мови, Вдовиченко Раїса Петрівна. Наступний директор - Бочарова Валентина Романівна, прекрасний вчитель математики, яка керувала школою цілих 25 років.

/Files/images/Вірш до 60 річчя школи від випускників.jpgВірш до 60-річчя школи від випускників 1966року (Боровая Т.-Каигородова)

Кiлькiсть переглядiв: 1916