ФОТОФЛЕШМОБ "СТОП НАСИЛЛЯ!"

У рамках акції "16 днів проти насильства" у школі було проведено фотофлешмоб "Стоп насилля!" До цього заходу були залучені всі учні нашого класу. Зупинімо насилля! Почнімо з себе: будьмо людяними, терплячими. Ми всі різні, але МИ- ЛЮДИ. Не забуваймо про це! /Files/images/karlovich/УСІ.JPG

Для перегляду результатів нашої сумісної діяльності перейдіть за посиланням wym-1606429063025

9 ЛИСТОПАДА ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ПИСЕМНОСТІ ТА МОВИ

Сьогодні в День української мови та писемності є нагода вклонитися СЛОВУ, його красі, виразності та влучності. Учні нашого класу разом з класним керівником та вчителем української мови Карлович Л.В. зробили відеопривітання зі святом для учнів школи. Висловлюю велику подяку Авраменко Вікторії, Авраменку Сергію, Василенко Олександрі, Возному Іллі, Контуашвілі Віолетті, Мартинову Дмитру, Павловській Анастасії, Томченко Валерії, Тогобицькому Максиму, Клоповій Алісі. Ці діти взяли активну участь у створенні відеопривітання з цим святом для учнів нашої школи. Бажаю усім, і школярам, і батькам, нашого класу оберігати та розвивати українську мову, пишатися її багатством. Для перегляду відеопривітання перейдіть за посиланням wym-1604868265759

21 жовтня Всесвітній день яблук

21 жовтня любителі яблук у всьому світі відзначають ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЯБЛУК. Яблуня – найпопулярніше фруктове дерево, тому і заслуговує на таке свято. Восени багатий врожай яблук символізує достаток та благополуччя української родини. В останній день занять було проведено виховну годину у формі розважальної гри "Хто зверху?" . Діти дізналися різні цікаві факти про яблука, позмагалися у кмітливості та спритності. Весело та цікаво провели час.

/Files/images/karlovich/04 2020.jpg

Фотоконкурс "Чарівниця осінь"

У школі проходив фотоконкурс "Чарівниця осінь". Ось роботи наших учасників. Авраменко Вікторіє, Горбань Дар'є, Контуашвілі Віолетто, дякую за участь у конкурсі. Окреме спасибі вашим батькам, які долучилися до конкурсу та допомогли вам.

/Files/images/karlovich/01 ФОТО MyCollages (17).jpg

/Files/images/karlovich/02 ФОТО MyCollages (18).jpg

/Files/images/karlovich/03 ФОТО MyCollages (19).jpg

14 жовтня День українського козацтва

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисника України. Усі ці свята дуже взаємопов’язані і виникали послідовно. У класі було проведено виховну годину, де учні пригадали з уроків історії про життя та побут українських козаків, а наприкінці хлопці позмагалися у своїй кмітливості та спритності.

/Files/images/karlovich/01.14.10.2020 MyCollages (16).jpg

Перше вересня 2020 рік

Ось і настало Свято першого дзвоника. Це Перше вересня пройшло в незвичному для дітей форматі: у школах України не було шкільної лінійки, не лунав перший дзвоник, але традиційний перший урок був у кожному класі. Перший урок у 7 - Б класі пройшов під назвою "Свято зустрічі шкільної родини". У легкій невимушеній обстановці учні пригадали найцікавіші події минулого навчального року, поділилися літніми враженнями, створили капсулу часу учнів 7 -Б класу. Нехай цей рік буде легким та цікавим на приємні події!

/Files/images/karlovich/01.09.2020.jpg

Для перегляду фото з першого уроку , прошу перейти за посиланням wym-1603925992763

2019-2020 н.р.

ОСТАННІЙ ДЗВОНИК

Ось і завершується цей незвичайний навчальний рік. Вперше у житті учні на свято Останнього дзвоника не поспішають до школи. Лінійка в нашій школі проводиться on lain. Але вже 1 вересня школа радо зустріне своїх учнів. Пропоную перейти за посиланням та пригадати події цього цікавого навчального року wym-1590549687197

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ 2020

21 травня українці святкують День вишиванки. Українська вишиванка, нарівні з українською писанкою, є одним із яскравих символів української культури. До того ж, одягаючи вишиту сорочку, демонструєш не тільки її красу й унікальність, але й засвідчуєш свою приналежність до віковічної культурної традиції. Тож нехай це свято зітре кордони й об’єднає українців по всьому світу! Цього дня учням та їх родинам було запропоновано взяти участь у фотофлешмобі «День вишиванки – день родоводу». Такі учня, як: Авраменко Вікторія, Авраменко Сергій, Клопова Аліса, Контуашвілі Віолетта, Лаптінова Поліна, Норенко Дмитро, Тогобицький Максим, Томченко Валерія – зробили фото у своїй улюбленій вишиванці.

/Files/images/karlovich/В MyCollages (12).jpg

Хочеться відмітити родини: Клопової Аліси, Контуашвілі Віолетти, Лаптінової Поліни – вони зробили фото родини у вишиванках. Дякую батькам, що долучилися до цієї акції, одягнули вишиванки, сфотографувалися і зробили цей день яскравішим.

/Files/images/karlovich/1В MyCollages (13).jpg

Також учням пропонувалося зробити фото під гаслом «Продовжую традиції ». Таке фото надіслала Контуашвілі Віолетта: вона продемонструвала свою вишиванку, яку вишивала разом з мамою.

/Files/images/karlovich/2В MyCollages (14).jpg

Окреме спасибі хочеться сказати за гарне привітання з Днем вишиванки від Дмитра Мартинова. Для перегляду відео перейдіть за посиланням wym-1590357362432

Вишиванка вважається оберегом від усього лихого, що може статися в людському житті. Вона є символом краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Тому бажаю усім учням 6 – Б класу та вашим родинам бути здоровими та щасливими .

ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ

2020 рік - це рік 75-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. Ті далекі події мали трагічні наслідки для кожної української родини. Подвиг ветеранів - еталон мужності та патріотизму. Хоч скільки б минуло часу, ми пам'ятатимемо, якою жахливою є війна і якою ціною дається перемога життя над смертю. Пропоную переглянути відео та пригадати, як у минулому році наші діти готувалися до Дня перемоги. Для перегляду перейдіть за посиланням wym-15900080707

Було проведено флешмоб під гаслом "СКАЖІМО РАЗОМ СПАСИБІ ВЕТЕРАНАМ".

/Files/images/karlovich/09 ПЕРЕМОГА MyCollages.jpg

А ще батьки та діти поділилися цікавими фото та історичними фактами з сімейного архіву.

/Files/images/karlovich/019MyCollages (2).jpg

/Files/images/karlovich/009MyCollages (1).jpg

/Files/images/karlovich/029MyCollages (3).jpg

А, перейшовши за посиланням, ви побачите музичне привітання з Днем перемоги над фашизмом від Мартинова Дмитрика wym-1590012336473

Всеукраїнський екологічний проект "Мішечок"

Проводимо карантин з користю! Міжнародний молодіжний рух School Recycling World за підтримки МОН України запросив українських школярів приєднатися до Всеукраїнського екологічного проекту "Мішечок" і зробити свій внесок у збереження природи. Серед учнів 6 - Б класу радо долучилася до цього проекту Конуташвілі Віолетта і зшили мішечок.

/Files/images/karlovich/1М MyCollages (15).jpg

Масляна у школі

Усі з нетерпінням чекають свято Масляної, адже цього дня завжди у школі цікаво та смаколиків купа. Цей рік не став винятком.

/Files/images/karlovich/1МАСЛЯНА MyCollages (5).jpg

День закоханих

Для нашого класу 11- класники провели квест до Дня закоханих. Було як завжди цікаво та весело.

/Files/images/karlovich/1 ДЕНЬ MyCollages (4).jpg

Школа має таланти

У цьогорічному шкільному конкурсі талантів вирішили себе показати Ярешко Ольга та Мартинов Дмитро. Обидва учні виступили блискуче та виступали на Вечері зустрічі випускників.

/Files/images/karlovich/ТАЛАНТИ MyCollages (11).jpg

Під Новий, Новий,Новий рік

Кожна дитина й доросла людина з нетерпінням чекають свято Нового року. Ялинка, подарунки, здійснення мрій, святковий настрій - саме з такими словами у більшості людей асоціюються новорічні свята. Впевнена, що кожен хотів би, щоб цей Новий рік пройшов незабутньо, чарівно, неповторно. Не оминув святковий настрій і учнів 6 - Б класу. Школярі знову, як і минулого року, відчули себе акторами: була поставлена казка "Колобок на сучасний лад".

/Files/images/karlovich/1 НГ.jpg

Скажемо НАСИЛЬСТВУ НІ.

У школі було проведено акцію "Скажемо насильству НІ". Ось наш результат роботи.

/Files/images/karlovich/1 Н.jpg


День толерантності у школі

15 листопада у школі було проведено виховні години, приурочені Дню толерантності, який відзначається 16 листопада в усьому світі. "Ми різні, але ми рівні", - ось до такої головної думки дійшли учні в результаті спілкування.

/Files/images/karlovich/1 Т.jpg


Акція "Запали надію в серці"

Учні 6-Б класу брали участь у акції "Запали надію в серці". Учениці нашого класу Василенко Олександра та Контуашвілі Віолетта вишили шеврон для учасників ООС.

/Files/images/karlovich/1Ш.jpg


Квест "Бринить, співає рідне слово"

8 листопада учні шостих класів стали учасниками квесту «Бринить, співає рідне слово». Відвідавши різні зупинки, школярі показали свої вміння у перекладі слів українською, добирали літературні відповідники до жаргонів сучасної молоді, відновлювали фразеологізми та утворювали слова із запропонованих букв. Після вдалого виконання завдань учні слухали цікаву інформацію про рідну мову. А завершився захід створенням кожним класом коллажу «Українською краще».

/Files/images/karlovich/1М.jpg


Ми у кінотеатрі

На осінніх канікулах ми відвідали кінотеатр Мультиплекс . Цікавий мультфільм "Маліфісьєнта", хороші однокласники. Час пролетів швидко.

/Files/images/karlovich/1 К.jpg

/Files/images/karlovich/2 К.jpg


Квест "У пошуках скарбів"

В останній день чверті для учнів 6 класів було проведено квест "У пошуках скарбів".

/Files/images/karlovich/4 MyCollages (22).jpg

/Files/images/karlovich/5 MyCollages (23).jpg


Фотоконкурс "Осінь у нашому місті"

Для учнів 1 - 7 класів було запропоновано взяти участь у конкурсі "Осінь у нашому місті". Ось якою побачили осінь наші однокласники.

/Files/images/karlovich/1 MyCollages (19).jpg

/Files/images/karlovich/2 MyCollages (20).jpg

/Files/images/karlovich/3 MyCollages (21).jpg


2019-2020 н.р. ПЕРШИЙ ДЗВОНИК

Чарівний вересень настав. Літо закінчилося, а з ним і літні канікули, і розваги. Але ще трошки хочеться відпочити. Тому свято Першого дзвоника в школі пройшло незвичайно. Якщо вам цікаво, то перейдіть за посиланням wym-1572732713959


2018-2019 н.р.


Життя 5 - Б класу

От і промайнув навчальний рік. Рік був багатий на нові знайомства, відкриття, поразки та перемоги. Попереду літній відпочинок. У вересні наша школа радо зустріне нас - ШЕСТИКЛАСНИКІВ. Якщо вам цікаво пригадати найважливіші моменти з життя учнів 5 - Б класу, то перейдіть за посиланням wym-1560490969955


За честь школи

Уже другий рік поспіль наприкінці навчального року підводяться підсумки роботи за рік і нагороджуються найактивніші учні. 23 травня в актовій залі зібралися учні 5 - 6 класів.

/Files/images/5Б 1НАГОР IMG_20190522_131537.jpg

/Files/images/5 Б 2НАГОР IMG_20190522_131606.jpg

/Files/images/5 Б 3НАГОР IMG_20190522_131640.jpg

/Files/images/5 Б 4НАГОР IMG_20190522_131735.jpg

І от розпочалося нагородження. Василенко Олександру було нагороджено Похвальним листом за високі досягнення у навчанні, також відзначили її за ІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу - виставки "Український сувенір" та за перемогу в районному етапі міської виставки - конкурсу з науково - технічної творчості "Наш пошук і творчість - тобі, Україно", а також за ІІІ місце у ІІ етапі інтернет - олімпіади з природознавства.

/Files/images/5Б 5 НАГОР IMG_20190522_132443.jpg

Контуашвілі Віолетту було нагороджено Похвальним листом за високі досягнення у навчанні, також відзначили її за ІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу - виставки "Український сувенір" та за перемогу в районному етапі міської виставки - конкурсу з науково - технічної творчості "Наш пошук і творчість - тобі, Україно", за І місце у І етапі інтернет - олімпіади з природознавства та за ІІІ місце в інтернет - олімпіаді з історіїї.

/Files/images/5Б 6НАГОР IMG_20190522_132510.jpg

Авраменко Вікторію відзначили її за ІІ місце в районному етапі Всеукраїнського конкурсу- виставки "Український сувенір" та за перемогу в районному етапі міської виставки - конкурсу з науково - технічної творчості "Наш пошук і творчість - тобі, Україно", а також за ІІІ місце у ІІ етапі інтернет - олімпіади з природознавства.

/Files/images/5Б 7НАГОР IMG-232ae1c8e741b26677b849c7ac0669c4-V.jpg

Авраменка Сергія відзначили за ІІІ місце у ІІ етапі інтернет - олімпіади з природознавства.

/Files/images/5Б 8НАГОР IMG_20190522_132715.jpg

Карпішину Анастасію нагородили за V місце у ІІ етапі олімпіади з математики.

/Files/images/5Б 9НАГОР IMG_20190522_132820.jpg

Лаптінову Поліну відзначили як активну учасницю шкільного театрального гуртку.

/Files/images/5Б 10НАГОР IMG-a6f9f8903a2c0c5720ee2980202a4646-V.jpg

/Files/images/5Б 11НАГОР IMG-8d5a6744e173f9b017fb6e8f95974028-V.jpg


Флешмоб "Коса - дівоча краса"

Довга коса - дівоча краса. Кажуть, що слово "дівчина" утворилось від слова "диво". І це диво допомагає їй утворити її коса. У школі відбувся флешмоб "Коса - дівоча краса". До цього заходу приєдналися і дівчатка з нашого класу.

/Files/images/5Б КОСА IMG_20190516_114007 (2).jpg

wym-1560400891619 для перегляду фото перейдіть за посиланням


День вишиванки у школі

16 травня у нашій школі відзначили День вишиванки – свято національної єдності, покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння національного вишитого одягу та об’єднати українців.За традицією, вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, із роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини. Учні нашого класу вдягнули вишиванки. Це Томченко Валерія, Возний Ілля та Авраменко Вікторія.

/Files/images/05Б IMG_20190516_114223.jpg


День ЦЗ у 5- Б класі

19 квітня у школі було проведено День цивільного захисту. Після лінійки перший урок зазвичай було присвячено питанням ЦЗ. Учням 5 - Б класу - класний керівник Карлович Л.В. - провела урок за темою "Вогонь не іграшка". А вчитель ДПЮ - Куйбар С. В. - навчав школярів правильно одягати протигаз. День був цікавий та пізнавальний для школярів.

wym-1555954015722 для перегляду фото натисніть на посилання


28 березня - день визволення Миколаєва від фашистських загарбників

Музей «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки війни. 1941-1944 рр.» гостинно відкрив свої двері для учнів 5 - их класів 28 березня. Старовинний будинок кінця XIX ст., у якому розташовано музей, є пам’яткою історії та архітектури. Меморіальна дошка, встановлена на фасаді будинку, свідчить про те, що у 1941-1943 роках тут проживав видатний розвідник Герой Радянського Союзу В.О. Лягін. Експозиція музею розміщена в одній залі і розкриває основні періоди Великої Вітчизняної війни на Миколаївщині у 1941-1944 роках. Учням було проведено цікаву екскурсію. Після відвідування музею школярі прийшли до пам'ятника героям-ольшанцям, вшанували хвилиною мовчання подвиг визволителів. А завершувала екскурсію виставка військової техніки під відкритим небом у парку Перемоги. Три години екскурсії минули швидко та були пізнавальними для учнів.

/Files/images/5-бБ МУЗЕЙ MyCollages.jpg


Фестиваль української пісні

Жодна нація за всю історію не має такої кількості пісень, яку створив український народ. В ЮНЕСКО зібрана дивовижна фонотека народних пісень країн усього світу. У фонді України там знаходиться близько 15,5 тисяч пісень. На другму місці перебуває Італія з кількістю 6 тисяч народних пісень. Тому з метою популяризації української пісні у школі 11 березня було проведено фестиваль української пісні.

wym-1554499590801 для перегляду виступу учнів 5- Б класу перейдіть за посиланням


8 Березня у школі

8 Березня - це свято чарівної половини людства - жінок. А також - це свято справжніх лицарів. У нашій школі напередодні жіночого свята відбувся урочистий концерт, під час якого звучали вітання від хлопців . Від учнів 5 – Б класу виступив Авраменко Сергій.

/Files/images/8 5-Б IMG-a2ad89c58763da7d10a7b5fbe793dad4-V (1).jpg


Свято Масляної

Масляна, Масниця, Колодій - одне з календарно-побутових свят, яке пов'язане із давнім народним звичаєм - проводами зими і зустріччю весни. Припадає воно на останній тиждень перед початком Великого посту. Свято Масляної в нашій школі вже стало доброю традицією. Цього року воно припало на 7 березня. Учні школи зібралися на шкільному подвір'ї, аби провести зиму. А щоб зима швидше від нас пішла, треба взяти опудало зими та спалити його, щоб воно забрало всі хвороби та нещастя. Так і було зроблено. А продовженням свята став ярмарок. Велика подяка батькам: Авраменко Людмилі Сергіївні, Башан Зої Володимирівні, Контуашвілі Інні Вікторовні, Василенко Ользі Василівні, Тогобицькій Наталі Олександрівні, Ольшанській Олені Сергіївні, Лаптіновій Олені Вікторовні - ви були найактивніші організатори ярмарку.

wym-1552164986142 для перегляду фото зі свята Масляної натисніть на посилання


День рідної мови

Рідна мова – це мова народу, вона передає досвід пращурів для нащадків. Це – скарбниця народної мудрості, криниця живої води, невичерпне джерело добра, нескінченна річка слів, струмочок надії. В Україні це свято існує, починаючи з 2000 року. 21 лютого для учнів 5-Б класу було проведено класну годину "Дзвенить струмочком рідна мова". Учні почули цікаві факти про українську мову, відгадували мовні загадки-жарти, відновлювали прислів'я про мову, а найцікавішим для учнів був конкурс "Ой", під час якого школярі змогли виявити свої творчі та акторські здібності.

wym-1552088934901 для перегляду фото з класної години перейдіть за посиланням.


Відкритий урок у 5-Б класі

У нашому класі було проведено відкритий урок. На перший погляд, що тут такого, адже навчання - це основний обов'язок учнів. Але цей урок проводило два вчителі: вчитель зарубіжної літератури Павлова Галина Олександрівна та вчитель української мови Карлович Лариса Вікторівна. Учні успішно справилися з усіма запропонованими завданнями вчителів. Урок пройшов швидко та цікаво.

wym-1552084014900 для перегляду фото з уроку натисніть на посилання


Я вмію сказати "НІ"

Є в цьому чудовому світі такі люди, які завжди говорять «так». Або майже завжди. І навіть якщо не говорять, то мовчки виконують прохання інших. Зазвичай такі люди думають, що чинять шляхетно. Однак насправді все це вони роблять на шкоду собі. Адже свої власні цілі й бажання для них, на жаль, у жодний спосіб не стають ближчими. Тому, щоб не опинитися в такій ситуації, для учнів 5 – Б класу було проведено класну годину «Я вмію сказати «НІ»». Школярі працювали в групах, де знайомилися з різними видами поведінки: агресивної, пасивної, упевненої, - а потім представляли результати своєї роботи. А закінчилася година спілкування обговоренням порад, які допоможуть говорити таке просте, але водночас доволі важке слово «НІ».

/Files/images/НІ 1 254.jpg

/Files/images/НІ 2 240.jpg

/Files/images/НІ 3 443.jpg

/Files/images/НІ 4 404.jpg

/Files/images/НІ 5 427.jpg

/Files/images/НІ 6.jpg


Новорічна казка-привітання від учнів 5-Б класу

wym-1549832520707 для перегляду натисніть на посилання


Святий Миколай у гостях 5-Б класу

Іде через віки Україною добрий Святий Миколай. Здавна це свято — особливе, хвилююче, казкове. 19 грудня завітав Святий Миколай і до учнів 5–Б класу.

/Files/images/СВ МИК 1 5-Б.jpg

Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Слухняних діточок чекають гостинці, а от бешкетникам варто задуматися про свою поведінку та чекати в подарунок тільки різочку.

/Files/images/СВ МИК 2 5- Б.jpg

А наші діти були чемними, тому отримали подарунки. А продовженням такого цікавого дня стала подорож до Миколаївського російського драматичного театру на виставу «Дванадцять місяців».

/Files/images/СВ МИК 3 5-Б.jpg

/Files/images/СВ МИК 4 5-Б.jpg

Свято Миколая пов’язане з подарунками, гарним настроєм. Усміхнені обличчя дітей говорять, що цей день був цікавий.

/Files/images/СВ МИК 5 5-Б.jpg

/Files/images/СВ МИК 7 5-Б.jpg


Квест-гра "У пошуках осінніх скарбів"

19 жовтня учні 10-го та 11-го класів провели для п’ятикласників квест-гру “У пошуках осінніх скарбів». Слово “квест» дуже заінтригувало учнів. А коли їм розповіли, що собою уявляє ця гра, то усі з радістю посмішили виконувати запропоновані завдання.

/Files/images/1 КВЕСТ 5Б.jpg

/Files/images/2 КВЕСТ 5Б.jpg

Учням слід було показати свою спритність, кмітливість, а найголовніше не забути: квест – це командна гра.

/Files/images/3 КВЕСТ 5Б.jpg

/Files/images/4 КВЕСТ 5Б.jpg

Долаючи перешкоди, школярі отримували «осінні скарби». Зібравши всі «скарби» клас створив свій колаж «Дерево дружби».

/Files/images/5 КВЕСТ 5Б.jpg

/Files/images/6 КВЕСТ 5Б.jpg


Акція"Запали надію в серці"

У благодійній акції «Запали надію в серці» взяли участь усі класи нашої школи. Учениця нашого класу Василенко Олександра вишивала хустинку «Оберіг для воїна».

/Files/images/1 ЗАПАЛИ НАДІЮ 5Б.jpg


Перший урок

Перше вересня. Початок барвистої осені. Чарівний годинник відлічує останні хвилини веселого лагідного літа. Ви чуєте його биття? А школяри вже на порозі в захоплюючу Країну Знань! Учні 5-Б класу відкривають сьогодні нову сторінку шкільного життя.

/Files/images/1 ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 5Б.jpg

/Files/images/2 ПЕРШЕ ВЕРЕРСНЯ 5 Б.jpg

Перший урок у 5 класі під назвою " Україну чарівну я люблю" для учнів було проведено у формі змагань. Урок минув швидко та весело.

/Files/images/3 ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 5Б.jpg

/Files/images/4 ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 5Б.jpg

/Files/images/5 ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 5Б.jpg

/Files/images/6 ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 5Б.jpg

/Files/images/7 ПЕРШЕ ВЕРЕСН Я 5Б.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 944

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.